Fotoaparatas Olympus OM-D E-M1 Mark III

 • Kodas: V207100BE000
  174900
  179900 Sutaupykite 5000
  Į krepšelį 
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  5184 x 3888
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 17.3 x 13.0 mm ( Micro 4/3 )
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Micro 4/3
  Virpesių slopinimas
  Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/8000 s
  1/32000 s
  Užrakto sparta
  30 kadrų /s
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 30 k/s
  Papildomas vaizdo ieškiklis
  Elektroninis
  Ieškiklio raiška
  2 360 000 taškų
  Ekrano tipas
  Vartomas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.6 cm / 1 037 000 taškų
  ISO jautrumas
  64 - 25 600
  Fokusavimo taškai
  121
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC/UHS-2
  USB / HDMI
  USB 3.1 / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius BLH‑1
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 420 kadrų
  Matmenys
  134 x 91 x 69 mm (body)
  Svoris
  580 g (body)

 • Svarbiausias kompaktiškos ir lengvos Olympus fotoaparatų ir objektyvų pranašumas - tai net perpus mažesnis nei kitų keičiamų objektyvų sistemų dydis ir svoris. Aukštos skiriamosios gebos, didelio našumo objektyvo ir galingų vaizdo stabilizavimo galimybių derinys lemia ryškias, aukštos kokybės nuotraukas ir vaizdo įrašus įvairiausiais scenarijais. Naujasis OM-D E-M1 Mark III suteikia šiuos privalumus visiems fotografams, ieškantiems tinkamos kokybės fotografavimo įrangos,tuo pačiu jų neapkraunant sunkia technika. Nors fotoaparatas tinka visoms fotografijos sritims, jo galimybės ypatingai išnaudojamos keliaujant, pvz. gamtos ir laukinės gamtos, kraštovaizdžio, portretinėje fotografijoje, taip pat „run-and-gun” tipo filmavimo srityje.  

  E-M1 Mark III pasiekia geriausią pasaulyje stabilizavimo efektyvumą - 7,5 užrakto greičio kompensavimo žingsnius su 5 ašių sinchronizacijos IS. Šis stabilumo lygis leidžia fotografuoti tamsiose vietose arba su super tele objektyvais, nenaudojant trikojo, taip atveriant visiškai naujas galimybes fotografams ir filmų kūrėjams. Be Sync IS, įmontuotas vaizdo stabilizavimas užtikrina stabilizavimą naudojant bet kurį Micro Four Thirds objektyvą iki 7 EV žingsnių. 

  Kartu su naujuoju vaizdo apdorojimo procesoriumi TruePic IX, 20,4 megapikselių Live MOS jutikliu ir plačiu aukštos skiriamosios gebos M.Zuiko objektyvų pasirinkimu, 5 ašių IS užtikrina minimalų triukšmą net esant aukšto jautrumo nustatymams ir aukščiausios klasės vaizdo kokybę su minimaliais iškraipymais iki pat kadro kraštų.
  Vartotojams, kuriems reikalinga didesnė skiriamoji geba, 50MP Handheld High Reshot Shot funkcija leidžia užfiksuoti maždaug 50 megapikselių raiškos vaizdus nenaudojant trikojo. „Tripod High Reshot“ funkcija leidžia įrašyti ypač aukštos raiškos (maždaug 80 megapikselių ekvivalento) RAW ir JPEG vaizdus. 

  Į šį modelį taip pat įtrauktas Live ND režimas, kuris yra labai populiarus naudojant OM-D E-M1X. Naudotojai gali pasirinkti efekto lygį nuo ND2 (vienas žingsnis) iki ND32 (5 žingsniai) ir prieš fotografuodami patikrinti ilgo išlaikymo efektą fotoaparato ekrane. Tvirtas OM-D E-M1 Mark III magnio lydinio korpusas, pasižymi pripažinta Olympus konstrukcija,kuri yra atspari dulkėms, purslams ir šalčiui leidžiančia fotografuoti bet kurioje vietoje ir aplinkoje.  

  Ličio jonų akumuliatorius BLH-1 gali būti visiškai įkrautas per dvi valandas, kai jis įdėtas į fotoaparatą ir prijungtas prie maitinimo šaltinio per USB . E-M1 Mark III yra suderinamas su USB PD (USB maitinimo šaltinio) standartu, todėl fotoaparatą galima paleisti tiekiant energiją iš išorinio maitinimo bloko, taip leidžiant fotografuoti ilgą laiką - ypač patogu fotografuoti astro fotografijas ar fotografuojant šaltoje aplinkoje. 

  OM-D E-M1 Mark III turi 121 kryžminio taško, fazės aptikimo AF ant jutiklio, kuris yra skirtas fokusuoti įvairiose ekrano vietose. Jis fokusuoja 75% vertikalios ir 80% horizontalios ekrano aprėpties. Ši funkcija, suderinta su patobulintu AF algoritmu, gali nuolatos tiksliai fokusuoti greitai judančius objektus. Skirtingai nuo DSLR fotoaparatų, AF tikslumas nesumažėja, kai naudojamas šviesus objektyvas. E-M1 Mark III siūlo didelio tikslumo fokusavimą, net ir didelio skersmens objektyvams, kurių maksimali diafragma yra f1.2. 

  Veido / Akių prioriteto AF, kuris automatiškai nustato ir sufokusuoja žmonių veidus ir akis, dabar yra dar labiau pažengęs. Naujasis vaizdo procesorius TruePic IX pasižymi didesnėmis apdorojimo galimybėmis ir patobulintais AF algoritmais, kad geriau atpažintų mažus veidus ir akis, bei stabiliai fokusuotų subjektą net ir tokiose situacijose, kai praeityje buvo sunku aptikti veidą (pvz., fokusavimasis į veido šonus). 

  Žvaigždėto dangaus AF, kuris yra naujovė OM-D E-M1 Mark III, yra funkcija, kuri padarys revoliuciją astrofotografijos pasaulyje. Anksčiau fotografai tradiciškai rėmėsi rankiniu fokusavimu, bet daba buvo sukurtas naujas algoritmas, leidžiantis tiksliai sufokusuoti net mažiausias žvaigždes, šviečiančias naktiniame danguje. 

  E-M1 Mark III pasižymi IS režimu, specialiai sukurtu vaizdo įrašymui. Elektroninis stabilizavimas kartu su 5-ių ašių stabilizavimu korpuse užtikrina galingą vaizdo stabilizavimą, ypač naudingą videografams. Tai užtikrina aukštą vaizdo turinio kūrimo našumą nenaudojant trikojo ar kito stabilizuojančio įrenginio, net ir filmuojant didelės skiriamosios gebos formatais, kurie jautrūs fotoaparato virpėjimui, pavyzdžiui, „4K“ ar „Cinema 4K“ (C4K). 
   

 • Alternatyvios prekės

  Fotoaparatas Fujifilm X-T4 Black
  Kodas: X-T4 B
  179900 - 229900
  Fotoaparatas Olympus OM-D E-M5 Mark III Black
  Kodas: E-M5M3 B
  119900 - 189900