Prekių katalogas

Fotoaparatas Sony a7R Mark III A+ papildoma 1-erių metų garantija

 • Fotoaparatas Sony a7R Mark III A+ papildoma 1-erių metų garantija

  Kodas: ILCE7RM3AB.CEC
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto

  + papildoma 1-erių metų  Sony garantija  

  Gamintojas
  Fotoaparato tipas
  Sisteminis
  Maksimali vaizdo raiška
  7952 x 5304
  Efektyvūs vaizdo taškai
  42 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 36.0 x 24.0 mm ( FF )
  Atsparumas aplinkos dirgikliams
  Atsparus drėgmei ir dulkėms
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Virpesių slopinimas
  Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
  Maksimalus užrakto greitis
  1/8000 s
  Užrakto sparta
  10 kadrų /s
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 30 k/s
  Papildomas vaizdo ieškiklis
  Elektroninis
  Ieškiklio raiška
  3 686 400 taškų
  Ekrano tipas
  Paverčiamas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.5 cm / 1 440 000 taškų
  ISO jautrumas
  100 - 32000
  Fokusavimo taškai
  425
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC
  USB / HDMI
  USB 3.1 / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-FZ100
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 650 kadrų
  Matmenys
  126.9 x 95.6 x 73.7 mm
  Svoris
  657 g
 •  

  Trečiosios kartos, R serijos siteminis fotoaparatas Sony α7R III A pasižymi 42.4 mln. taškų jutikliu su foniniu apšvietimu ir betarpe jutiklio objektyvų konstrukcija, kurios dėka jutiklis yra neįtikėtinai jautrus. Sony α7R III taip pat išskiria dinaminiu diapazonu, nuo atspindžių apsaugančia (AR) jutiklio sandarinimo stiklo danga ir kitomis naujovėmis, kurios leidžia atskleisti visą jutiklio galią ir tikroviškai perteikti vaizdus.
   
  Naujas vaizdo procesorius BIONZ X™ dabar yra maždaug 1.8 karto spartesnis. Patobulintas vaizdo apdorojimas užtikrina mažesnį triukšmą ir platesnį dinaminį diapazoną, esant platesniam jautrumo diapazonui iki ISO 32 000 (standartinis ISO, išplečiamas iki ISO 50–102 400 fotografuojant). Taip pat labai pagerintas odos spalvos atkūrimas, ši funkcija labai praverčia fotografuojant portretus. α7R III taip pat palaiko 14 bitų RAW išvestį, net fotografuojant elektroniu užraktu arba serijomis.
   
  Pagerinta vaizdo apdorojimo sistema ir α9 fotoaparato AF algoritmai, optimaliai pritaikyti α7R III, pagerina autofokusavimo greitį, tikslumą ir objekto sekimo efektyvumą. 399 fazės aptikimo AF taškai ir 425 kontrasto aptikimo AF taškai užtikrina plačią kadro aprėptį. Dėl iki apytiksliai dvigubai didesnio AF greičio ir du kartus tikslesnio AF sekimo galima užfiksuoti ir išlaikyti fokusuotus vikrius ir nenuspėjamai judančius laukinius gyvūnus ar sportininkus.
   
  Akių aptikimo AF lengvai užfiksuoja judančio objekto portretą, naudojant AF-C režimą net fotografuojant serijomis ir net jei objektas žiūri žemyn ir yra toli nuo fotoaparato arba yra apšviestas iš nugaros ir jo veidas iš dalies yra tamsoje. Naudojant naują užrakto bloką ir vaizdo apdorojimo sistemos patobulinimus, α7R III gali nepertraukiamai fotografuoti iki 10 k/s sparta naudojant AF / AE sekimą (iki 8 k/s su minimalia ekrano delsa tiesioginės peržiūros nuolatinio fotografavimo režimu), kad būtų galima lengvai ir stabiliai fotografuoti net itin aktyvius objektus
   
  Sony α7R III turi „Pixel Shift Multi Shooting“ funkciją, kurios pagalba fotoaparatas užfiksuoja keturis kadrus su vieno pikselio poslinkiu ir juos sujungia į vieną itin aukštos, maždaug  169.6 mln. taškų raiškos nuotrauką.