Prekių katalogas

Fotoaparatas Fujifilm Instax SQUARE SQ40

 • Fotoaparatas Fujifilm Instax SQUARE SQ40

  Kodas: INS SQUARE SQ40
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Fotoaparato tipas
  Momentinis
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Virpesių slopinimas
  Ne
  Fokusavimo sistema
  Automatinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/400 s
  ISO jautrumas
  800
  Židinio nuotolis
  65.75 mm
  Maks. diafragmos reikšmė
  f/12.6
  Laikmena
  Fujifilm Instax Square 82 x 72 mm
  Maitinimo šaltinis
  2 x CR2 tipo elementai
  Matmenys
  134.2 x 120.2 x 60.5 mm
  Svoris
  453 g
 • Fujifilm Instax Square SQ40 yra analoginis momentinis fotoaparatas, pasižymintis aukščiausios kokybės ir klasikinės odos išvaizdos dizainu, sutelkiant dėmesį į tekstūrą ir formą, kuri patogiai telpa rankoje. Jis veikia paprastomis operacijomis, kad būtų galima lengvai gaminti kvadratinio formato spaudinius.

  Kvadratinio formato plokštelė gali apimti platesnį fotografavimo scenų spektrą ir tinka grupiniams kadrams bei kraštovaizdžio nuotraukoms. Ji gali užfiksuoti objektą su scenos fonu ir atmosfera, praplėsdama naudotojo fotografinių išraiškų paletę. Jas mėgsta įvairios šalys ir kartos, nes išnaudojus 1:1 kraštinių santykio privalumus ir išdėstant kūrybinę kompoziciją, kvadratinio formato juosta atsitiktines scenas gali paversti meniniu fotografijos darbu.

  Fotoaparate yra „Automatic Exposure“ funkcija, kurią naudojant pasiekiama optimali ekspozicija tam tikroje scenoje, tiesiog pasukant objektyvo cilindrą, kad įjungtumėte fotoaparatą, nukreipiant fotoaparatą į objektą ir paspaudus užrakto mygtuką. Naudotojai taip pat gali perjungti į asmenukės režimą asmenukėms ir stambiam planui daryti tiesiog pasukdami objektyvo vamzdelį, kad įjungtumėte fotoaparatą, ir vėl pasukdami cilindrą ta pačia kryptimi. Tokios paprastos operacijos yra viskas, ko reikia norint suteikti džiaugsmo fotografijai. 
   

 • Alternatyvios prekės