Fotoaparatas Olympus E-PL9 14-42 EZ Kit White

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: V205092WE000
  59900
  Į krepšelį 
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  4608 x 3456
  Efektyvūs vaizdo taškai
  16 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 17.3 x 13.0 mm ( Micro 4/3 )
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Micro 4/3
  Virpesių slopinimas
  Taip, 3-jų ašių jutiklio postūmio
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/4000 s
  1/16000 s
  Užrakto sparta
  8 kadrai /s
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 30 k/s
  Ekrano tipas
  Paverčiamas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.6 cm / 1 037 000 taškų
  ISO jautrumas
  200 - 6400
  Židinio nuotolis
  14 - 42 mm
  Židinio nuotolio atitikmuo
  28 - 84 mm
  Maks. diafragmos reikšmė
  F3.5 - 5.6
  Fokusavimo taškai
  121
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC/UHS-1
  USB / HDMI
  USB 2.0 / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius BLS‑50
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 350 kadrų
  Matmenys
  117.1 x 68.3 x 38.4 mm
  Svoris
  326 g
 • Kūrybinių galimybių pasirinkimą, kurį fotoaparatas siūlo, pernelyg dažnai užtemdo paini ir nesuprantama meniu sistema. Norėdamas sugriauti šias kliūtis, Olympus PEN E-PL9 leidžia palaipsniui pradėti fotografuojamų eksperimentų kelionę naudojant jutiklinį ekraną kūrybinių programų pasirinkimui, prieš pradedant naudoti tradicinius nustatymus. Pasirinkite "AUTO" režimą, kad fotoaparatas nustatytų daugybę fotografinių situacijų: nuo veidų iki grupių ir net judesių ir akimirksniu pasirinktų geriausius jūsų situacijai nustatymus. Pabandykite kažką keisti - nebijokite, jutiklinis ekranas su slankikliais leidžia reguliuoti ryškumą, spalvą ir kontrastą tarp kitų bendrų nustatymų. Pakreipkite ekraną aukščiausios kokybės "selfie" ekranui ir netgi palieskite "e-Portrait" funkciją, kad asmenukėse atrodytumėte nepriekaištingai. Visa tai yra labai mažame ir lengvame fotoaparato korpuse, kuris suteikia tradicinį bet kartu ir modernų pojūtį.

  Olympus pirmieji pradėjo naudoti meninius filtrus, o jutiklinis ekranas jų naudojimą dar labiau supaprastina, efektus galima palyginti gyvai ekrane lengviau nei bet kada. Šalia "Bleach Bypass", "Instant Film" taip pat yra naujas, dabar jau 16 meninis filtras – nostalgiška duoklė pernelyg intensyvioms ankstyvųjų momentinių fotoaparatų spalvoms. Naudokite jį dienos šviesoje ir poveikis bus subtilus. Naktį naudokite su blykste ir potencialiai nuobodus kadras neatpažįstamai pasikeis: tamsesnės sritys tampa žalios, odai suteikiamas šiltas švytėjimas, sukurtas vaizdas, turi šiuolaikišką nostalgišką nuotaiką.

  Olympus taip pat sukūrė paprastesnį būdą pasiekti sceninius režimus per jutiklinį ekraną. Tiesiog dvigubai palieskite vaizdą, kuris labiausiai atitinka tai, ką matote, ir fotoaparatas pasirinks tinkamus nustatymus. Inovatyvi prieiga prie paprastesnės kūrybinės kontrolės yra naujas Advanced Photo (AP) režimas. Olympus pirmieji pradėjo taikyti tokias technologijas kaip "Live Composite", kuri deja dažnai naudotojų buvo nerandama meniu nustatymuose. Norite fotografuoti savo draugą, tapantį šviesa, priešais apšviestą pastatą? Tai buvo beveik neįmanoma, tačiau dabar, palieskite piktogramą AP režime, padėkite E-PL9 ant kieto paviršiaus ir įjunkite. Išnagrinėkite daugialypės ekspozicijos malonumus, HDR, susižavėkite panorama ir fokusavimo sujungimu (breketingu) technika, kuri yra būtina makro nuotraukoms.

  Naujos lengvai suprantamos video pamokos pateikiamas nemokamoje OI.Share programoje, kuri tvarko bevielį vaizdų perkėlimą iš fotoaparato į telefoną, suteikia naudingų patarimų kaip fotografuoti su E-PL9. Kalbant apie vaizdų perkėlimą: E-PL9 apjungia Bluetooth LE su Wi-Fi, kad įsitikintumėte, jog fotoaparatas visuomet prijungtas prie jūsų išmaniojo telefono, net kai jis "miega". Norite matyti ir importuoti kai kuriuos fotografuotus vaizdus, bet fotoaparatas yra jūsų krepšyje? Jokiu problemų, atidarykite programą ir pažadinkite fotoaparatą.

  Dar viena Olympus išrasta ir ištobulinta technologija – įmontuotas stabilizatorius. Stabilizavimo sistema, drauge su greitu TruePic VIII vaizdo procesoriumi, paveldėtu iš pagarsėjusio Olympus flagmano OM-D E-M1 Mark II, leidžia pasirinkti didesnius užrakto greičius*, taip užtikrinant aštrius kadrus sudėtingomis sąlygomis.

  Fotoaparato naudotojai jau senai gali pasirinkti fokusuojamą objektą, tačiau galimybė tai padaryti naudojant jutiklinį ekraną yra kur kas intuityvesnė. Pasirinkite nuo bakstelėjimo, norėdami sufokusuoti arba palietimo, kad nufotografuotumėte (taip pat galite jį ir išjungti) Ypatingai patogu makro nuotraukoms, tinkamas ir tikslus fokusavimas padidina gero kadro galimybę. 121 AF taškas padengia beveik visą kadro plotą, todėl naudotojai gali fokusuoti bet kurioje ekrano vietoje. 
   

 • Alternatyvios prekės