Fotoaparatas Olympus OM-D E-M1X

 • Kodas: V207080BE000
  199000
  299900 Sutaupykite 100900
  Į krepšelį 
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  5184 x 3888
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 17.3 x 13.0 mm ( Micro 4/3 )
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Micro 4/3
  Virpesių slopinimas
  Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
  Maksimalus užrakto greitis
  1/8000 s
  1/32000 s
  Užrakto sparta
  60 kadrų /s
  Maks. filmavimo raiška
  DCI 4K (4096 x 2160) 24 k/s
  Papildomas vaizdo ieškiklis
  Elektroninis
  Ieškiklio raiška
  2 360 000 taškų
  Ekrano tipas
  Vartomas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.6 cm / 1 037 000 taškų
  ISO jautrumas
  200 - 25 600
  Fokusavimo taškai
  121
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC
  USB / HDMI
  USB 3.1 / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius 2 x BLH-1
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 870 kadrų
  Matmenys
  144 x 147 x 75 mm
  Svoris
  997 g
  Komplektacija
  Fotoaparato korpusas, 2x BCH‑1 baterijų kroviklis, 2x BLH‑1 Įkraunama ličio jonų baterija, dirželis fotoaparatui užsikabinti ant peties, Mikro 4/3 korpuso dangtelis (BC‑2), CP‑1 laido apsauga, CC‑1 kabelio segtukas, CB‑USB11 USB kabelis, naudojimo instrukcija, garantinė kortelė
 • Mobilumo ir patikimumo etalonas. Greitasis filmavimas (120fps), aukštos raiškos kadras (ekvivalentiškas 50M jutikliui) ir t.t. 
  E-M1X, puikiai tenkina tikrųjų profesionalų poreikius, užtikrina absoliutų pasitikėjimą, kurio kiekvienas fotografas tikisi, su geresniu valdymu, ergonomiškumu ir stabilumu. Moderni naujoviškų technologijų ir funkcijų sistema, buvo sukurta siekiant perkelti žaidimą į aukštesnį lygį.

  E-M1X suteikia jums viską, ko gali reikėti, taip pat ir integruotą baterijų rankeną. Kadangi dizainas yra vienodas tiek vertikalioje, tiek horizontalioje pozicijoje, fotografas naudoja tuos pačius intuityvius rankų judesius fotografuojant portreto ir kraštovaizdžio formatu. Naudojant du akumuliatorius galite be rūpesčių fotografuoti ilgalaikius projektus. Olympus inžinieriai, tobulindami stabilizatorių padarė dar vieną žingsnį į priekį pristatydami pertvarkytą giroskopo jutiklį. Tai užtikrina tikslumą, kurio reikalauja E-M1X, o rezultatai yra nepasiekiami su kitais fotoaparatais. Ši pažangi technologija leidžia kompensuoti iki 7,5 EV, todėl galite laisvai fotografuoti be jokio trikojo.

  Atnaujinto OM-D atsparumo dėka, su E-M1X dirbantys profesionalūs fotografai gali be jokių rūpesčių fotografuoti lietuje, sningant ar būnant smėlio audroje. Dabar papildomas sandarinimas taip pat taikomas SD kortelės lizdui ir visiems kitiems dangteliams, nuotolinio valdymo kabelio, mikrofonų ir ausinių jungtims.  Specialiai suprojektuotas kiekvieno atskiro mygtuko aukštis, forma ir charakteristikos leidžia jums lengvai jausti būtent tuos, kurie jums reikalingi, ir visapusiškai sutelkti dėmesį į fotografavimą per vaizdo ieškiklį. Mygtukų išdėstymas ir valdymas užtikrina geresnę ergonomiką, o tai ypač svarbu fotografuojant ilgą laiką. Patobulintas ultragarsinių bangų filtras SSWF užtikrina aukštesnį patikimumo lygį keičiant objektyvus. Purvas ir dulkės dabar turi dar mažiau galimybių sugadinti nuotraukas ir įrangą. E-M1X užraktas užtikrina aukščiausiai fotoaparatų klasei būdingą eksploatavimo trukmę - 400 000 suveikimų.

  Su dviem atminties kortelių UHS-II lizdais visada galite būti tikri, kad fotoaparatas užtikrina tokį patį našumą, net jei viena kortelė yra pilna. Profesionalai gali išsaugoti nuotraukas abiejose kortelėse ir visada turi atsarginę kopiją, todėl niekada neprarasite nuotraukų. E-M1X yra pirmasis Olympus fotoaparatas, kuris palaiko USB maitinimą iki 100 vatų. Tai padaro jus nepriklausomus nuo maitinimo šaltinio nesvarbu kur esate, nes galite pakrauti akumuliatorius naudodami išorines baterijas (powerbank). Dvi baterijos gali būti visiškai įkrautos fotoaparate vienu metu per dvi valandas. Maitinimas nuo dviejų baterijų suteikia fotografams galimybę nufotografuoti iki 2580 kadrų, o tai yra idealu ilgalaikiams fotografavimams ir darbui išvykus į atokias vietoves.

  Ant abiejų rankenų esančios vairalazdės pagalba, fotografuodami serijomis ar filmuodami, greitai ir lengvai perjungsite AF sritį. Tai ypač patogu fotografuojant per vaizdo ieškiklį. Tinkinkite dažniausiai naudojamų nustatymų meniu - iki 35 nustatymų - ir visada turėkite juos paruoštus be jokių rūpesčių. GUI buvo specialiai suprojektuotas kartu su profesionaliais fotografais. Sukurta išskirtinai veiksmo fotografijai, Pro Capture funkcija pradeda įrašyti nuotraukas - iki 35 kadrų pilna raiška, RAW formatu - dar prieš nuspaudus užrakto mygtuką. Tai leidžia fotografui tiksliai užfiksuoti reikiamą momentą aukščiausia vaizdo kokybe. High Res režimas sukurtas fotografams, kurie nenori savęs riboti naudojant trikojį, arba kurių užduotys nukreipia į vietas, kuriose trikojis yra neleidžiamas, ši funkcija sukuria vieną didelės skiriamosios gebos fotografiją, tolygią tai, kuri užfiksuota 50M jutikliu, be jokių išliejimo požymių, kuriuos gali sukelti rankos judesys. Tiesioginis ND filtras leidžia fotografui gauti ilgo užrakto efektą be brangaus išorinio filtro. Vaizdo ieškiklyje galima peržiūrėti sceną ir redaguoti efektą dar prieš fotografuojant nuotrauką.

  Su itin aukšta C4K (4096 x 2160) filmų raiška operatoriai ne tik turi didžiausią įrašymo raišką iki šiol, bet ir daugiau lankstumo, kai kalbama apie medžiagos redagavimą. Judantiems vaizdams reikia lanksčios IS sistemos, kuri suderina stabilizaciją su fotoaparato judėjimu. E-M1X yra pirmasis pasaulyje fotoaparatas, suteikiantis ypatingą lankstumą video operatoriams, tokiu kokybės lygiu, kokio rinkoje niekas kitas negali pateikti. E-M1X visiškai apsaugotas nuo lietingo oro, šalčio ir dulkių. Dėl to, kad papildomai apsaugotos nuotolinio laido, mikrofono ir ausinių jungtys, nebereikia nepatogios papildomos apsaugos nuo lietaus. Kad būtų išvengta kintančio apšvietimo sąlygų, būdingų dokumentinių ir gamtos filmavimų metu, E-M1X palaiko Log filmavimą. OM400-log užtikrina filmavimą be detalių praradimo šešėliuose ar išdegimo šviesiose vietose, taip pat ir didesnę vaizdo kūrybiškumo laisvę per spalvų gradavimą. Galite filmuoti120 k/s greičiu naudojant Full HD raišką. Ji suteikia sulėtinto vaizdo suvokimą ir tikro kino efektą. Objekto judesys gali būti sustabdytas, taip pridedant filmui dinamiškumo.