Fotoaparatas Sony α5100 16-50 Kit Black

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: ILCE5100LB.CEC
  44900
  Į krepšelį 
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  6000 x 4000
  Efektyvūs vaizdo taškai
  24 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 23.5 x 15.6 mm ( APS-C )
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Sony E / APS-C
  Virpesių slopinimas
  Taip, objektyvas
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/4000 s
  Užrakto sparta
  6 kadrai /s
  Maks. filmavimo raiška
  Full HD (1920 x 1080) 60 k/s
  Ekrano tipas
  Paverčiamas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.5 cm / 921 600 taškų
  ISO jautrumas
  100 - 25 600
  Židinio nuotolis
  16 - 50 mm
  Židinio nuotolio atitikmuo
  24 - 76 mm
  Maks. diafragmos reikšmė
  F3.5 - 5.6
  Fokusavimo taškai
  179
  Laikmena
  SD/ SDHC/SDXC, Memory Stick Pro Duo/ Pro-HG Duo
  USB / HDMI
  + / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-FW50
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 400 kadrų
  Matmenys
  109.6 x 62.8 x 35.7 mm
  Svoris
  283 g

 • Kompaktiško sisteminio fotoaparato Sony 
  α5100 vaizdo apdorojimo procesorius  BIONZ X™ atkuria tekstūrą ir detales realiuoju laiku – išskirtinai tikroviškos nuotraukos su sodriais tonų perėjimais ir natūralia išvaizda. Dėl modernaus konkrečių sričių triukšmo sumažinimo vaizdo triukšmai beveik nepastebimi. Detalių atkūrimo technologija perteikia smulkias tekstūras, o difrakcijos sumažinimo technologija optimizuoja kiekvieno objektyvo charakteristikas.

  Fotografavimą neprilygstamu tikslumu užtikrina modernus greitas hibridinis AF. Dėl patobulinto fazės aptikimo ir kontrastiškumo aptikimo automatinis fokusavimas tetrunka 0,07 sekundės. Įdiegtos tokios modernios ypatybės, kaip greičiau nuskaitomi vaizdo jutiklio duomenys, spartesnis BIONZ X™ duomenų apdorojimas, daugiau ištobulintų AF algoritmų ir optimizuotas objektyvo mechanizmo.

  Greito hibridinio AF sistema turi 179 tikslaus fazės aptikimo AF taškų, kurie dengia beveik visą kadro plotą. Jie pagerina objekto sekimą ir greitai judančių objektų fiksavimą bei pagerina siužeto atpažinimą ir objekto dydžio nustatymą. Kartu su 25 didelės spartos, didelio tikslumo kontrastiškumo aptikimo AF taškais, galima užtikrintai fotografuoti.

  180º pakreipiamas LCD ekranas suteiks kūrybinės laisvės, Jį galima pakreipti 180º kampu ir prisitaikyti fotografuojant bet kokiu kampu – iš aukštai, žemai ar per vidurį. Suderinus šį lankstumą su kompaktišku fotoaparato mobilumu žymiai išplečiamos fotografavimo galimybės.

  Naudodamiesi nuotolinio valdymo vienu palietimu funkcija galite naudoti išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį kaip vaizdo ieškiklį ir nuotolinį skaitmeninio fotoaparato valdymo pultą, o bendrinimo vienu palietimu funkcija padės perkelti fotoaparate esančias nuotraukas ir vaizdo įrašus. Įdiegę „PlayMemories Mobile“ programą NFC palaikančiame „Android“ išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje, išvengsite sudėtingų nustatymų ir užmegsite belaidį ryšį tiesiog prilietę įrenginį prie fotoaparato. Dabar jūs galite valdyti fotoaparatą mobiliuoju telefonu ir daryti nuotraukas tokiose vietose, kurios anksčiau buvo nepasiekiamos, arba tiesiog būti grupės nuotraukoje. Be to, galite greitai perduoti nuotraukas į išmanųjį telefoną ir bendrinti jas socialiniuose tinkluose. Neturite NFC? Ne bėda. Įrenginius galite susieti ir rankiniu būdu.