Stabilizatorius DJI Osmo Mobile 5

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DJIOM5
  15900
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  DJI
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Maksimali apkrova
  230 g
  Maksimalus greitis
  120°/s
  Panoraminis judėjimas
  -161.2° / 172.8°
  Šoninis pasvyrimas
  -127.1° / 208.9°
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -101.5° / 229.5°
  Sąsaja
  USB Type C
  Tvirtinimo jungtys
  1/4"
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius 1000 mAh
  Maitinimo šaltinio darbo laikas
  Apytiksliai 6.4 h
  Darbinė temperatūra
  -10°C / +40°C
  Matmenys
  174.7 x 74.6 x 37 mm (sulankstytas)
  Svoris
  292 g

 • Sulankstomas ir lengvas OM 5 buvo sukurtas taip, kad tilptų į delną. Jis tapo dar kompaktiškesnis, jį lengviau subalansuoti ir sulankstyti. OM 5 pasižymi prailginimo strypu, kuris suteikia papildomą 215 mm ilgį ir palengvina kūrybą.

  OM 5 turi „Bluetooth 5“ valdymą ir sinchronizuojasi su „DJI Mimo“ programėle, leidžiančia naudoti kelis fotografavimo režimus ir funkcijas, įskaitant sportą, portretą, nepakankamą apšvietimą, kraštovaizdį, laiko tarpą, „DynamicZoom“ („Dolly Zoom“), „Hyperlapse“, „Panorama“, patobulintą „CloneMe“. „Panorama“, „Lėtas judesys“, „Inception“ stiliaus sukimas („SpinShot“) ir sportinį režimą, skirtą greitam fotografavimui. Be rankenėlėje esančių vairasvirtės valdiklių, stabilizatoriaus valdymui taip pat galite naudoti rankų gestus, kad galėtumėte sekti jūsų judesius, fotografuoti asmenukes arba paleisti/sustabdyti išmaniojo telefono kamerą, kad nereikėtų paspausti įrašymo mygtuko ar palieskite bet kokius valdiklius. Jis taip pat gali automatiškai sekti kūno judesius, kad galėtų sekti žmones.

  Telefono laikiklyje galite sumontuoti bet kurį iki 84 mm pločio išmanųjį telefoną, o jo magnetinis telefono laikiklis ir išmaniojo telefono magnetinis žiedas leidžia lengvai ir greitai pritvirtinti išmanųjį  ir išmontuoti. Integruotas išmanusis jutiklis netgi nurodo, kada sumontuotas jūsų išmanusis telefonas. Akumuliatoriaus veikimo laikas yra maždaug 6.4 valandos, o įkrauti naudojant pridedamą C tipo USB kabelį užtrunka apie 1.5 valandos. Stabilizatoriaus rankenos apačioje yra 1/4" tvirtinimo sriegis, skirtas pritvirtinti ją ant pridedamo trikojo arba kito priedo.