Prekių katalogas

Asmenukių lazda - stovas HOCO K19

 • Asmenukių lazda - stovas HOCO K19

  Kodas: FL941148
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Stovo tipas
  Klasikinis
  Stovo konstrukcija
  Standartinė
  Galvutės tipas
  Dvikryptė
  Medžiaga
  Plastikas / Aliuminis
  Stovo spalva
  Juoda
  Kojų užraktų tipas
  Spaudžiamas
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  -
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Svoris
  310 g
  Suskleisto stovo ilgis
  29.5 cm
  Maksimalus aukštis
  157.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
 • Hoco K19 - kompaktiško dydžio, lengva, sulankstoma asmenukių lazda, kurią patogu nešiotis su savimi. Atlenkiamų kojelių trikojis stovas suteikia lazdai stabilumo, apsaugo nuo drebėjimo ir leidžia filmuoti ar fotografuoti iš toli. Ištraukiamas teleskopinis strypas leidžia pailginti asmenukių lazdą iki 157cm, jos ilgis reguliuojamas pagal jūsų individualius poreikius. Ji leidžia užfiksuoti panoraminius vaizdus ir nuostabius fonus jūsų asmenukėms, o 360 laipsnių kampu sukama galvutė užtikrina, kad kaskart rasite puikų kampą.

  Išimamas nuotolinio valdymo pultelis leidžia fotografuoti nelaikant vairasvirtės. Jis jungiasi prie telefono bevieliu Bluetooth ryšiu ir sklandžiai veikia tiek su iOS, tiek su Android įrenginiais. Telefono laikiklis saugiai pritvirtina jūsų išmanųjį įrenginį vietoje. Laikiklis yra suderinamas su dauguma išmaniųjų telefonų (su dėklu arba be jo), kurių plotis nuo 4.7 iki 7 colių. Laikiklio šonai iš vidinės pusės padengti guma, kuri apsaugo telefoną nuo braižymosi įdėjimo ir išėmimo metu. Spaustukų plotis ir laikiklio posvyrio kampas yra reguliuojami. Palaikoma vertikali ir horizontali telefono orientacija, tai leidžia fotografuoti ar filmuoti kraštovaizdžiu ir portretu.
  BT nuotolinio valdymo pultelis maitinamas keičiama baterija.
  1/4 colio varžtas leidžia panaudoti ir kitus prietaisus (pvz., šviestuvus, mikrofonus), tvirtinamus standartiniu 1/4 colio varžtu.

  Asmenukių lazda ir trikojis stovas viename skirtas pagerinti jūsų fotografavimo patirtį. Tinkamas tiesioginei transliacijai viduje ar lauke, fotografavimui, asmenukėms, grupinėms nuotraukoms ir pan.

 • Alternatyvios prekės