Prekių katalogas

Fotoaparatas Fujifilm Instax Mini Evo

 • Fotoaparatas Fujifilm Instax Mini Evo

  Kodas: INSTAX MINI EVO
  Gamintojas
  Fotoaparato tipas
  Momentinis
  Maksimali vaizdo raiška
  2560 x 1920
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Virpesių slopinimas
  Ne
  Fokusavimo sistema
  Automatinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/8000 s
  Ekrano tipas
  Fiksuotas ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.6 cm / 460 000 taškų
  ISO jautrumas
  100 - 1600
  Židinio nuotolio atitikmuo
  28 mm
  Maks. diafragmos reikšmė
  F2.0
  Laikmena
  Fujifilm Instax mini 86 x 54 mm / microSD/ microSDHC
  USB / HDMI
  Micro USB Micro-B
  Maitinimo šaltinis
  Vidinis ličio jonų akumuliatorius
  Matmenys
  87 x 122.9 x 36 mm
  Svoris
  285 g
 • Naujasis Fujifilm Instax Mini Evo yra „instax“ serijos momentinių fotoaparatų "flagmanas", leidžiantis vartotojams akimirksniu mėgautis padarytomis nuotraukomis. Naudodami hibridinį momentinį fotoaparatą, vartotojai gali peržiūrėti įrenginyje užfiksuotas nuotraukas LCD ekrane ir pasirinkti norimus spausdinti vaizdus. Šis patogumas lėmė „Fujifilm“ hibridinių momentinių fotoaparatų, įskaitant „instax mini LiPlay“, populiarumą visame pasaulyje. Naujasis „mini Evo“ yra hibridinis momentinis fotoaparatas, pasižymini pažangesnėmis funkcijomis, funkcionalumu, spausdinimo kokybe ir programomis.

  „Mini Evo“ turi dešimt objektyvo efektų, įskaitant „Soft Focus“ ir „Light Leak“, taip pat dešimt juostų režimų, įskaitant „Monochrome“ ir „Retro“. Šiuos dviejų tipų režimus galima laisvai derinti, kad būtų sukurta 100 skirtingų fotografavimo efektų. Be to, kad būtų pasiekta geresnė spausdinimo kokybė, ekspozicijos skyra buvo padvigubinta, palyginti su ankstesniais modeliais. „Instax-Rich“ režimas sodrioms spalvoms ir „instax-Natural“ režimas švelnesniam prisilietimui taip pat gali būti pasirenkamas pagal asmeninius pageidavimus.  Pagrindinis fotoaparato korpusas pasižymi klasikiniu dizainu ir prabanga. Sidabrinės dangos naudojimas ant jo korpuso suteikia rafinuotumą. Spausdinimo svirtis, objektyvo ratukas ir filmavimo ratukas yra sukurti atsižvelgiant į smulkiausias detales, įskaitant veikimo garsą, kad būtų sukurtas panašus į analoginių fotoaparatų veikimo pojūtį.

  Naudodami išmaniojo telefono programėlę „instax mini Evo“ žymiai praplėste malonumą fotografuoti naudojant „Instax“ plokšteles. Funkcija „DIRECT PRINT“ leidžia naudoti „mini Evo“ kaip išmaniojo telefono spausdintuvą, spausdinant nuotraukas, darytas išmaniuoju telefonu. Programėlėje taip pat pirmą kartą įdiegta funkcija „IŠSAUGOTI SPAUSDINTUS VAIZDUS“, leidžiančią vartotojams išsaugoti nuotrauką, atspausdintą naudojant „mini Evo“, išmaniajame telefone kaip vaizdą, papuoštą instax rėmeliu, kad būtų galima bendrinti nuotraukas socialinėje žiniasklaidoje. 
 • Alternatyvios prekės

  Fotoaparatas Fujifilm Instax Mini 40
  Kodas: INSTAX MINI 40
  10500
  12900