Dėklas NG MC2250

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: NG MC 2250
  4900
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Dėklas
  Krepšys per petį
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  21.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  18.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  14.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  17.5 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  16.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  12.0 cm
  Foto skyrius
  17.5 x 16 x 12 cm
  Svoris
  450 g
  Krepšio spalva
  Mėlyna
  Krepšio medžiaga
  Medvilnė, drobė, natūrali oda

 •  
   
  Mediterranean (Viduržemio) fotokrepšių kolekcija yra įkvėpta jūros ir kelionių. Sodriai mėlyna krepšių drobė atspindi Viduržemio jūros mėlio spalvas, o dryžuotas mėlynai baltas krepšių vidus primena jūreivių aprangą. Ochros spalvos odos apdaila suteikia gaivumo ir išskirtinumo pojūtį, praturtinantį visos kolekcijos stilių.

  "Manfrotto Protection System" etiketės krepšių viduje garantuoja, kad jie buvo sukurti ir sukonstruoti naudojant Manfrotto technologijas. Krepšiai turi apsauginę apdailą su vidaus pertvaromis užtikrinančią, jūsų fotografinės įrangos ir kiti elektroninių prietaisų saugumą ir sveikatą. Pertvaros gali būti pašalintos, kad tilptų didesnė  įranga arba paliktos susidėti daugiau smulkių priedų. Raudonomis siūlėmis kiekviename krepšio viduje išskirta labiausiai apsaugota vieta.
   
  Dėklas (NG MC2250) puikiai apsaugos jūsų sisteminį arba pradinio lygio DSLR fotoaparatą, su papildomu objektyvu. Papildomoje priekinėje kišenėje sutalpinsite mažus priedus. Dėklas turi patogų diržą per petį ir ergonomišką rankeną nešti rankoje.