Prekių katalogas

Fotoaparatas Fujifilm X-T5 Black

 • Fotoaparatas Fujifilm X-T5 Black

  Kodas: X-T5B
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  7728 x 5152
  Efektyvūs vaizdo taškai
  40.2 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 23.5 x 15.6 mm ( APS-C )
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Fujifilm X
  Virpesių slopinimas
  Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/8000 s, 1/180000 s
  Užrakto sparta
  20 kadrų /s
  Maks. filmavimo raiška
  6.2K (6240 x 4160) 29.97p
  Papildomas vaizdo ieškiklis
  Elektroninis
  Ieškiklio raiška
  3 690 000 taškų
  Ekrano tipas
  Paverčiamas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.6 cm / 1 840 000 taškų
  ISO jautrumas
  80 - 51 200
  Fokusavimo taškai
  425
  Laikmena
  2 x SD/SDHC/SDXC/UHS-2
  USB / HDMI
  USB Type-C / Micro D HDMI
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-W235
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 580 kadrų
  Matmenys
  129.5 x 91 x 63.8 mm
  Svoris
  476 g
 • Kompaktiškas ir galingas sisteminis fotoaparatas FUJIFILM X-T5 pasižymi naujai sukurtu 40 mln. taškų APS-C X-Trans CMOS 5 HR BSI jutikliu, kad rezultatai būtų tiesiog stulbinantys. Šis fotoaparatas, savo dydžiu palyginamas su originaliu X-T1 ir yra lengvesnis nei jo pirmtakas, turi klasikinį, ratukais pagrįstą valdymą ir pažangiausią technologiją, apimančią septynių pakopų korpuse esančią vaizdo stabilizavimo sistemą, „Pixel Shift Multi-Shot“ režimą, 160 mln. taškų kadrai ir veiksmą stabdantis užrakto greitis iki 1/180 000 sek. naudojant elektroninį užraktą. Be universalaus nuotraukų rinkinio, X-T5 taip pat yra labai galingas filmavimo įrenginys, įrašantis vaizdus iki 6,2K 4:2:2 10 bitų arba 12 bitų ProRes RAW ir Blackmagic RAW per HDMI režimais. Galimas ir F-Log, ir F-Log2 įrašymas, pastarasis suteikia išplėstą dinaminį diapazoną iki 13 ir daugiau padalų. Be to, 12 bitų ProRes RAW ir Blackmagic RAW gali būti atitinkamai išvedami per HDMI į Atomos ir Blackmagic įrenginius. X-T5 pasižymi išskirtiniu automatinio fokusavimo našumu, naudodamas 425 fazės aptikimo taškus ir yra jautrus iki -7 EV, kad galėtų dirbti tikrai prasto apšvietimo sąlygomis. Be to, pagrįstas giliu mokymusi, AI prisitaikantis algoritmas reiškia, kad ši fokusavimo sistema geriau tinka automatiškai aptikti ir sekti gyvūnus, sportininkus, paukščius, automobilius, motociklus ir judančius objektus.

  Dėl fotoaparato korpuse esančios vaizdo stabilizavimo (IBIS) sistemos kokybę mažinantis fotoaparato virpesiai sumažinami iki minimumo. Integruotas 5 ašių jutiklio poslinkio vaizdo stabilizavimas padeda sumažinti fotoaparato drebėjimą iki 7 žingsnių. Ši sistema veikia kartu su dauguma X serijos objektyvų, įskaitant nestabilizuotus, ir yra naudinga dirbant su lėtesniu užrakto greičiu ar fotografuojant sudėtingomis apšvietimo sąlygomis. Be to, skaitmeninis vaizdo stabilizavimas taip pat gali būti naudojamas vaizdo įrašymo metu, kad būtų lengviau stabilizuoti filmuotą medžiagą. Naudodojant fotoaparato IBIS sistemą, kad tiksliai perstumtų jutiklį, „Pixel Shift Multishot“ režimas vienu užrakto atleidimo mygtuko paspaudimu automatiškai įrašo 20 atskirų kadrų. Gauti failai sujungiami naudojant „Pixel Shift Combiner“ programinę įrangą, kad keturis kartus padidėtų fotoaparato skiriamoji geba ir būtų sukurtas daug detalių turintis 160 MP failas. Puikiai tinka komercinėms programoms arba skaitmeniniam archyvavimui, taip pat idealiai tinka bet kokiam statiniam objektui, kur vaizdo kokybė yra svarbiausia. X-T5 užtikrina galingą vaizdo kūrimo našumą kad jis būtų paruoštas veiksmui, nesvarbu, kaip greitai juda objektas. Didžiausias elektroninis užrakto greitis 1/180 000 sek. ir maksimalus mechaninis užrakto greitis 1/8000 s sustabdys bet kokį objektą, o vos 35 ms delsos laikas suteikia beveik akimirksniu atsaką paspaudus užrakto atleidimą. Laikykite pirštą žemyn ir X-T5 įrašys vaizdus iki 15 kadrų per sekundę greičiu su mechaniniu užraktu arba 20 kadrų per sekundę greičiu su elektroniniu užraktu.

  Fotoaparate esantys juostos modeliavimo režimai leidžia atkurti kelių FUJIFILM juostų tipų išvaizdą ir pojūtį, įskaitant Provia, Velvia, Astia, Classic Chrome, PRO Neg.Std, PRO Neg. Sveiki, Classic Neg., Nostalgic Neg., Eterna Cinema, Eterna Bleach Bypass, Acros, Acros + Ye filtras, Acros + R filtras, Acros + G filtras, Black & White, Black & White + Ye filtras, Black & White + R Filtras, juodai baltas + G filtras ir sepija. 
   

 • Alternatyvios prekės

  185000
  92800
  109900 Sutaupykite 17100