Fotoaparatas Olympus OM-D E-M10 Mark III Silver

 • Kodas: V207070SE000
  49900
  Į krepšelį 
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  4608 x 3456
  Efektyvūs vaizdo taškai
  16 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 17.3 x 13.0 mm ( Micro 4/3 )
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Micro 4/3
  Virpesių slopinimas
  Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/4000 s
  1/16000 s
  Užrakto sparta
  8 kadrai /s
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 30 k/s
  Papildomas vaizdo ieškiklis
  Elektroninis
  Ieškiklio raiška
  2 360 000 taškų
  Ekrano tipas
  Fiksuotas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.6 cm / 1 037 000 taškų
  ISO jautrumas
  100 - 25 600
  Fokusavimo taškai
  121
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC/UHS-1
  USB / HDMI
  + / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius BLS‑50
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 330 kadrų
  Matmenys
  121.5 x 83.6x 49.5 mm
  Svoris
  410 g

 • Lengvas ir paprastas naudoti Olympus E-M10 Mark lll fotoaparatas buvo sukurtas naudojant intuityvius valdiklius tam, kad fotografai galėtų fotografuoti nuostabius, aiškius vaizdus ir įspūdingus vaizdo įrašus nuo pat pirmo fotoaparato paėmimo į rankas. Susižavėjimas atsiranda dėl naujų dalykų atradimo, o naujojo TruePic Vlll vaizdo procesoriaus, kuris taip pat naudojamas pripažintame flagmane OM-D E-M1 Mark II ir pažangiosios Olympus 5 ašių stabilizacijos derinys, fotografams suteikia galimybę mėgautis ryškiomis ir aštriomis nuotraukomis, kokių jie net nemanė esant galimybės užfiksuoti. Ši protinga technologija užtikrina puikų ryškumą nenaudojant trikojo, praktiškai visose fotografavimo situacijose, įskaitant ir naktinę fotografiją. 

  Filmų kūrimas, norint užfiksuoti naujų vietų vaizdus ir garsus, iš tiesų atneša prisiminimus į gyvenimą, nors kartais 4K filmų detalumas ir tuo pačiu žavesys gali būti prarasti dėl kameros drebėjimo ir sulieto vaizdo. Olympus šį rūpestį nuima nuo fotografų, kurie tik atranda filmavimą, pečių, nes E-M10 Mark III aukštos kokybės vaizdo stabilizavimas įmontuotas į fotoaparato korpusą ir tokiu būdu kompensuojamas fotoaparato drebėjimas su bet kokiu objektyvu, filmuojant bet kokią sceną be jokių papildomų stabilizatorių!
   
  Integruotas vaizdo ieškiklis, blykstė ir Wi-Fi – viskas šiame fotoaparate sukurta galvojant apie naują fotografą ir kompaktiškas korpusas taip pat yra ne išimtis. Patogus rankoje, tvirtos konstrukcijos su padidinta rankena - fotoaparatą lengva laikyti. Fotoaparatas turi pasukamą, lietimui jautrų LCD, kurį valdyti galėsite panašiai kaip ir išmanųjį telefoną, lengvai naudojami metaliniai ratukai ir mygtukai, o fotoaparate esančios piktogramos ir tekstas yra aiškiai matomi ir suprantami; visa tai padės fotografams būti kūrybingiems bet kur ir bet kada.
   
  E-M10 Mark III turi neįtikėtinus naujus atnaujinimus ir technologijas, kurios yra protingai sujungtos tam, kad fotografai galėtų tobulėti ir plėtoti savo kūrybiškumą tiesiog naudodami savo fotoaparatą. Netgi fotografuojantys pirmą kartą su sisteminiu fotoaparatu, galės lengvai tą daryt dėl keturių pagalbinių fotografavimo režimų:
  AUTO režimas (anksčiau iAUTO) buvo gerokai patobulintas, siekiant išvengti sulietų nuotraukų - judesio aptikimas net tamsoje.
   
  Scenos (SCN) režimas buvo patobulintas ir fotografams padės kontroliuoti norimus rezultatus, pasirenkant vieną iš šešių temų su iš anksto nustatytais parametrais. Advanced Photo (Pažangusis fotografavimas) AP režimas buvo pridėtas tam, kad fotografai galėtų tiksliai koreguoti savo nuotraukas ir mėgautis neįtikėtiniais fotografavimo būdais, pvz., "Live Composite" ir "Multiple Exposure", nesigilindami į menių struktūrą. "Bleach Bypass" yra naujas meninis filtras (ART) , kuri išplečia fotografijų išraiškų diapazoną, atkuriant sidabro išlaikymo metodą, kuris buvo naudojamas analoginėje fotografijoje juostelių ryškinimui. Visi šie fotografavimo režimai priskiriami atnaujintam, intuityviam režimų ratukui, tad jie dar lengviau pasiekiami.
   
  Fotografus nustebins rezultatas, kurį jie gali pasiekti su Olympus greitąja automatinio fokusavimo (AF) sistema. Naudodami E-M10 Mark III didelės spartos "Touch AF" funkciją, jie gali užfiksuoti tikslią akimirką, paprasčiausiai paliesdami LCD ekraną, taip užšaldydami veiksmą, nepaprastai ryškiai ir tiksliai.
   
  Naujausias OM-D modelis dabar turi 121 kontrasto AF taškus, nes pagerėjo TruePic Vlll procesoriaus vaizdo apdorojimo našumas. Su 121 AF taškais, apimančiais daugumą vaizdo srities, galite sufokusuoti bet kurioje ekrano vietoje. Nuolatinio fokusavimo (Continuous AF) režimas gebą aptikti objekto judesį, o fotografai tikrai įvertins Veido atpažinimo pirmenybinį AF ir Akių aptikimo AF, kurie tikrai naudingi, kad fotografuojant portretus būtų užtikrinta tinkama ekspozicija ir aštrus fokusavimas.
   
  Net ir būdami išvykę, integruoto E-M10 Mark lll Wi-Fi dėka, fotografai gali dalintis savo nuotraukomis. Naudodami Olympus Image Share (OI.Share) aplikaciją išmaniajam telefonui visada galėsite pasidalinti savo naujausiai nuotykiais su draugais. Prisijungę prie šios programėlės, fotografai gali naudoti savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, kad nuotoliniu būdu valdytų užrakto paleidimą ir daugybę kitų funkcijų, pvz., pridėti GPS duomenis į nuotraukas.
   
   
 • Alternatyvios prekės

  Fotoaparatas Fujifilm X-S10
  Kodas: X-S10
  88900 - 149900
  Fotoaparatas Fujifilm X-T30 Black
  Kodas: X-T30 B
  69800 - 99800
  Fotoaparatas Sony α6600 + 18-135MM OSS
  Kodas: ILCE6600MB.CEC
  _AKCIJA
  SUSIGRĄŽINK 150€
  169900
  185000 Sutaupykite 15100