Fotoaparatas Fujifilm X100F Black

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: F FX-X100F B-EE
  119900
  Į krepšelį 
  Fotoaparato tipas
  Kompaktinis
  Maksimali vaizdo raiška
  6000 x 4000
  Efektyvūs vaizdo taškai
  24 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 23.5 x 15.6 mm ( APS-C )
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/32000 s
  Užrakto sparta
  8 kadrai /s
  Maks. filmavimo raiška
  Full HD (1920 x 1080) 60 k/s
  Ekrano tipas
  Fiksuotas ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.0 cm / 1 040 000 taškų
  ISO jautrumas
  200-12800
  Židinio nuotolis
  23 mm
  Židinio nuotolio atitikmuo
  35 mm
  Maks. diafragmos reikšmė
  f/2.0
  Fokusavimo taškai
  325
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC
  USB / HDMI
  + / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-W126S
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 390 kadrų
  Matmenys
  126.5 x 74.8 x 52.4 mm
  Svoris
  469 g
 • X100F - ketvirtosios kartos kamera, turinti naujausią vaizdo jutiklį ir didelės spartos vaizdo apdorojimo variklį, užtikrinančius aukščiausią vaizdo kokybę ir mobilumą. Tai yra aukščiausios klasės kompaktiškas skaitmeninis fotoaparatas, pasižymintis patobulintu "Advanced Hybrid" vaizdo ieškikliu. Laikydamasi elegantiško dizaino, kuris pasirodė esąs populiarus, nauja kamera sukurta, kad būtų lengviau ją valdyti ir atspindi ankstesnių modelių naudotojų prašymus.

   
  X100F turi 24.3 mln. taškų X-Trans™ CMOS III, APS-C dydžio jutiklį be žemų dažnių filtro, pasižyminčio aukščiausiu X serijos našumu, taip pat X-Processor Pro didelės spartos vaizdo apdorojimo variklį, pasižymintį neįtikėtinu spalvų atkūrimu ir tonų gradacija tiek nuotraukose, tiek vaizdo įrašuose.
   
  Pagrindinės Kameros atsako specifikacijos ekstrimaliai patobulintos. Įjungimo laikas maždaug 0.5 s, fotografavimo intervalas - 0.2 s, užrakto paleidimo laikas 0.01 s ir greičiausias AF 0.08 s, užtikrina, kad fotoaparatas veikia itin tiksliai
   
  Smarkiai išaugo fokusavimo taškų skaičius nuo 49 ankstesniuose modeliuose iki 91 (iki 325 taškų). Apytiksliai 40% kadro srities (centro plotas, kuriame yra 49 fokusavimo taškai) yra padengta fazių aptikimo AF taškais, kad sukurtų greitą ir tikslią fazės aptikimo AF zoną, kuri gali būti naudojama įvairiose scenose.
   
  Keičiamas elektroninio tolimačio didinimas, rodomas mažame langelyje, apatiniame dešiniajame optinio vaizdo ieškiklio kampe, padidina tikslumą tikrinant fokusavimą. Paralakso korekcijos funkcija realiu laiku yra pritaikyta fokusavimo sričiai ir kadravimo rėmeliui, užtikrinančius patikimą kadravimą ir fokusavimą rankinio fokusavimo režime.
   
  X100F turi naują ISO parinkties skalę, integruotą į užrakto greičio ratuką, primenantį senuosius juostinius fototaparatus. Fokusavimo svirtis leidžia jums akimirksniu perkelti fokusavimo sritį neatitraukiant akių nuo vaizdo ieškiklio, o ekspozicijos kompensavimo ratuką pasukę į "C" padėtį, galėsite gretai koreguoti ekspoziciją iki ± 5 žingsnių. Daugelis su valdymu susijusių mygtukų ir ratukų yra sutelkti dešinėje pusėje, kad būtų galima greitai keisti nustatymus, tvirtai laikant fotoaparatą.
   


   

 • Alternatyvios prekės