Fotoaparatas Fujifilm X-Pro2

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: F X-PRO2-EE
  169900
  Į krepšelį 
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  6000 x 4000
  Efektyvūs vaizdo taškai
  24 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 23.5 x 15.6 mm ( APS-C )
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Fujifilm X
  Virpesių slopinimas
  Ne
  Maksimalus užrakto greitis
  1/8000 s
  1/32000 s
  Užrakto sparta
  8 kadrai /s
  Maks. filmavimo raiška
  Full HD (1920 x 1080) 60 k/s
  Ekrano tipas
  Fiksuotas ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.6 cm / 1 620 000 taškų
  ISO jautrumas
  200 - 12 800
  Fokusavimo taškai
  273
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC
  USB / HDMI
  + / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-W126
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 350 kadrų
  Matmenys
  140.5 x 82.8 x 45.9 mm
  Svoris
  495 g

 • Naujasis Fujifilm X-Pro2 modelis pasižymi hibridiniu vaizdo ieškikliu, galinčiu akimirksniu įjungti optinį arba elektroninį vaizdą, plius atnaujintą vaizdo jutiklį ir procesorių, kurie žymiai pagerino vaizdo kokybę. Derinant šias funkcijas su ultra-aukštos vaizdo kokybės FUJINON X-jungties objektyvais ir spalvų atkūrimo technologijomis, sukauptomis per daugiau nei 80 metų, gaminant fotojuostas, X-Pro2 yra geriausias kada nors sukūrtas Fujifilm X serijos fotoaparatas. Elektroninis vaizdo ieškiklis (EVF) naudojamas sisteminiuose fotoaparatuose yra pranašesnis nei optiniai ieškikliai, nes tokius fotografavimo parametrus kaip baltos spalvos balansas ir ekspozicija galima patikrinti iš karto, o rodomas vaizdas gali būti priartinamas, kad patikrintumėte fokusavimo tikslumą. Tačiau, kai kuriais atvejais fotografai nori matyri natūralų vaizdų. Visų pirma, optinis tolimatis leidžia vartotojui tikroviškai fiksuoti aplinką lyg žiūrėtų plika akimi. Tai labai veiksminga, todėl dažnai optiniam jutikliui pirmenybę teikia dokumentinės fotografijos, reportažo ir gatvės fotografai. X-Pro2 yra vienintelė sisteminė kamera pasaulyje turinti hibridinę vaizdo ieškiklio sistemą, apimančią abu ieškiklių tipus.

   
  Naujai sukurtas 24.3 mln. taškų APS-S dydžio X-Trans CMOS "jutiklis III turi unikalią atsitiktinių spalvų filtrų tinklainę, sumažinančią vaizdo spalvinius sutepimus ("moiré") ir klaidingų spalvų perdavimą net nenaudojant optinio žemųjų dažnių filtro. Šie spalvoti filtrai taip pat turi rezoliucijos išplėtimo poveikį, tad kai fotografuojama su aukštos raiškos Fujinon objektyvais, X-Pro2 sukuria stebėtinai didesnės rezoliucijos vaizdus nei faktinis naudojamų taškų skaičius.
   
  Naujas aukštos kokybės vaizdo apdorojimo variklis "X Processor Pro"  keturis kart padidino duomenų apdorojimo greitį ir nepaisant padidėjusio rezoliucijos išaugo procesoriaus reagavimo laikas. Patobulintas duomenų įrašymo greitis, paleidimo laikas ir nepertraukiamo fotografavimo sparta. Naujo "X-Trans CMOS" jutiklio III ir vaizdo apdorojimo variklio dėka, X-Pro2 greičiau fokusuoja, mažiau triukšmauja, o pustonių ir spalvų atkūrimas pranoksta ankstesnį procesorių.
  X-Pro2 turi optinį ir elektroninį ieškiklius, todėl vartotojai gali pasinaudoti abiejų privalumais, optinį tiesioginei peržiūrai, o 2.36 mln. taškų elektroninį ieškiklį būsimo rezultato įvertinimui. Ši funkcija, akimirksniu įjungianti abiejų tipų vaizdo ieškiklius, pirmą kartą buvo įdiegta X100 modelyje 2011-aisiais. Naujausia jo versija, įdiegta X-Pro2 yra pažangiausias hibridinis vaizdo ieškiklis. Jis pasižymi Multi-didinimo funkcija, kuri automatiškai įjungia ieškiklyje vaizdo didinimą, atsižvelgiant į naudojamą objektyvą ir turi elektroninį tolimatį, kuriame tuo pačiu metu elektroninis vaizdas kompiluojamas su optiniu vaizdo ieškikliu.
   
  Naujas užraktas su maksimalia 1/8000s sparta ir blykstės sinchronizavimo iki 1/250s greitis suteikia papildomą lankstumą, diafragmos pasirinkimą esant šviesos pertekliui ar fotografuojant su blykste lauke, dieną. Be to, nors triukšmo ir vibracijos lygis paprastai didėja greitėjant užrakto greičiui, pagrindinių valdymo dalių optimizavimo dėka X-Pro2 yra tylesnis ir mažiau vibruoja, nei įprasti modeliai.
   
  Tvirtas, atsparus atšiaurioms oro sąslygoms korpusas atitinka profesionalių fotografų poreikius. Fotoaparato korpusas pagamintas iš keturių magnio lydinio gabalų ir užsandarintas 61 taške, todėl yra atsparus dulkėms, purslams ir geba veikti mažesnėje nei -10° C temperatūroje. Be to, jis turi dvigubą SD kortelės lizdą, skirtą didesnei duomenų saugyklai.
   


   

 • Alternatyvios prekės