Prekių katalogas

Bepilotis orlaivis DJI FPV Combo

 • Bepilotis orlaivis DJI FPV Combo

  Kodas: DJIFPVC
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  DJI
  Garantinis laikotarpis
  12 mėn.
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 6.17 x 4.55 mm ( 1/2.3" )
  Efektyvūs vaizdo taškai
  12 mln. taškų
  Maksimalus užrakto greitis
  1/8000 s
  Maksimali vaizdo raiška
  3840 x 2160
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 60 k/s
  Židinio nuotolio atitikmuo
  14.7 mm
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F2.8 / -
  Matymo kampas
  150°
  Maks. horizontalaus skridimo greitis
  140 km/h
  Maks. skrydžio trukmė
  20 min
  Maks. valdymo atstumas
  10 km
  Matmenys
  255 x 312 x 127mm
  Svoris
  795 g
  Kilmės šalis
  Kinija
 • Visiškai pasinerkite į nuostabius vaizdus iš oro ir nesuvaldomą bepiločių orlaivių greitį naudodami kombinuotą „DJI FPV Drone“ orlaivio versiją. Naudodami komplekte esančius „FPV Goggles V2“ akinius, galite matyti tai, ką mato dronas ir pasijusti lyg patys skrendate dangumi. Įmontuota 4K60 kadrų per sekundę filmuojanti gimbalinė kamera, beveik realiuoju laiku, gali siųsti mažos delsos vaizdo įrašą į jūsų akinius. Itin platus 150° apžvalgos kampas leidžia įsijausti ir įvertinti vaizdų, per kuriuos skrendate, apimtį. Visiškai paleistas FPV orlaivis gali skristi dangumi iki 140 km per valandą greičiu. Net ir tokiu greičiu DJI „RockSteady EIS“ (elektroninio vaizdo stabilizavimo) technologija padės užtikrinti, kad jūsų užfiksuota medžiaga būtų sklandi. Galite įrašyti vaizdo įrašą į papildomą „microSD“ kortelę (iki 256 GB), su sparta 120 Mb/s. Nesvarbu, ar jums patinka beprotiškos lenktynės, ar neskubi kelionė gražioje vietovėje, skirtingai nei tradicinis pilotavimas, „FPV“ suteiks jums intymius potyrius.  Viskas, ko reikia norint patekti į dangų, yra vienoje dėžutėje. Tiesiog įjunkite droną, droną, nuotolinio valdymo pultą ir akinius, ir pradėkite skraidyti. Pilotuojant pirmojo asmens vaizdu ir tokiu dideliu greičiu, labai svarbu, kad dronas ir viskas aplink jį išliktų saugūs. FPV orlaivis turi funkciją „Avarinis stabdymas ir pakreipimas“, aktyvuojamą vos paspaudus mygtuką. Tai idealu, jei jaučiatės priblokšti arba reikia iš esmės „pristabdyti“ skrydį per kelias sekundes, nepriklausomai nuo režimo ar greičio. Be to, FPV grįš į namus, jei praras vaizdo signalą į akinius, jis aktyvuos ToF kliūčių jutiklius, papildomą apatinę šviesą, protingo grįžimo į namus ir išsikrovusios baterijos grįžimo į namus funkcijas.

  FPV pasižymi trimis skraidymo režimais
  N režimas: pritaikytas naujiems pilotams, supaprastintas bepiločių orlaivių skrydžio valdymas ir įjungtos saugos funkcijos, pvz., Kliūčių jutiklis.
  S režimas: hibridinis skrydžio režimas, leidžiantis skristi rankiniu būdu, kad būtų suteikta daugiau laisvės, tačiau išlaikomi lengviau naudojami supaprastinti valdikliai.
  M režimas: kvalifikuotiems pilotams, neribojant skrydžio kontrolės

 • Alternatyvios prekės

  129900
  99900