Fomei Panther Pro 2000

 • Kraunamos nuotraukos
 • Fomei Panther Pro 2000 „širdis“ yra keičiamas 12Ah (12,8V) akumuliatorius. Prietaisas turi tris standartines 230V (pritaikytas visų tipų kištukamas) ir tris USB jungtis. Įrengtos automatinės apsaugos nuo: perkrovos, viršįtampių, terminės, mažos srovės įspėjimas.
   
  Maitinimo blokas ir baterija yra atskiri elementai, kurie yra uždedami vienas ant vieno kito. Tai vartotojui leidžia greitai keisti baterijas per fotosesija, nereikia atjungti įrangos. Keičiamos baterijos gali būti įvairių dydžių, pavyzdžiui, mažesnės, lengvesnės, mažiau efektyvios arba didesnės, sunkesnės, bet suteikiančios daugiau energijos.
   
  Panther Pro 2000 su standartine baterija leis jums padaryti 500 blykstelėjimų visu galingumu su 600 Ws blykste. Nuolatinę energiją vartojantis 100W prietaisas dirbs 80 minučių. USB prievadai gali tiekti 5V/2000mA; 5V/1000mA ir 5V/500mA elektros energiją. Suderinami prietaisai: fotografijos įranga (studijos blykstė, LED šviestuvai ir kiti pastovios šviesos šaltiniai), vartotojiškos elektronikos (televizoriai, vaizdo kameros, mobilieji telefonai ir t.t.), biuro technika (kompiuteriai, spausdintuvai, skeneriai ir t.t.), kiti įrenginiai, kurių bendra suminė galia ne didesnė kaip 750 W (naudojantis 800 W prietaisas prijungtas prie Panther Pro 2000 gali veikti nepertraukiamai tris minutes.) Bateriją galima krauti ir nuo automobilinio akumuliatoriaus (pajungimo laidai parduodami atskirai).
   
  LiFePO4 tipo baterija, kas tai?
  Naujos kartos ličio akumuliatorius užtikrina dideles iškrovimo sroves ir leidžia greitą pakrovimą. Didelis privalumas lygininant su įprastais akumuliatoriais - jų ilgaamžiškumas. LiFePo4 (ličio geležies fosfatų) akumuliatoriai gali užtikrinti virš 2000 pakrovimo/iškrovimo ciklų su 100% talpa. Šio tipo akumuliatoriai taip pat yra žymiai atsparesni mechaniniam poveikiui ir turi stabilesnę cheminę sudėtį, pašalinančią užsidegimo galimybę akumuliatorių sudaužius arba kitaip paveikus mechaniškai. Nėra toksiškas, neteršia aplinkos, kompaktiškas dydis ir labai mažas svoris, gali būti naudojamas esant ekstremaliai aplinkos temperatūrai, ilgaamžis - 5 kartus ilgesnis tarnavimo laikas už švino akumuliatorius; 2 kartus ilgesnis tarnavimo laikas nei NiMH akumuliatorių.
 Didelio saugumo: net mechaniškai pažeidus akumuliatorių (nukretant) arba neteisingai kraunant, ar užtrumpinant - neįvyksta sprogimas ar savaiminis užsidegimas. Tokio tipo akumuliatoriai naudojami elektriniuose dviračiuose, elektromobiliuose ir t.t..