Prekių katalogas

Dėklas Manfrotto Street MB MS-P-GR

 • Dėklas Manfrotto Street MB MS-P-GR

  Kodas: MB MS-P-GR
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Dėklas
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Krepšio išorės aukštis
  18.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  22.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  11.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  18.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  20.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  10.0 cm
  Foto skyrius
  18 x 20 x 10 cm
  Svoris
  220 g
  Krepšio spalva
  Daugiaspalvė
  Krepšio medžiaga
  Nailonas, sintetinis audinys

 • Krepšių kolekciją Manfrotto Street įkvėpė miestų kraštovaizdis, ženklinantis Manfrotto atėjimą į mados pasaulį. Street kolekcija yra skirta visiems foto mėgėjams ir entuziastams, ieškantiems praktiško, saugaus ir "kieto" krepšio kasdieniam savo įrangai nešiojimui.
   
  Besisemdami įkvėpimo iš naujausių mados tendencijų, Manfrotto kiekvienai detalei skyrė ypatingą dėmesį: nuo vidinių kišenių su skiriamaisiais ženklais iki "kamufliažinio" pamušalo. Įvairus audinių ir raštų mišinys, krepšių viduje ir išorėje, suteikia kiekvienam krepšiui asmenybės pojūtį ir žavesį. Be to, Manfrotto kruopščiai apgalvojo ir suprojektavo kiekvieno krepšio vidaus pertvaras: speciali Manfrotto apsaugos sistema suteikia maksimalią fotografinės įrangos apsaugą ir kitus elektroninius prietaisus.
   
  Street MB MS-P-GR yra stilingas, paminkštintas dėklas, kuris suteikia jums laisvę lengvai keisti krepšius, tuo pačiu išlaikant fotoįrangą saugią. Su šiuo dėklu bet koks krepšys tampa jūsų mėgstama kameros laikmena! Tiesiog įdėkite dėklą į savo mėgstamą krepšį ir jūs pasiruošę fotografuoti. Dėkle sutalpinsite premium klasės sisteminį arba mėgėjišką veidrodinį fotoaparatą su standartiniu kintamo židinio objektyvu ir mažus priedus. Užsmaukiama viršutinė anga leidžia lengvai uždaryti dėklą, o jei norite greitai pasiekti jūsų fotoaparatą, galite ją nusmaugti, paliekant dėklą atvirą. Nugarinėje kišenėje su užtrauktuku saugiai įsidėsite jūsų telefoną; dvi kišenės priekyje puikiai tiks mažesniems priedams.