Fotoaparatas Olympus PEN-F Pancake Zoom Kit Black

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: V204061BE000
  139900
  Į krepšelį 
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  5184 x 3888
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 17.3 x 13.0 mm ( Micro 4/3 )
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Micro 4/3
  Virpesių slopinimas
  Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/8000 s
  1/16000 s
  Užrakto sparta
  10 kadrų /s
  Maks. filmavimo raiška
  Full HD (1920 x 1080) 60 k/s
  Ekrano tipas
  Vartomas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.6 cm / 1 037 000 taškų
  ISO jautrumas
  80 - 25 600
  Židinio nuotolis
  14 - 42 mm
  Židinio nuotolio atitikmuo
  28 - 84 mm
  Maks. diafragmos reikšmė
  F3.5 - 5.6
  Fokusavimo taškai
  81
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC
  USB / HDMI
  + / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  ičio jonų akumuliatorius BLN‑1
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 330 kadrų
  Matmenys
  124.8 x 72.1 x 37.3 mm
  Svoris
  427g
  Komplektacija
  PEN-F korpusas, objektyvas M.zuiko 14-42 EZ, blykstė FL-LM3, baterija BLN-1, kroviklis BCN-1, korpuso dangtelis BC-2, dirželis fotoaparatui, USB laidas, CB-AVC3 kabelis, progr. įranga IB, Olympus Viewer, naud. instrukcija, garantinė kortelė

 • Gryno dizaino mylėtojai greitai supras - PEN-F tai fotoaparatas, kurį paskolinus, jo niekas neskubės grąžinti. Fotoaparato kūrėjai nuėjo tolimą kūrybinį kelią, kol sukūrė jį tokį, koks jis yra dabar. Jausmas jį laikant yra toks pat nuostabus kaip ir jį matant – jokio matomo varžtelio. Tai kolekcinis gaminys, kurio vertė didesnė nei tiesiog technologinio kūrinio.
   
  Žinoma, naujasis PEN-F yra sisteminis fotoaparatas su keičiamais objektyvais, kaip ir visi kiti PEN modeliai. Kadangi jis sukurtas remiantis Mikro Keturių Trečiųjų formatu – jis gerokai kompaktiškesnis ir lengvesnis už žymiai didesnius DSLR fotoaparatus, tačiau siūlantis tokią pat ar net geresnę vaizdo kokybę.
   
  Nedaugelis šios klasės fotoaparatų savo savininkams siūlo tiek daug: klasikinį tolimačio fotoaparato stilių, gatvės fotografijai taip reikalingą tikslumą, kurį suteikia aukštos kokybės elektroninis vaizdo ieškiklis. PEN-F ieškiklis turi fokusavimo pagalbos funkciją, taip pat aukštos raiškos OLED ekranas leis matyti visus pakeitimus, kuriuos galėsite padaryti naudojant fotoaparato kūrybines galimybes bei funkcijas.
  Didžiausias metalinis ratukas ant PEN-F suteikia jums greitą ir patogią prieigą prie keturių kūrybinių funkcijų, iš kurių kai kurios yra naujos. Papildomai prie 14 Meninių filtrų, jūs galite kontroliuoti Spalvos Profilį, Monochrominį profilį ir Spalvos kūrimo profilį. Monochrominis profilis leidžia jums reguliuoti gradavimo kreivę, juostos grūdėtumo lygį ir šešėlius. Svirtis už ratuko suteikia tiesioginę prieigą prie jūsų mėgstamiausių nustatymų, pakanka tik paspausti nykščiu.
   
  PEN-F delsos laikas nuo mygtuko paspaudimo iki užrakto paleidimo yra trumpiausias savo kategorijoje. Autofokusas taip pat yra ypatingai greitas, tam padeda Akies aptikimo AF funkcija, taip pat galimybė fokusuoti naudojant liečiamą ekraną.
   
  Inovatyvūs sprendimai ir puiki išvaizda reikštų mažai jei PEN –F nesuteiktų geros vaizdo kokybės, tačiau čia Olympus pasiekia puikių rezultatų. Naujausias jutiklis ir procesorius užtikrina aukščiausią vaizdo kokybę.
   

  Nuotraukų perkėlimui ir įkėlimui į internetą PEN-F turi įdiegtą Wi-Fi. Naudojantis nemokama OI,Share programėle dalintis jūsų kūrybos rezultatais bus paprasta ir lengva. PEN-F žinoma yra suderinamas su daugiau nei 40 M.ZUIKO objektyvų, tarp kurių yra ir įžymioji M.ZUIKO PRO serija.