Fotoaparatas Olympus OM-D E-M5II Black

 • Kodas: V207040BE000
  66000
  99900 Sutaupykite 33900
  Į krepšelį 

  IŠPARDAVIMAS

  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  4608 x 3456
  Efektyvūs vaizdo taškai
  16 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 17.3 x 13.0 mm ( Micro 4/3 )
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Micro 4/3
  Virpesių slopinimas
  Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/16000 s
  Užrakto sparta
  10 kadrų /s
  Maks. filmavimo raiška
  Full HD (1920 x 1080) 60 k/s
  Ekrano tipas
  Vartomas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.6 cm / 1 037 000 taškų
  ISO jautrumas
  100 - 25 600
  Fokusavimo taškai
  81
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC
  USB / HDMI
  + / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius BLN‑1
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 330 kadrų
  Matmenys
  123.7 x 85 x 44.5 mm
  Svoris
  417 g
  Komplektacija
  E-M5II korpusas, blykstė FL-LM3, baterija BLN-1, kroviklis BCN-1, korpuso dangtelis BC-2, dirželis fotoaparatui, USB laidas, CB-AVC3 kabelis, progr. įranga IB, Olympus Viewer, naud. instrukcija, garantinė kortelė
 •  

  Naujasis OM-D E-M5, Mark II iš apdovanojimų pelniusio fotoaparato virsta į galingą įrankį kūrybingiems fotografams ir videografams. Tai profesionalios išvaizdos ir aukščiausios klasės įranga. Pirmos kartos E-M5, davė ambicingiems fotografams galimybę suderinti D-SLR lygio vaizdo kokybę ir lengvumą - be trikojo ar kitų nereikalingų priedų. Raktas į tai buvo lengvas, kompaktiškas dizainas ir unikali 5-ašių vaizdo stabilizavimo sistema. Olympus patobulino šią sistemą E-M5 Mark II, kuris dabar gali pasigirti pažangiausiu pasaulyje stabilizavimu. Kameros sujudinimo kompensavimas prilygsta 5 EV žingsniams, o tai reiškia, kad dabar reikia pritrenkiančiai mažai šviesos puikiai vaizdo kokybei. Visa tai atspariame aplinkos sąlygoms OM-D korpuse.
   
  E-M5 MarkII su magnio lydinio korpusu sveria tik 417g, tačiau gali pasigirti neprilygstama konstrukcijos kokybe. Tai apsauga nuo purslų / dulkių / šalčio, todėl gamtos sąlygos neįtakos jūsų kūrybinės aplinkos. Būdamas kompaktiško dydžio, OM-D leidžia natūraliai būti įvykių centre ir tuo pačiu neišsiskirti iš minios.
   
  Kita itin idomi E-M5 MarkII savybė, galimybė užfiksuoti itin didelės skiriamosios gebos statiškus vaizdus, kurie viršija normalų 16 mln. taškų Live MOS jutiklio pajėgumą. Šiame režime fotoaparatas fiksuoja aštuonis kadrus po kiekvienos ekspozicijos judinant jutiklį 0.5 pikselio pakopomis ir po to juos sujungia į vieną. Tokiu būdu gaunate 40 mln. taškų vaizdą su kvapą gniaužiančiu detalumo lygiu.
   
  Liečiamas 7,6 cm, 1 037 000 taškų LCD ekranas gali būti pasukamas bet kokiu kampu, tad galite nevaržomai ieškoti kitokių perspektyvų. Lengvai kontroliuokite įrašo garso lygį ir laiko kodavimą LCD ekrane. Su E-M5 Mark II ypač lengva filmuoti. 5 ašių stabilizacijos dėka filmuojamas vaizda liks nesuteptas ir stabilus, net kai judate patys. Aukšta iki 77Mbps siekiant sparta ir keli kadrų dažnio variantai leis jums lengvai įrašyti stulbinančius veiksmo vaizdus Full HD raiška.
   
  Kartu su fotoaparatu Olympus pristatė gausybę suderinamų priedų. Baterijų laikiklis HLD-8 (paveikslėlio kairėje) sukurtas, siekiant pagerinti fotoaparato valdymą, abiejose vertikalioje ir horizontalioje padėtyse, laikiklis turi ir papildomą baterijų skyrelį bei valdymo mygtukus. HLD‑8 laikiklis yra labai patvarios ir tvirtos konstrukcijos, apsaugotas nuo dulkių, purslų bei šalčio.