Fotoaparatas Olympus OM-D E-M10 III 12-200 Black Kit

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: V207070BE020
  109900
  Į krepšelį 
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  4608 x 3456
  Efektyvūs vaizdo taškai
  16 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 17.3 x 13.0 mm ( Micro 4/3 )
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Micro 4/3
  Virpesių slopinimas
  Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/16000 s
  Užrakto sparta
  8 kadrai /s
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 30 k/s
  Papildomas vaizdo ieškiklis
  Elektroninis
  Ieškiklio raiška
  2 360 000 taškų
  Ekrano tipas
  Paverčiamas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.6 cm / 1 037 000 taškų
  ISO jautrumas
  100 - 25 600
  Židinio nuotolis
  12 - 200 mm
  Židinio nuotolio atitikmuo
  24 - 400 mm
  Maks. diafragmos reikšmė
  F3.5 - 6.3
  Fokusavimo taškai
  121
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC/UHS-1
  USB / HDMI
  + / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius BLS‑50
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 330 kadrų
  Matmenys
  121.5 x 83.6x 122.3 mm
  Svoris
  865 g
  Komplektacija
  Fotoaparatas, objektyvas, baterija, baterijos kroviklis, korpuso dangtelis, dirželis fotoaparatui, USB laidas, programinė įranga, naudojimo instrukcija, garantinė kortelė

 • Lengvas ir paprastas naudoti OLympus E-M10 Mark lll fotoaparatas buvo sukurtas naudojant intuityvius valdiklius tam, kad fotografai galėtų fotografuoti nuostabius, aiškius vaizdus ir įspūdingus vaizdo įrašus nuo pat pirmo fotoaparato paėmimo į rankas. Susižavėjimas atsiranda dėl naujų dalykų atradimo, o naujojo TruePic Vlll vaizdo procesoriaus, kuris taip pat naudojamas pripažintame flagmane OM-D E-M1 Mark II ir pažangiosios Olympus 5 ašių stabilizacijos derinys, fotografams suteikia galimybę mėgautis ryškiomis ir aštriomis nuotraukomis, kokių jie net nemanė esant galimybės užfiksuoti. Ši protinga technologija užtikrina puikų ryškumą nenaudojant trikojo, praktiškai visose fotografavimo situacijose, įskaitant ir naktinę fotografiją. 

  Filmų kūrimas, norint užfiksuoti naujų vietų vaizdus ir garsus, iš tiesų atneša prisiminimus į gyvenimą, nors kartais 4K filmų detalumas ir tuo pačiu žavesys gali būti prarasti dėl kameros drebėjimo ir sulieto vaizdo. Olympus šį rūpestį nuima nuo fotografų, kurie tik atranda filmavimą, pečių, nes E-M10 Mark III aukštos kokybės vaizdo stabilizavimas įmontuotas į fotoaparato korpusą ir tokiu būdu kompensuojamas fotoaparato drebėjimas su bet kokiu objektyvu, filmuojant bet kokią sceną be jokių papildomų stabilizatorių!
   
  Integruotas vaizdo ieškiklis, blykstė ir Wi-Fi – viskas šiame fotoaparate sukurta galvojant apie naują fotografą ir kompaktiškas korpusas taip pat yra ne išimtis. Patogus rankoje, tvirtos konstrukcijos su padidinta rankena - fotoaparatą lengva laikyti. Fotoaparatas turi pasukamą, lietimui jautrų LCD, kurį valdyti galėsite panašiai kaip ir išmanųjį telefoną, lengvai naudojami metaliniai ratukai ir mygtukai, o fotoaparate esančios piktogramos ir tekstas yra aiškiai matomi ir suprantami; visa tai padės fotografams būti kūrybingiems bet kur ir bet kada.
   
  Naujausias OM-D modelis dabar turi 121 kontrasto AF taškus, nes pagerėjo TruePic Vlll procesoriaus vaizdo apdorojimo našumas. Su 121 AF taškais, apimančiais daugumą vaizdo srities, galite sufokusuoti bet kurioje ekrano vietoje. Nuolatinio fokusavimo (Continuous AF) režimas gebą aptikti objekto judesį, o fotografai tikrai įvertins Veido atpažinimo pirmenybinį AF ir Akių aptikimo AF, kurie tikrai naudingi, kad fotografuojant portretus būtų užtikrinta tinkama ekspozicija ir aštrus fokusavimas.
   
  Net ir būdami išvykę, integruoto E-M10 Mark lll Wi-Fi dėka, fotografai gali dalintis savo nuotraukomis. Naudodami Olympus Image Share (OI.Share) aplikaciją išmaniajam telefonui visada galėsite pasidalinti savo naujausiai nuotykiais su draugais. Prisijungę prie šios programėlės, fotografai gali naudoti savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, kad nuotoliniu būdu valdytų užrakto paleidimą ir daugybę kitų funkcijų, pvz., pridėti GPS duomenis į nuotraukas.
   
  16,6x artinantis, M.Zuiko Digital ED 12–200mm F3.5–6.3 (24–400 mm*) objektyvas puikiai tinka visoms scenoms ir objektams - nuo plataus kampo iki telefoto. Plataus kampo darbinis atstumas yra vos nuo 10 cm, o telefoto – tik nuo 50 cm. Be to, šis objektyvas yra neįtikėtinai kompaktiškas ir lengvas, todėl jį pasiimsite visur, tiek atostogų metu, tiek fotosesijoms. Jūs taip pat galite keliauti bet kokiu oru dėl dulkėms, purslams ir šalčiui atsparios konstrukcijos. Didelio greičio ir tikslumo automatinis fokusavimas su Movie & Still Compatible (MSC) mechanizmu užtikrina, kad jūsų nuotraukos bus puikios.