Prekių katalogas

Fotoaparatas Sony α9 mark II

 • Fotoaparatas Sony α9 mark II

  Kodas: ILCE9M2B.CEC
  449000
  475800 Sutaupykite 26800
  Pasiūlymas galioja iki 2023-12-31
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto

  + papildoma 1-erių metų garantija 

  Gamintojas
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  6000 x 4000
  Efektyvūs vaizdo taškai
  24 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 36.0 x 24.0 mm ( FF )
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Virpesių slopinimas
  Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
  Maksimalus užrakto greitis
  1/32000 s
  Užrakto sparta
  20 kadrų /s
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 30 k/s
  Papildomas vaizdo ieškiklis
  Elektroninis
  Ieškiklio raiška
  3 686 400 taškų
  Ekrano tipas
  Paverčiamas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7,5 cm / 1 440 000 taškų
  ISO jautrumas
  100–51200
  Fokusavimo taškai
  693
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC
  USB / HDMI
  USB 3.1 / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-FZ100
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 690 kadrų
  Matmenys
  128.9 mm x 96.4 mm x 77.5 mm
  Svoris
  678 g
  _AKCIJA
  SUSIGRĄŽINK 300€
 • „α9 II“ yra neveidrodinis fotoaparatas, pasižymintis naujos kartos greičiu ir efektyvumu, gerokai pranokstančiu SLR fotoaparatus. Jis turi išskirtinį 35 mm sluoksniuotąjį CMOS vaizdo jutiklį su integruota atmintimi, kuris leidžia pasiekti įspūdingai didelį bendrą skaitymo greitį. Šis 24,2 MP17 vaizdo jutiklis pasiekia didelį jautrumą, kuris siekia iki ISO 204800 (išplėstas)18, ir pasižymi galinio apšvietimo struktūra. Fotoaparato vaizdo apdorojimo algoritmai įkūnija naujausius pasiekimus, leidžiančius atkurti natūralius pustonius ir užtikrinti stabilesnį AWB vykdant nuolatinį fotografavimą. 24,2 efektyvaus megapikselio17 integruotos atminties viso kadro sluoksniuotojo CMOS vaizdo jutiklio ir naujausios kartos BIONZ X derinys leidžia pasiekti ISO 5120018 atitinkantį jautrumą, aukštą dinaminį intervalą, užtikrina 14 bitų RAW išvestį ir 16 bitų vaizdų apdorojimą. Kartu šis derinys padeda užfiksuoti kuo detalesnį ir kokybiškesnį vaizdą bei raiškiai atkurti pustonius ir natūralias spalvas, pvz., žmogaus odos. Dėl neįtikėtino „α9 II“ greičio tampa įmanomas nuolatinis fotografavimas iki 20 kadr./sek.19 greičiu, kai naudojamas elektroninis užraktas, ir iki 10 kadr./sek.20 greičiu, kai naudojamas mechaninis užraktas. Norint fiksuoti greitai judančius objektus ir pasirinkus bet kurį iš užrakto režimų, blykstę galima sinchronizuoti su mechaniniu užraktu net ir esant didžiausiam greičiui. AF/AE skaičiuojamas iki 60 kartų per sekundę21 ir yra praktiškai nepertraukiamas tiek kuriant vaizdą, tiek atidarius užraktą. Nuolatinis AF/AE, naudojamas vaizdo jutiklyje, greitai, tiksliai ir patikimai fiksuoja bei seka netaisyklingai judančius objektus. Be to, AWB fiksavimo funkcija leidžia bet kuriuo metu įjungti (išjungti) baltos spalvos balansą, o tai yra naudinga esant mišriam apšvietimui, kai kartu naudojami natūralūs ir dirbtiniai šviesos šaltiniai. (1) AF/AE skaičiavimas (2) 60 kartų/sek. (3) 20 kadr./sek. 


  Fotografavimas su apsauga nuo mirgėjimo

  Automatiškai nustatomas fluorescencinių ir kitų dirbtinių šviesų mirgėjimas ir parenkamas užrakto laikas, kad mirgėjimas mažiau paveiktų nuotraukas. Todėl ekspozicija ir spalvos mažiau iškraipomos nuotraukų viršuje bei apačioje, kai fotografuojama dideliu užrakto greičiu, o ekspozicija bei spalvos yra vienodos nuolat fotografuojamose nuotraukose, todėl būsite ramūs fotografuodami patalpose. (1) Mirgėjimo mažinimo režimas įjungtas (2) Mirgėjimo mažinimo režimas išjungtas 

   

  Tikslus AF yra efektyvus net ir esant EV-331 šviesumui 

  AF aptikimas prasto apšvietimo sąlygomis išplečia galimybes iki EV-331, esant ISO 100. Parinktis „Fokusavimo pirmenybė diafragmos režimu“ leidžia pasiekti tikslesnį fokusavimą prasto apšvietimo sąlygomis ir tada, kai diafragma yra užfiksuota, todėl tikslaus AF sistema veiks tinkamai net ir fotografuojant prastai apšviestas scenas32. Taip atveriama daug naujų galimybių fotografuoti prieblandoje ir naktį. 


  Korpuse integruota 5 ašių optinė vaizdo stabilizavimo sistema 

  Korpuse integruota vaizdo stabilizavimo sistema yra sureguliuota, kad tiksliai kompensuotų fotoaparato sujudinimą 5 ašių kryptimis, dėl kurio nuotraukos, padarytos fotoaparatą laikant rankoje, gali būti prastesnės. Tai suteikia galimybę efektyviai fotografuoti nuotraukas ir filmuoti didesniu židinio nuotoliu, priartinus bei naktį. Kai fiksuojate dideliu greičiu judančius objektus, tai leidžia nustatyti stabilią kompoziciją, o gaunamas rezultatas yra toks, lyg naudotumėte 5,5 žingsnio35 didesnį užrakto greitį. Efektus galima stebėti realiuoju laiku naudojant tiesioginės peržiūros funkciją. (1) Horizontalus pokrypis (2) Vertikalus pokrypis (3) Pavertimas 


  Patikimas ilgaamžiškumas ir atsparumas oro sąlygoms nepalankiose situacijose 

  „α9 II“ korpusas dar patvaresnis, jo gaubtai ir vidinis rėmas pagamintas iš lengvo, patvaraus magnio lydinio, todėl fotoaparatas ypač tvirtas ir lengvas. Įsiklausius į profesionalų nuomonę, buvo pagerintas akumuliatoriaus gaubto, jungčių gaubto ir visų korpuso jungčių sandarumas. Laikmenų skyriaus dangtelio vyrį pakeitė slankus mechanizmas su dviguba izoliacija, užtikrinantis geresnę apsaugą nuo drėgmės37. Buvo iš naujo išnagrinėti dulkių bei drėgmės patekimo keliai ir apie objektyvo montavimo įtaisą buvo įrengtas įdėklas, užtikrinantis patikimą darbą sudėtingomis sąlygomis. 

   

 • Alternatyvios prekės