Fotoaparatas Fujifilm X-A5 15-45 OIS PZ Black

 • Kodas: F X-A5B/1545KIT
  43900
  54900 Sutaupykite 11000
  Į krepšelį 
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  6000 x 4000
  Efektyvūs vaizdo taškai
  24 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 23.5 x 15.6 mm ( APS-C )
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Fujifilm X
  Virpesių slopinimas
  Taip, objektyvas
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/4000 s
  1/32000 s
  Užrakto sparta
  6 kadrai /s
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 15 k/s
  Ekrano tipas
  Paverčiamas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.0 cm / 1 040 000 taškų
  ISO jautrumas
  200 - 12 800
  Židinio nuotolis
  15 - 45 mm
  Židinio nuotolio atitikmuo
  23 - 69 mm
  Maks. diafragmos reikšmė
  F3.5 - 5.6
  Fokusavimo taškai
  91
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC/UHS-1
  USB / HDMI
  + / Mini C
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-W126S
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 450 kadrų
  Matmenys
  116.9 x 67.7 x 40.4 mm
  Svoris
  361 g


 • Kompaktiškas ir stilingas, retro dizaino sisteminis fotoaparatas Fujifilm X-A5 siūlo daugybę funkcijų, įskaitant 180 laipsnių pakreipiamą LCD ekraną, naujausią įmontuotą Bluetooth® technologiją, skirtą lengvai ir greitai perkelti vaizdus ir pratęsti baterijos veikimą. Vienu įkrova galite padaryti iki 450 kadrų . Be to, X-A5 kartu su nauju Pancake tipo objektyvu Fujinon XC 15-45mm F3.5-5.6 OIS PZ sveria tik 496g, todėl jis yra lengviausias X serijos fotoaparatas. Kamera gali pasigirti galingu 24,2 mln. taškų APS-C jutikliu, turinčiu fazės aptikimo automatinio fokusavimo sistemą, ir naujai sukurtu vaizdo apdorojimo varikliu, kurio apdorojimo greitis yra 1.5 karto spartesnis nei ankstesni modeliai. Šių sąvybių dėka kompaktiškasis X-A5 yra idealus kasdienės fotografijos kompanionas.
   
  Naujai sukurto 24.2 mln. taškų APS-C jutiklio ir vaizdo apdorojimo variklio samplaikos dėka pasiekiama garsioji Fujifilm nuotraukų kokybė. Kartu su naujuoju Fujinon objektyvu, fotoaparatas pasiekia aukščiausią vaizdo raišką ir atkuria naturalią objekto tekstūrą, formą ir net atmosferą scenoje. Fotoaparatas gerokai viršija ankstesnius modelius scenos atpažinimo tikslumu SR + AUTO režime, spalvų atkūrimo efektyvumą ir odos tonų atkūrimo galimybes, kurios yra ypač populiarios. Todėl X-A5 puikiai tinka kurti portretus, kurie sudaro apie 50% visų nuotraukų.

  ISO jautrumo diapazonas buvo išplėstas iki ISO 12800. Fotografuojant greitai judantį objektą arba esant silpnam apšvietimui, fotoaparato virpesiai ir vaizdo triukšmas slopinami, siekiant pagerinti vaizdo kokybę. X-A5 yra pirmasis X-A serijos modelis, turintis fazių aptikimo AF taškus, kurie iš pradžių buvo sukurti aukščiausios klasės X serijos modeliams. Intelektualus hibridinio automatinio fokusavimo greitis yra dvigubai greitesnis nei ankstesniuose modeliuose, užtikrinant, kad fotografuojamas akimirkas fiksuosite greičiau ir grakščiau.
   
  Naujasis Fujinon XC 15-45mm F3.5-5.6 OIS PZ objektyvas yra pirmasis Fujifilm lęšis elektroniniu priartinimo varikliu. Šis lengvas ir kompaktiškas kintamo židinio objektyvas daro fotografavimo patirtį lengvesnę ir patogesnę. Minimalus objektyvo fokusavimo atstumas yra tik 5 cm. Jis idealus makro fotografijai, pvz., maisto fotografavimui. Tolygus elektrinis priartinimo mechanizmas su platesniu 15-45 mm diapazonu suteikia daugiau laisvės komponavimui tiek fotografuojant, tiek filmuojant.
   
  X-A5 įrengtas didelis LCD ekranas gali pasisukti 180 laipsnių. Kai ekranėlis pasukamas 180 laipsnių kampu, užpakalinis valdymo mygtukas automatiškai persijungia į "Zoom and Shutter Release" funkciją. LCD ekrano 180 laipsnių pasukimas taip pat automatiškai įjungia "Eye AF" funkciją, įgalinančią jus sukurti aukštos kokybės asmenukes su akcentu į ryškias objekto akis. "Portrait Enhancer" režimas siūlo populiarų gebėjimą atkurti gražius odos tonus naudojant naują vartotojo sąsają, kurioje galite pasirinkti odos tonalumą jutikliniame ekrane.
   
  X-A5 siūlo 11 skirtingų Fujifilm juostų įmitavimo režimų, kuriuose lengvai perteikiama juostų reprodukcija. Kameroje taip pat yra 17 filtrų, įskaitant naujus Fog Remove ir HDR Art. Lietimui jautrus LCD ekranas palengvina intuityvų kameros valdymą pirštų galiukais (kaip išmaniuosiuose įrenginiuose). Ekspozicijos kompensavimas dabar išplėstas nuo ± 3EV iki ± 5EV, tokiu būdu padidinant fotografavimo laisvę.
   
  Fotoaparate įdiegta Bluetooth® Low Energy technologija greitai, lengvai ir automatiškai perkėlia nuotraukas ir vaizdo įrašus į suporuotus išmaniuosius telefonus ir planšetinius įrenginius, naudojant nemokamą smart-device programą FUJIFILM Camera Remote. Fotoaparatas taip pat suderinamas su FUJIFILM instax SHARE SP-3 spausdintuvu, todėl naudotojai gali mėgautis spausdintomis nuotraukomis ir dalintis jomis su kitais.
   
  X-A5 siūlo didelės spartos HD video funkciją, leidžiančią vartotojams įrašyti HD vaizdo įrašus keturis kartus greičiau ir kurti sulėtintus klipus. Multi Focus režimas automatiškai sintezuoja 4K kokybės vaizdus, keičiant ryškumo gylio nustatymą. 4K Burst funkcija leidžia fotografuoti 15 kadrų per sekundę sparta, 4K vaizdo kokybėje.