Fotoaparatas Olympus OM-D E-M1 Mark III

  • Kodas: V207100BE000
    174900
    179900 Sutaupykite 5000
    Į krepšelį 
    Fotoaparato tipas
    Sisteminis
    Maksimali vaizdo raiška
    5184 x 3888
    Efektyvūs vaizdo taškai
    20 mln. taškų
    Vaizdo jutiklio dydis
    ~ 17.3 x 13.0 mm ( Micro 4/3 )
    Atsparumas aplinkos dirgikliams
    Atsparus drėgmei ir dulkėms
    Garantinis laikotarpis
    24 mėn.
    Objektyvo jungtis
    Micro 4/3
    Virpesių slopinimas
    Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
    Fokusavimo sistema
    Automatinė / rankinė
    Maksimalus užrakto greitis
    1/8000 s
    1/32000 s
    Užrakto sparta
    30 kadrų /s
    Maks. filmavimo raiška
    4K (3840 x 2160) 30 k/s
    Papildomas vaizdo ieškiklis
    Elektroninis
    Ieškiklio raiška
    2 360 000 taškų
    Ekrano tipas
    Vartomas, lietimui jautrus ekranas
    Ekrano dydis / raiška
    7.6 cm / 1 037 000 taškų
    ISO jautrumas
    64 - 25 600
    Fokusavimo taškai
    121
    Laikmena
    SD/SDHC/SDXC/UHS-1/UHS-2
    USB / HDMI
    USB 3.1 / Micro D
    Maitinimo šaltinis
    Ličio jonų akumuliatorius BLH‑1
    Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
    ~ 420 kadrų
    Matmenys
    134 x 91 x 69 mm
    Svoris
    580 g (body)
    Komplektacija
    Fotoaparato korpusas (Juodos spalvos), FL‑LM3 Blykstė, BLH‑1 Įkraunama ličio jonų baterija, BCH‑1 Baterijų kroviklis, Dirželis fotoaparatui užsikabinti ant peties, Mikro Keturių Trečiųjų korpuso dangtelis (BC‑2), CC‑1 Kabelio segtukas, CB‑USB11 USB kabelis, Naudojimo instrukcija, Garantinė kortelė

  • Svarbiausias kompaktiškos ir lengvos Olympus fotoaparatų ir objektyvų pranašumas - tai net perpus mažesnis nei kitų keičiamų objektyvų sistemų dydis ir svoris. Aukštos skiriamosios gebos, didelio našumo objektyvo ir galingų vaizdo stabilizavimo galimybių derinys lemia ryškias, aukštos kokybės nuotraukas ir vaizdo įrašus įvairiausiais scenarijais. Naujasis OM-D E-M1 Mark III suteikia šiuos privalumus visiems fotografams, ieškantiems tinkamos kokybės fotografavimo įrangos,tuo pačiu jų neapkraunant sunkia technika. Nors fotoaparatas tinka visoms fotografijos sritims, jo galimybės yatingai išnaudojamos keliaujant, pvz. gamtos ir laukinės gamtos, kraštovaizdžio, portretinėje fotografijoje, taip pat „run-and-gun” tipo filmavimo srityje.  

    E-M1 Mark III pasiekia geriausią pasaulyje stabilizavimo efektyvumą - 7,5 užrakto greičio kompensavimo žingsnius su 5 ašių sinchronizacijos IS. Šis stabilumo lygis leidžia fotografuoti tamsiose vietose arba su super tele objektyvais, nenaudojant trikojo, taip atveriant visiškai naujas galimybes fotografams ir filmų kūrėjams. Be Sync IS, įmontuotas vaizdo stabilizavimas užtikrina stabilizavimą naudojant bet kurį Micro Four Thirds objektyvą iki 7 EV žingsnių. 

    Kartu su naujuoju vaizdo apdorojimo procesoriumi TruePic IX, 20,4 megapikselių Live MOS jutikliu ir plačiu aukštos skiriamosios gebos M.Zuiko objektyvų pasirinkimu, 5 ašių IS užtikrina minimalų triukšmą net esant aukšto jautrumo nustatymams ir aukščiausios klasės vaizdo kokybę su minimaliais iškraipymais iki pat kadro kraštų.
    Vartotojams, kuriems reikalinga didesnė skiriamoji geba, 50MP Handheld High Reshot Shot funkcija leidžia užfiksuoti maždaug 50 megapikselių raiškos vaizdus nenaudojant trikojo. „Tripod High Reshot“ funkcija leidžia įrašyti ypač aukštos raiškos (maždaug 80 megapikselių ekvivalento) RAW ir JPEG vaizdus. 

    Į šį modelį taip pat įtrauktas Live ND režimas, kuris yra labai populiarus naudojant OM-D E-M1X. Naudotojai gali pasirinkti efekto lygį nuo ND2 (vienas žingsnis) iki ND32 (5 žingsniai) ir prieš fotografuodami patikrinti ilgo išlaikymo efektą fotoaparato ekrane. Tvirtas OM-D E-M1 Mark III magnio lydinio korpusas, pasižymi pripažinta Olympus konstrukcija,kuri yra atspari dulkėms, purslams ir šalčiui leidžiančia fotografuoti bet kurioje vietoje ir aplinkoje.  

    Ličio jonų akumuliatorius BLH-1 gali būti visiškai įkrautas per dvi valandas, kai jis įdėtas į fotoaparatą ir prijungtas prie maitinimo šaltinio per USB . E-M1 Mark III yra suderinamas su USB PD (USB maitinimo šaltinio) standartu, todėl fotoaparatą galima paleisti tiekiant energiją iš išorinio maitinimo bloko, taip leidžiant fotografuoti ilgą laiką - ypač patogu fotografuoti astro fotografijas ar fotografuojant šaltoje aplinkoje. 

    OM-D E-M1 Mark III turi 121 kryžminio taško, fazės aptikimo AF ant jutiklio, kuris yra skirtas fokusuoti įvairiose ekrano vietose. Jis fokusuoja 75% vertikalios ir 80% horizontalios ekrano aprėpties. Ši funkcija, suderinta su patobulintu AF algoritmu, gali nuolatos tiksliai fokusuoti greitai judančius objektus. Skirtingai nuo DSLR fotoaparatų, AF tikslumas nesumažėja, kai naudojamas šviesus objektyvas. E-M1 Mark III siūlo didelio tikslumo fokusavimą, net ir didelio skersmens objektyvams, kurių maksimali diafragma yra f1.2. 

    Veido / Akių prioriteto AF, kuris automatiškai nustato ir sufokusuoja žmonių veidus ir akis, dabar yra dar labiau pažengęs. Naujasis vaizdo procesorius TruePic IX pasižymi didesnėmis apdorojimo galimybėmis ir patobulintais AF algoritmais, kad geriau atpažintų mažus veidus ir akis, bei stabiliai fokusuotų subjektą net ir tokiose situacijose, kai praeityje buvo sunku aptikti veidą (pvz., fokusavimasis į veido šonus). 

    Žvaigždėto dangaus AF, kuris yra naujovė OM-D E-M1 Mark III, yra funkcija, kuri padarys revoliuciją astrofotografijos pasaulyje. Anksčiau fotografai tradiciškai rėmėsi rankiniu fokusavimu, bet daba buvo sukurtas naujas algoritmas, leidžiantis tiksliai sufokusuoti net mažiausias žvaigždes, šviečiančias naktiniame danguje. 

    E-M1 Mark III pasižymi IS režimu, specialiai sukurtu vaizdo įrašymui. Elektroninis stabilizavimas kartu su 5-ių ašių stabilizavimu korpuse užtikrina galingą vaizdo stabilizavimą, ypač naudingą videografams. Tai užtikrina aukštą vaizdo turinio kūrimo našumą nenaudojant trikojo ar kito stabilizuojančio įrenginio, net ir filmuojant didelės skiriamosios gebos formatais, kurie jautrūs fotoaparato virpėjimui, pavyzdžiui, „4K“ ar „Cinema 4K“ (C4K). 
     

  • Alternatyvios prekės

    Fotoaparatas Fujifilm X-T3 Juodas
    Kodas: 16588509
    _AKCIJA
    + MHG-XT3!
    89900
    109900 Sutaupykite 20000
    Fotoaparatas Sony a7 Mark III
    Kodas: ILCE7M3B.CEC
    194900
    199800 Sutaupykite 4900
    Fotoaparatas Olympus OM-D E-M1X
    Kodas: V207080BE000
    199000
    299900 Sutaupykite 100900