Dėklas Manfrotto Street MB MS-H-IGR

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB MS-H-IGR
  2800
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Dėklas
  Krepšys per juosmenį
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  18.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  15.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  14.5 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  16.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  13.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  10.0 cm
  Foto skyrius
  16 x 13 x 10 cm
  Svoris
  300 g
  Krepšio spalva
  Daugiaspalvė
  Krepšio medžiaga
  Nailonas, sintetinis audinys
 •  
  Krepšių kolekciją Manfrotto Street įkvėpė miestų kraštovaizdis, ženklinantis Manfrotto atėjimą į mados pasaulį. Street kolekcija yra skirta visiems foto mėgėjams ir entuziastams, ieškantiems praktiško, saugaus ir "kieto" krepšio kasdieniam savo įrangai nešiojimui.
   
  Besisemdami įkvėpimo iš naujausių mados tendencijų, Manfrotto kiekvienai detalei skyrė ypatingą dėmesį: nuo vidinių kišenių su skiriamaisiais ženklais iki "kamufliažinio" pamušalo. Įvairus audinių ir raštų mišinys, krepšių viduje ir išorėje, suteikia kiekvienam krepšiui asmenybės pojūtį ir žavesį. Be to, Manfrotto kruopščiai apgalvojo ir suprojektavo kiekvieno krepšio vidaus pertvaras: speciali Manfrotto apsaugos sistema suteikia maksimalią fotografinės įrangos apsaugą ir kitus elektroninius prietaisus.
   
  Street dėklas yra stilingas, paminkštinimas krepšys, kuriame sutalpinsite vidutinio dydžio veidrodinį arba sisteminį fotoaparatą su standartiniu kintamo židinio objektyvu ir mažus priedus. Kaip ir Street krepšelis, dėklas taip pat turi paminkštintą, nuimamą reguliuojamą diržą per petį ir rankeną patogiam transportavimui rankoje. Dėklas užtrauktuku atsegamas iš nugarinės pusės. Kitas privalumas, tai galimybė dėklą prisegti prie juosmens diržo, suteikiant Jums greitą ir lengvą prieigą prie fotoaparato, kai jums to reikia.