Fotoaparatas Sony HX400V

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DSC-HX400V
  45000
  Į krepšelį 
  Fotoaparato tipas
  Kompaktinis
  Maksimali vaizdo raiška
  5184 x 3888
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 6.17 x 4.55 mm ( 1/2.3" )
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Virpesių slopinimas
  Taip, objektyvas
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/4000 s
  Užrakto sparta
  10 kadrų /s
  Maks. filmavimo raiška
  Full HD (1920 x 1080) 60 k/s
  Papildomas vaizdo ieškiklis
  Elektroninis
  Ieškiklio raiška
  201 000 taškų
  Ekrano tipas
  Paverčiamas, lietimui jautrus ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.5 cm / 921 600 taškų
  ISO jautrumas
  80 - 3 200
  Židinio nuotolis
  4.3 - 215 mm
  Židinio nuotolio atitikmuo
  24 - 1200 mm
  Maks. diafragmos reikšmė
  F/2.8 - 6.3
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC/Memory Stick Duo/Memory Stick Pro Duo, Memory Stick Pro-HG Duo
  USB / HDMI
  + / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-BX1
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 300 kadrų
  Matmenys
  129.6 x 93.2 x 114.8 mm
  Svoris
  660 g
  Komplektacija
  Įkraunamas akumuliatorius (NP-BX1), kintamosios srovės adapteris (AC-UB10C/UB10D), USB mikrojungties laidas, dirželis pakabinimui ant peties, jungties dangtelis, objektyvo dangtelis, instrukcijų vadovas, maitinimo laidas
 • Fiksuokite nepamirštamą veiksmą naudodami 50 kartų optinį priartinimą (100 kartų „Clear Image Zoom“), kuris kartu su 20.4 mln. taškų „Exmor R®“ CMOS jutikliu ir BIONZ X™ vaizdo procesoriumi sukuria neprilygstamas charakteristikas, tačiau pasižymi paprastu valdymu ir priedų naudojimu, kaip DSLR fotoaparatuose. Suteikite universalumo naudodami integruotą keleto sąsajų jungtį išorinei blykstei, apšvietimo lempai, mikrofonui ir kitiems priedams prijungti.
   
  Užfiksuokite raiškias nuotraukas ir vaizdo įrašus net patalpoje ar prieblandoje su 20.4 efektyvių mln. taškų turinčiu „Exmor R™ CMOS“ jutikliu. Kad duomenys iš jutiklio būtų paversti didelės raiškos vaizdais, BIONZ X™ vaizdo procesoriuje panaudotos specialios detalių atkūrimo, difrakcijos mažinimo ir konkrečių sričių triukšmo mažinimo technologijos. Toks technologijų junginys tikruoju laiku padeda tiksliai atkurti tikroviškus vaizdus su natūralesnėmis spalvomis ir tekstūromis.
   
  Komponuoti kadrą bus paprasčiau su 201 tūkst. taškų elektroniniu vaizdo ieškikliu, kuris rodo aiškų tiesioginį vaizdą, apimantį 100% kadro – idealų nuotraukoms kadruoti, fokusuoti ir peržiūrėti. Akies jutiklis automatiškai įjungs LCD ekraną ar vaizdo ieškiklį.
   
  Naudodamiesi nuotolinio valdymo vienu palietimu funkcija galite naudoti išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį kaip vaizdo ieškiklį ir nuotolinį skaitmeninio fotoaparato valdymo pultą, o bendrinimo vienu palietimu funkcija padės perkelti fotoaparate esančias nuotraukas ir vaizdo įrašus. Įdiegę „PlayMemories Mobile“ programą NFC palaikančiame „Android“ išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje, išvengsite sudėtingų nustatymų ir užmegsite belaidį ryšį tiesiog prilietę įrenginį prie fotoaparato. Dabar jūs galite valdyti fotoaparatą mobiliuoju telefonu ir daryti nuotraukas tokiose vietose, kurios anksčiau buvo nepasiekiamos, arba tiesiog būti grupės nuotraukoje. Be to, galite greitai perduoti nuotraukas į išmanųjį telefoną ir bendrinti jas socialiniuose tinkluose. Nėra NFC? Ne bėda. Įrenginius galite susieti ir rankiniu būdu.