Bepilotis orlaivis DJI Spark Alpine White Fly More Combo

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: CP.PT.000899
  79900
  Į krepšelį 

  DJI Spark - bepilotis mini orlaivis, pasižymintis visomis DJI technologijomis, leidžiančiomis akimirksniu fiksuoti jūsų įkvėpimo, šaltinį. Naudodamas pažangias skrydžio valdymo parinktis, mechaninį gimbalą ir neįtikėtinos vaizdo kokybės kamerą, "Spark" suteiks jums galimybę plėsti savo kūrybą.

  Gamintojas
 • Galingų DJI technologijų dėka, "Spark" yra pirmasis orlaivis, kurį vartotojai gali valdyti vien rankų jūdesiais ir sėkmingai šalina kliūtis tarp jūsų ir vaizdo kameros danguje. Net jei anksčiau niekada nebuvote skraidinę orlaivio, valdyti Spark yra ypatingai lengva, nes viskas ko jums reikia yra jūsų rankos.
   
   
  Kai Spark'as pakyla nuo jūsų rankos, jis automatiškai įjungia gestų režimą, kuriuo galite siųsti Spark nuo savęs, padaryti asmenukę ir pašaukti jį atgal tik savo rankomis. Spark buvo sukurtas kaip puikus gyvenimo būdo priedas, kurį galite naudoti bet kur. Ji lengvai telpa beveik bet kokiame krepšyje ir sveria tik 300 gramų - mažiau nei vandens buteliukas. Spark paruošiamas per kelias sekundes, o valdyti jį galima nuotoliniu valdikliu, mobiliuoju įrenginiu arba rankų gestais.
   
  Spark pasižymi naujais ir įdomiais skrydžio režimais, leidžiančiais lengvai užfiksuoti ir pasidalinti savo įsimintinomis akimirkomis. Pasirinkite "QuickShot" režimą, o Spark'as skris palei iš anksto nustatytą skrydžio kelią, įrašydamas trumpą vaizdo įrašą ir stebėdams objektą kelyje. Galima naudoti keturis "QuickShots" režimus: "Rocket", siunčiant orlaivį tiesiai į orą, kamera nukreipta žemyn; "Dronie", orlaivis skrendantis nuo objekto; "Circle", orlaivis sukasi aplink objektą; ir "Helix", orlaivio kamera nukreipta nuo objekto, kai jis sklendžia į viršų. Kiekviename "QuickShot" režime Spark'as automatiškai sukuria 10 sekundžių jūsų skrydžio vaizdo įrašą, kuriuo yra pasirengęs dalytis socialine tinkluose.
   
   
  Ankstesni "Intelligent Flight" režimai, tokie kaip "TapFly" ir "ActiveTrack", taip pat yra. Naujas "TapFly" režimo pogrupis, pavadintas "Coordinate", leidžia Spark orlaiviui skristi į vietą, kurią pažymėsite mobiliojo prietaiso ekrane. Naudodamiesi "ActiveTrack", Spark automatiškai atpažins ir seks pasirinktą objektą, laikydamas jį kadro centre.
   
  Su nuotolinio valdymo pultu, operatoriai gali pereiti į "Sport" režimą ir išlaisvinti Spark greitį iki 50 km/h. "Sport" režime pagal nutylėjimą gimbalas nustatomas į pirmojo asmens rodinį (FPV) ir kamera juda su jumis, kai skrenda. Spark taip pat suderinamas su "DJI Goggles" (virtualios realybės akiniais), kad galėtumėte pasinerti į virtualaus skrydžio patirtį.
   
  Spark turi įspūdingą kamerą su 1/2.3" CMOS jutikliu, kuri fiksuoja 12 megapikselių nuotraukas ir stabilizuotus HD 1080p vaizdo įrašus. 2 ašių mechaninis "Spark" gimbalas ir "UltraSmooth" technologija įspūdingai stabilizuoja vaizdą  ir ritininio užrakto efektą.
   
  Spark integruota daugybė ankstesnių DJI orlaivių fotografavimo režimų ir du nauji: "Pano" ir "ShallowFocus". "Pano" režime kamera fotografuoja kadrų seriją, automatiškai koreguodama gimbalą ir kryptį bei sujungia juos sukurdama horizontalias arba vertikalias panoramas. "ShallowFocus" leidžia jums daliai nuotraukos suteikti aštrų fokusą, o kitas dalis sušvelninti, sukuriant nuotrauką su mažu gylio lauku.
   
  "DJI GO 4" programoje pateikiama daugybė filtrų ir automatinio redagavimo šablonų, kurie kūrėjams leidžia greitai redaguoti vaizdo įrašus ir dalintis jais tiesiogiai "Facebook", "YouTube", "Twitter", "Instagram" ir kitose socialinėse platformose.
   
  Spark autonominio skrydžio sistemą sudaro pagrindinė kamera, nukreipta į apačią optinė sistema, priekinė 3D daviklių sistema, dviguba koordinačių sistema GPS ir GLONASS, itin tikslūs inerciniai matavimo davikliai ir galingas 24 branduolių kompiuteris. Šios savybės leidžia "Spark" orlaiviui tiksliai sklęsti iki 30 metrų ribose ir jausti kliūtis iki 5 metrų atstumu.
   

   
  Kaip ir visi neseniai išleisti bepiločiai DJI orlaiviai, "Spark" gali automatiškai grįžti į savo starto ("Home") vietą, esant pakankamam GPS signalui. Naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu, jei baterija turi mažai energijos, prarandamas ryšys arba operatorius paspaudžia mygtuką Grįžti į "namus" (RTH), Spark grįžta į iš anksto nustatytą starto tašką. Spark taip pat turi įdiegtą DJI GEO sistemą arba NFZ georibas, suteikiančias jums naujausią informaciją apie sritis, kuriose skrydžiai gali būti ribojami pagal taisykles arba kelia saugos ar saugumo problemas. Tai padeda saugiai ir atsakingai skristi.
   
  Optimaliam veikimui "Spark" maitina baterija su dideliu energijos tankiu "LiPo", maksimalus skrydžio laikas - iki 16 minučių. Skrendant su nuotoliniu valdymo pultu "Spark" leidžia 720p vaizdo įrašą realiu laiku perduoti iki 2km atstumu.