Fotoaparatas Olympus OM-D E-M1 Mark II

 • Kodas: V207060BE000
  119900
  149000 Sutaupykite 29100
  Į krepšelį 

  Esamam kiekiui. 

  Gamintojas
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  5184 x 3888
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 17.3 x 13.0 mm ( Micro 4/3 )
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Micro 4/3
  Virpesių slopinimas
  Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/8000 s
  1/32000 s
  Užrakto sparta
  30 kadrų /s
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 30 k/s
  Papildomas vaizdo ieškiklis
  Elektroninis
  Ieškiklio raiška
  2 360 000 taškų
  Ekrano tipas
  Vartomas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.6 cm / 1 037 000 taškų
  ISO jautrumas
  64 - 25 600
  Fokusavimo taškai
  121
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC/UHS-1
  USB / HDMI
  + / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius BLH‑1
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ekspl. trukmė CIPA sąlygomis ~ 440 kadrų, 950 kadrų (naudojant quick sleep režimą)
  Matmenys
  134.1 x 90.9 x 68.9 mm
  Svoris
  574 g (body)

 • Pagrindinės OM-D E-M1 Mark II savybės gali atrodyti lyg idealaus fotoaparato, apie kurį svajoja visi fotografai, pageidavimų sąrašas. Jis atitinka rimtų foto entuziastų poreikius bet kokiame fotografijos žanre, ar tai būtų gyvosios gamtos fotografija, kelionių dokumentika ar portretas – mobilumas, greitaveika ir vaizdo kokybė jūsų nenuvils. Tai greičiausias savo klasės fotoaparatas su beprecedente serijinio fotografavimo sparta ir kvapą gniaužiančia nauja autofokusavimo sistema.
   

  Naujasis didelės spartos ir žemų energijos sąnaudų vaizdo jutiklis perteikia didelę pustonių gamą ir patobulintą vaizdo kokybę, net ir aukšto jautrumo atvejais. Anti refleksinio AR padengimo dėka sumažėja atspindžiai ir šešėliai ant jutiklio. Dar didesnei raiškai yra 50m High Res režimas: aštuoni kadrai sujungiami sukuriant vieną aukštos, 50 mln taškų raiškos nuotrauką. E-M1 Mark II apginkluotas naujausiu vaizdo procesoriumi, kuris naudoja du branduolius, ir dedikuotą AF procesorių. Drauge su 20 mln Live MOS jutikliu sukuriama galia, kurios rezultatas stulbinantis autofokuso greitis ir vaizdo kokybė.
   
  E-M1 Mark II suteikia galimybę fotografuoti serijomis stulbinančiu 20.4 megapikselių detalumu abiem AF/AE režimais (sekimas ir užrakinimas). Paralelinio apdorojimo dėka, netgi greitai judantis objektai nufotografuoti 60kps bus ryškūs ir aštrūs. Perjunkite autofokusavimą fotografuodami serijomis į pavienio fokusavimo režimą (Single AF). Kai AE/AF funkcija yra užrakinta, E-M1 Mark II gali fotografuoti 60 kkadrų per sekundę sparta, o jūs galite sekti judantį objektą elektroniniame vaizdo ieškiklyje. Nuotraukos bus padaromos maksimalia rezoliucija RAW formatu.
   
  Pro Capture režime nuotraukos padaromos vos paspaudus užrakto mygtuką iki pusės. Fotoaparato atminties kaupiklis šiame režime gali būti nustatytas įrašyti iki 14 pilnos rezoliucijos kadrų. Kai mygtukas paspaudžiamas iki galo prasideda nenutrūkstamas fotografavimas. Kadangi jūs turite galimybę grįžti iki 14 kadrų atgal - užfiksuosite būtent tai ką norėjote be jokio uždelsimo.
   
  Greito autofokusavimo sistema, įmontuota E-M1 Mark II fotoaparate sukurta preciziškai tiksliai užfiksuoti vos akimirką trunkančius įvykius. Pažangių technologijų dėka, jūs visą laiką matote švarų vaizdą ieškiklyje. Kuo daugiau - tuo geriau, ypatingai kai kalbame apie patikimą autofokuso sekimo informaciją. Todėl E-M1 Mark II autofokuso sistema turi neįtikėtiną 121 kryžminį fokusavimo tašką. Kryžminio tipo AF jutiklis (fiksuoja vertikalias ir horizontalias linijas).
   
  Specialiai atnaujintas E-M1 Mark II, vaizdo stabilizavimo mechanizmas suteikia patikimą net iki 6.5EV kompensavimą. Ši revoliucinė vaizdo stabilizavimo sistema ideliai tinka maksimaliai išnaudoti E-M1 Mark II filmavimo galimybes, taip pat fotografuoti ir filmuoti be trikojo, praktiškai bet kokiomis apšvietimo sąlygomis.
   
  Kai dokumentuojate naują projektą ar keliaujate po nuostabiausius peizažus, E-M1 Mark II leis komfortiškai fotografuoti nepriekaištingas nuotraukas. Nedidelis svoris, aplinkos poveikiui atspari konstrukcija ir pažangi baterija idealiai tiks bet kokiai foto užduočiai. Netgi su uždėtu super tele foto M.Zuiko objektyvu, E-M1 Mark II yra kompaktiškesnis ir lengvesnis už DSLR fotoaparatus, suteikdamas didžiulę fotografavimo laisvę. Niekada nepraleiskite to ypatingo kadro. Naujoji Li-Ion baterija ženkliai prailgina E-M1 Mark II fotografavimo laiką, tuo pat metu įkrovimo laikas yra trumpesnis. Procentinis baterijos likučio atvaizdavimas leis geriau suprasti energijos likutį.
   
  Pažangi tarpinių sistema E-M1 Mark II apsaugo nuo purslų, dulkių, ir šalčio iki –10°C. Taigi jūs galite fotografuoti bet kokioje aplinkoje ir bet kokiu oru.
   
  Suderinamas su 4K (3840 x 2160)ir C4K (4096 x 2160), E-M1 Mark II yra idealus įrankis autentiškų filmų kūrimui. Pasirinkimas naudoti 30P ar 24P kadrų dažnį ir maksimalų duomenų srautą iki 237Mbps, suteiks galimybę filmuoti skaitmeninio kino standartu 4K.
   


   

 • Alternatyvios prekės

  Fotoaparatas Fujifilm X-T4 Black
  Kodas: X-T4 B
  _AKCIJA
  SUTAUPYKITE 200€
  159900 - 199900