Fotoaparatas Fujifilm Instax Square SQ1 glacier blue

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: INS SQUARE SQ 1 G
  12900
  Į krepšelį 
  Fotoaparato tipas
  Momentinis
  Efektyvūs vaizdo taškai
  26.1 mln taškų
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Fokusavimo sistema
  Automatinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/400 s
  ISO jautrumas
  800
  Laikmena
  Fujifilm Instax Square 82 x 72 mm
  Maitinimo šaltinis
  2 x CR2 elementai
  Matmenys
  130.7 mm x 118.6 mm x 57.5 mm
  Svoris
  390 g
  Komplektacija
  Fotoaparatas SQ1,2x CR2 elementai, dirželis ant riešo
 •  

  „Instax Square SQ1“ pasižymi minimalistiniu stiliumi, todėl tai ne tik įdomi momentinė kamera, bet ir patrauklus aksesuaras. Kvadratinės nuotraukos, kuriuos gamina fotoaparatas, atspindi ne tik korpuso, bet ir vaizdo ieškiklio, objektyvo stiklo bei asmenukės veidrodžio, esančio prietaiso priekyje, kvadratinį pobūdį. Lygiai tokios pat patrauklios trys išskirtinės „Instax Square SQ1“ spalvos - terakotos oranžinės, ledyno mėlynos ir baltos kreidos spalvos.

  Fotoaparatas sveria kompaktišką 390 g svorį. (be baterijos, dirželio ir plėvelės).

  Kad „Instax Square SQ1“ būtų kuo plonesnis (57,5 mm), įjungus lęšis tęsiasi į išorę nuo kūno. Analoginės kameros gale nėra skaitmeninio skystųjų kristalų ekrano, o vaizdams komponuoti naudojamas optinis vaizdo ieškiklis.

  Pasirengę kadrui? Paspaudus užraktą, nuotrauka automatiškai išeina iš įrenginio viršaus ir išryškęja maždaug per 90 sekundžių. Kalbant apie baterijas, „Instax Square SQ1“ maitina dvi CR2 / DL CR2 ličio baterijos (pridedamos), kurių pakaks maždaug 30 „Instax Square10“ 10 pakuočių nuotraukų.

  Kad padėtų tiek senesniems, tiek naujiems „Instax“ vartotojams, „Square SQ1“ buvo pridėtos dvi svarbios funkcijos.

  Automatinis išlaikymas

  Ši funkcija automatiškai pajunta aplinkos šviesos lygį, kai paspaudžiamas užrakto mygtukas, ir pagal apšvietimo sąlygas optimizuoja užrakto greitį ir blykstės išvestį. Tiems, kurie dar nėra susipažinę su momentine fotografija, tai leidžia fotografuoti neatsižvelgiant į sąlygas, vietoje sukuriant aiškesnes ir ryškesnes momentines nuotraukas.

  „Selfie“ režimas vienu paspaudimu

  Kartu su įmontuotu asmenukių veidrodžiu „Instax Square SQ1“ „One-Touch Selfie“ rėžimas sukurtas specialiai asmenukėms ir iš arti fotografuojamiems vaizdams. Vartotojai įjungia šį režimą tiesiog pasukdami objektyvą iš „On“ į „Selfie“ režimą.

  Tai nustato geriausią fotografavimo fokusą ir ekspoziciją. Asmenukės gali būti įrėmintos naudojant asmenukių veidrodėlį, esantį objektyvo priekyje.

   

 • Alternatyvios prekės