Prekių katalogas

Fomei LED DMX 150B

2022-01-26


Fomei LED DMX 150B šviestuvas yra universalus šviesos šaltinis, kurį Bowens priedų jungties dėka galima naudoti tiek fotografuojant, tiek filmuojant. Puikiai tinka ir kaip pirmoji šviesa įžengiant į pastovios šviesos pasaulį, kur, lyginant su blykste, fotografo darbas yra lengvesnis – tai, ką jis pamatys akimis, tikrai bus gautoje nuotraukoje. Ant 150B galite montuoti bet ką iš savo turimos įrangos su tuo pačiu Bowens laikikliu.

AUKŠTAS NAŠUMAS UŽ PROTINGA KAINĄ ⚡
Palyginti su ankstesnės kartos šviestuvu, šis skleidžia tik stabilią 5600K temperatūros šviesą. Tai žymi dramatišką produkcijos padidėjimą, kuris yra daugiau nei dvigubai didesnis (100B = 45900lx/0.5m | 150B =109000lx/0.5m). Šviesos temperatūrai reguliuoti rekomenduojama naudoti spalvų filtrus.

PATIKIMAS BEVIELIS VALDYMAS ?
Be valdymo skydelio gale, 150B galima valdyti dar dviem būdais. Pirmasis yra standartinis DMX512 protokolas (mini XLR jungtys). Antroji – mobilioji programėlė Desal Lite+, prieinama ir iOS, ir Android, veikianti Bluetooth Smartmesh tinklo principu. Visas funkcijas galima valdyti nuotoliniu būdu, susiejant bet kokį žibintų skaičių ir sugrupuojant juos. Programa nesuderinama su ankstesne Desal Lite versija.ĮSPŪDINGI SCENINIAI REŽIMAI ✨
Vienu mygtuko paspaudimu naudodami iš anksto sukurtus efektus vaizdo įrašui galite pridėti degančios žvakės ar mirksinčios perkūnijos efektą. Iš viso šviesa gali padaryti devynis iš šių efektų, o jūs galite valdyti greitį ir intensyvumą. Visus šiuos nustatymus galima reguliuoti per LCD ekraną arba iš mobiliosios programėlės, skirtos iOS ir Android.

AUKŠTOS KOKYBĖS LED COB lustas ?
150B naudoja naujos kartos COB lustą, kuris yra tolygiau paskirstytas dėl apvalios formos šviesos. Šis lustas taip pat atitinka mūsų standartus: CRI 96+, tiksli spalvinė temperatūra ir šviesa tuo pat metu nemirga (galima naudoti esant didesniam FPS). Taigi tai yra partneris, kuriuo galite pasikliauti kiekvienoje situacijoje.

PLATUS PRIEDŲ IR PATOGIŲ RINKINIŲ ASIRINKIMAS
Naudojant Bowens priedų jungtį, prie šviestuvo galima pritvirtinti bet kurį platų šviesdėžių, atšvaitų ir kitų reflektorių asortimentą. Tuo pačiu metu galima naudoti bet kokį skėtį, tiek difuzinį, tiek atspindintį. Šį šviestuvą taip pat galite įsigyti komplektuose, pritaikytuose įvairioms situacijoms.PAKUOTĖS TURINYS
Kietoje kartoninėje transportavimo dėžutėje, kuri paminkštinta putplasčiu, kad tilptų turinys, gausite: šviestuvą, maitinimo laidą ir atšvaitą.