Dėklas Manfrotto Professional 30

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB MP-H-30BB
  6900
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Dėklas
  Krepšys per petį
  Krepšio paskirtis
  Veidrodinis fotoaparatas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  27.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  23.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  20.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  23.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  20.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  17.0 cm
  Foto skyrius
  23 x 20 x 17 cm
  Svoris
  820 g
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys

 • Tvirtas profesionalus dėklas "Manfrotto Professional 30" atlieka puikią jūsų veidrodinio fotoaparato su pritvirtintu standartiniu objektyvu bei papildomais priedais apsaugą. Dėklo atsegimas iš viršaus suteikia greitą ir lengvą prieigą prie fotoaparato. Dėklo šonuose esančios, lengvai prieinamas kišenėles puikiai tiks fotografijos reikmenims (kaip baterijos ir atminties kortelės), taip pat telefonui ar kitiems aksesuarams susidėti.
  CPS - Kameros apsaugos sistema suteikia apsaugą ten, kur jos labiausiai reikia. Krepšio centre dažniausiai yra saugomas fotoaparato korpusas ir vertingiausias objektyvas. Tradicinio dizaino krepšiuose, ši sritis, labiausiai tikėtina, bus pažeista, jei krepšys bus numestas arba netinkamai prižiūrimas, nes visi aplink esantys daiktai - lęšiai, blykstės, alkūnės ir atsarginės priemonės spaudžia centrą. CPS - specialiai struktūrizuotomis, 3D putomis apgaubti skirtukai, kurie naudojami Manfrotto Professional krepšių centrinėje dalyje, slopina smūgius ir išsklaido smūgio jėgą. Professional krepšiuose, fotoaparatui skirta skyriaus centrinė dalis turi geriausią apsaugą, kokios tik gali tikėtis fotografas.
   
  Profesionalių dėklų išorė turi dar vieną smūgius nukreipiantį dizaino bruožą – tvirtą, kelių sluoksnių konstrukciją (Exo-Tough Construction), kuri itin puikiai apsaugo krepšio centrą ir sumažina staigių smūgių poveikį.
   
  Pridedamas gobtuvas nuo lietaus neleis dėklui sušlapti. Puikiai sugalvotas kišenėlių išdėtymas ir dydžiai. Jos gaminamos iš tvirtų, įplėšimams ir trinčiai atsparių medžiagų. Kišenėlėms užsegti panaudoti patogūs užtrauktukai su tvirtais metalo apkaustais. Visa tai kurta ir gaminta atsižvelgiant į profesionalių fotografų poreikius. Professional dėklų dizainas yra minimalistinis natkreipiantis dėmesio, be to stilingas, ko ir būtų galima tikėtis iš Manfrotto - pakankamai elegantiškas bet kokiai užduočiai ir bet kurioje vietoje.
   
   
  Manfrotto MB MP-H-30BB ypatumai: 
   

  • CPS - Fotoaparato apsaugos sistema.
  • Exo-tough daugiasluoksnė konstrukcija stiprinanti apsaugą.
  • Šoninės kišenės asmeniniams priedams.
  • Nešimo galimybės: per petį su nuimamu diržu, patogi rankena nešti rankoje
  • Ergonomiški užtrauktukų apkaustai.
  • Viršutinė prieiga greitam kameros išėmimui.
  • Gobtuvas nuo lietaus apsaugo dėklą.