Fotoaparatas Fujifilm X-H1

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: F X-TH1-EE
  129900
  Į krepšelį 
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  6000 x 4000
  Efektyvūs vaizdo taškai
  24 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 23.5 x 15.6 mm ( APS-C )
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Fujifilm X
  Virpesių slopinimas
  Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
  Maksimalus užrakto greitis
  1/8000 s
  1/32000 s
  Užrakto sparta
  14 kadrų /s
  Maks. filmavimo raiška
  DCI 4K (4096 x 2160) 24 k/s
  Papildomas vaizdo ieškiklis
  Elektroninis
  Ieškiklio raiška
  3 690 000 taškų
  Ekrano tipas
  Paverčiamas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.5 cm / 1 040 000 taškų
  ISO jautrumas
  200 - 12 800
  Fokusavimo taškai
  325
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC/UHS-2
  USB / HDMI
  USB 3.0 / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-W126S
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 310 kadrų
  Matmenys
  139.8 x 97.3 x 85.5 mm
  Svoris
  673 g

 • Naujasis Fujifilm "flagmanas" X-H1 išsiskiria daugybę itin naudingų funkcijų, padedančių užfiksuoti įvairias sunkiai įvykdomas scenas. X-H1 yra pirmasis X serijos modelis, turintis vidinę 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistemą (IBIS). Fotoaparate įdiegtas "mirgėjimo" mažinimo režimas, kuris pagerina fotografijos kokybę dirbant uždarose patalpose (sporto rungtynės). Be to, X-H1 yra pirmasis X serijos fotoaparatas, turintis naują filmo modeliavimo režimą ETERNA, skirtą filmuoti.

  Pirmoje vidinėje Fujifilm vaizdo stabilizavimo (IBIS) sistemoje, naudojami trys ašiniai akselerometrai, trys ašiniai giroskopo jutikliai ir specialiai sukurtas dvigubas procesorius. Jų dėka 5 ašių vaizdo stabilizavimas veikia su visais XF ir XC lęšiais. Be to, jis atlieka 5.5 žingsnio vaizdo stabilizavimą su XF 35mm F1.4 R objektyvu ir 5 žingsnių vaizdo stabilizavimą su daugeliu kitų lęšių. Siekiant aukšto vaizdo stabilizavimo funkcijos, buvo parengti šie techniniai sprendimai:

  Lazerinio matavimo prietaisas naudojamas vaizdo stabilizavimo bloko gamybos procese, kontroliuoja komponento plokštumą ir padėtį dvigubai tiksliau nei standartinių komponentų. Surinkimo proceso metu kiekviena kamera patikrinima ir sureguliavima, užtikrinant, kad jutiklio padėtis vaizdo stabilizavimo metu būtų lygiagreti mikronų tikslumu. Be to, buvo įtrauktas naujas spyruoklinis mechanizmas, skirtas sumažinti mikro vibracijas, atsirandančias dėl mechaninio užrakto veikimo. Fotografas taip pat gali pasirinkti elektroninį priekinės užuolaidėlės arba elektroninį užraktą, beveik panaikinančius vibracijų poveikį ir maksimaliai padidinančius vaizdo stabilizavimo naudą. 

  X-H1 montuojamas APS-C dydžio X-Trans™ CMOS III jutiklis pasižymi aperiodine spalvų filtravimo matrica, kurios dėka, net be optinio žemų dažnių filtro, sumažėja muaras ir spalvų iškraipymai. Ši patentuota Fujifilm technologija pirmą kartą buvo naudojama Fujifilm X-Pro2, o po to - Fujifilm X-T2 fotoaparatuose, gavusiuose daugybę apdovanojimų visame pasaulyje. Itin kokybiškų FUJINON objektyvų, taip pat unikalios spalvų atkūrimo technologijos dėka, X-H1 sukuria išskirtinius, neprilygstamos kokybės vaizdus

  Be dulkėms ir vandeniui atsparių savybių ir galimybės veikti temperatūroje iki -10°C, fotoaparato korpusas pagamintas iš 25% tankesnio magnio lydinio, palyginti su Fujifilm X-T2. Modifikuotos konstrukcijos dėka kameros korpusas tapo kompaktiškesnis ir lengvesnis, o atsparumas smūgiams ir kitiems deformacijos šaltiniams išaugo. Fotoaparato išorinio paviršiaus padidinto grūdėtumo danga suteikia kamerai aukštą atsparumą įbrėžimams ir paviršiaus kietumą, lygų 8H.

  X-H1 elektroninis vaizdo ieškiklis pasižymi 0.75 karto vaizdo didinimu ir 3.69 milijonų taškų skiriamaja geba. Vaizdas ieškiklyje yra nepaprastai sklandus, su 0.005 sekundės delsa, o kadrų dažnis - 100 kadrų per sekundę. Galinį, lietimui jautrų LCD ekraną galima pakreipti trimis kryptimis. Be to, fotoaparato viršuje esantis 1.28" LCD ekranas, kaip ir vidutinio formato kameroje "FUJIFILM GFX 50S" leidžia iš karto stebėti fotografavimo informaciją.

  Mirgėjimo sumažinimo režimai yra būtini darbui uždarose patalpose su dibtiniu apšvietimu. X-H1 yra pirmasis X serijos fotoaparatas, turintis šį režimą, kuris leidžia išlaikyti stabilią ekspoziciją fotografuojant serijomis ar filmuojant, net esant fluorescenciniam apšvietimui. X-H1 palaiko skaitmeninio kino DCI 4K (4096x2160) proporcijas (17: 9) ir įrašo aukštos kokybės vaizdo įrašus, kurių greitis siekia 200 Mb/s. Filmuojant galite naudoti aukščiausią ISO 25600 jautrumą, ilgą 1/4s išlaikymą ir net juostos modeliavimo režimus vaizdo įraše. X-H1 įrengtas aukščiausios kokybės garso mikrofonas (24 bit / 48KHz), todėl nereikia papildomos įrangos įrašyti aukštos kokybės garsą.  X-H1 galite kurti 120p / 100p didelės spartos vaizdo įrašus (Full HD, 2x / 4x / 5x lėtesnį judesį), leidžiančius sukurpti sulėtintą vaizdo įrašą.

   


   

 • Alternatyvios prekės