Prekių katalogas

Bėgiai Manfrotto MVS100A

 • Kraunamos nuotraukos

  Bėgiai Manfrotto MVS100A

  Kodas: MVS100A
  539 
  594  Sutaupykite 55 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Medžiaga
  Aliuminis / Plienas
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  10.0 kg
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Svoris
  2.95 kg
  Suskleisto stovo ilgis
  100.0 cm
  Darbinis aukštis
  4.5 cm
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip, 1 vnt.

 • Naudodami Manfrotto bėgius MVS100A, vos per kelias minutes profesionalūs operatoriai ir fotografai savo kūriniams gali suteikti tolygų sekimo, judėjimo įspūdį ir pasiekti visiškai naują kūrybiškumo lygį, išskiriantį juos iš kitų kolegų darbų. Tai tvirta ir lengva, itin kompaktiška priemonė, kurią greitai ir lengvai galite pritvirtinti prie trikojo, pastatyti ant žemės ar kito lygaus paviršiaus.
   
  Manfrotto MVS100A bėgiai yra pagaminti itin kruopščiai ir naudojant geriausias medžiagas. Ypatingai sklandų ir tikslų judėjimą užtikrina aštuoni, didelio tikslumo plieniniai rutuliniai guoliai. Jungtį tarp bėgių ir vežimėlio galima lengavai ir greitai sureguliuoti, kaip ir pačią judėjimo trintį. Be to, vežimėlio ratukai, pagaminti iš išskirtinai stiprios medžiagos (PSU - didelio našumo polimero) juda labai lygiai ir tyliai.
   
  Manfrotto MVS100A bėgiai yra neįtikėtinai universalūs, nes jų trinties sistema leidžia vartotojams jutimiškai reguliuoti slydimo jėgą, o platūs anoduoto aliuminio bėgeliai sukuria neįtikėtinai tvirtą ir stabilų pagrindą. Daugybės standartinių jungčių dėka bėgiai gali būti derinami su įvairiais priedais, tokiais kaip alkūnės, galvutės ar kitais mazgais.