Fotoaparatas Sony a7R Mark II papildoma +1 metų garantija

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: ILCE7RM2B.CEC
  185600
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  7952 x 5304
  Efektyvūs vaizdo taškai
  42 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 36.0 x 24.0 mm ( FF )
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Virpesių slopinimas
  Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
  Maksimalus užrakto greitis
  1/8000 s
  Užrakto sparta
  5 kadrai /s
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 30 k/s
  Ekrano tipas
  Paverčiamas ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.0 cm / 1 228 800 taškų
  ISO jautrumas
  100 - 25 600
  Fokusavimo taškai
  399
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC, Memory Stick Duo/Pro Duo/Pro-HG Duo
  USB / HDMI
  + / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-FW50
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 290 kadrų
  Matmenys
  126.9 x 95.7 x 30.3 mm
  Svoris
  582 g
 •  

  Sony α7R II su pirmuoju pasaulyje galinio apšvietimo pilnakadriu CMOS vaizdo jutikliu ir 42.4 mln. taškų vaizdo raiška, jautrumą (iki ISO 102400) ir spartų veikimą perkelia visiškai į kitą lygį. Sparčiojo hibridinio AF sistemos itin platus židinio plokštumos fazės aptikimo AF veikimo diapazonas išlaiko objektą ryškų visame kadre, o 5 ašių vaizdo stabilizavimo mechanizmas mažina liejimąsi, kuris dažnai atsiranka fotografuojant su aparatu rankose. Didelė raiška dar padidinama 4K filmavimo funkcija su visų pikselių nuskaitymu be kvantavimo. Kai tokiame kompaktiškame aparate sudėta tiek daug funkcijų, akivaizdu, kad juo užfiksuosite daugiau nei matote plika akimi.
   
  Patikimo ir stabilaus α7R II kompaktiškas korpusas puikiausiai tiks iššūkiams fotografuojant lauke, nes vidinė konstrukcija bei viršutinė, priekinė ir galinės išorinės dalys yra pagamintos iš tvirto, patvaraus magnio lydinio.
   
  Fotoaparate nenaudojamas optinis žemųjų dažnių filtras, kuris gali sumažinti didelę raišką. Kad būtų sumažintas vaizdo liejimas, fotoaparate panaudotas naujas vibraciją mažinantis užraktas ir tyliojo fotografavimo režimas, kurie pašalina užrakto sukeltus aparato sujudinimus. O vis pildomas FE objektyvų asortimentas leis mėgautis neprilygstamu ryškumu, kurį bet kokia perspektyva užtikrins vaizdo jutiklis.
   
  Galingas vaizdo jutiklis padeda išnaudoti sparčiojo hibridinio AF, kuris yra pranašesnis už tradicinį AF funkcionalumu, sparta ir jautrumu, galimybes. 399 židinio plokštumos fazių aptikimo AF taškų dengia 45 % vaizdo srities – tai didžiausias dengiamumas tarp skaitmeninių fotoaparatų su viso kadro vaizdo jutikliais. Suteikiama ir 25 taškų kontrasto aptikimo AF.
   
  Kad α7R II optimaliai pritaikytas 4K (QFHD: 3 840 x 2 160) filmavimui, tiesiog akivaizdu, ypač naudojant „Super 35“ formatą, nes nuskaityti kiekvieno pikselio duomenys apdorojami be kvantavimo, todėl efektyviai pašalinami sujudinimai ir muaro efektas. Galutinis vaizdas yra pastebimai ryškesnis, tikslesnis ir detalesnis nei įprasti 4K filmai. Be to, kaip pirmasis viso kadro fotoaparatas su 4K raiškos filmų 35 mm viso kadro formatu įrašymo funkcija, α7R II išplečia saviraiškos galimybes, nes jame montuojamas naujas, galinio apšvietimo viso kadro vaizdo jutiklis.