Fotoaparatas Sony HX90

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DSC-HX90
  37500
  Į krepšelį 
  Fotoaparato tipas
  Kompaktinis
  Maksimali vaizdo raiška
  4896 x 3672
  Efektyvūs vaizdo taškai
  18 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 6.17 x 4.55 mm ( 1/2.3" )
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Virpesių slopinimas
  Taip, 5-jų ašių jutiklio postūmio
  Fokusavimo sistema
  Automatinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/2000 s
  Užrakto sparta
  10 kadrų /s
  Maks. filmavimo raiška
  Full HD (1920 x 1080) 60 k/s
  Papildomas vaizdo ieškiklis
  Elektroninis
  Ieškiklio raiška
  638 400 taškų
  Ekrano tipas
  Paverčiamas ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.5 cm / 921 600 taškų
  ISO jautrumas
  80 - 12 800
  Židinio nuotolis
  4.1 - 123 mm
  Židinio nuotolio atitikmuo
  24 - 720 mm
  Maks. diafragmos reikšmė
  F3.5 - 6.4
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC, Memory Stick Duo
  USB / HDMI
  + / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-BX1
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 360 kadrų
  Matmenys
  102 x 58 x 36 mm
  Svoris
  245 g
  Komplektacija
  NP-BX1 įkraunamų maitinimo elementų pakuotė, kintamosios srovės adapteris, USB mikrojungties laidas, dirželis pakabinimui ant riešo, instrukcijų vadovas, maitinimo laidas

 • Sony HX90 - pasaulyje mažiausias skaitmeninis fotoaparatas, kuriame integruotas objektyvas su 30x optiniu priartinimu, legendinis ZEISS®, įtraukiamas „OLED Tru-Finder™“ elektroninis ieškiklis ir kitos funkcijos. Su Sony HX90 pamatykite aiškesnį fotografuojamų objektų vaizdą ir išplėskite fotografavimo galimybes. 18.2 mln. taškų „Exmor R®“ CMOS jutiklis su galinio apšvietimo konstrukcija leidžia užfiksuoti keturis kartus daugiau šviesos nei įprastais jutikliais, todėl jis yra dukart jautresnis šviesai, o „Sony“ skilčių A/D konvertavimo technologija padeda sumažinti vaizdo triukšmų.
   
  Didelio kontrasto „OLED Tru-Finder™“ ieškiklis yra kur kas ryškesnis nei daugelis tradicinių elektroninių vaizdo ieškiklių; dabar jis dar kompaktiškesnis; tikruoju laiku rodo vaizdo peržiūrą ir įvairią fotografavimo informaciją, kad ekrane matytumėte tiksliai tai, ką matysite nuotraukoje; jį galima įtraukti, kad būtų patogiau nešiotis, saugiau ir praktiškiau. Didelės raiškos LCD ekraną fotoaparato gale galima pakreipti iki 180 laipsnių kampu. Taigi, kai esate priešais objektyvą, galite lengvai pasižiūrėti į LCD ekraną ir pasitikrinti komponavimą prieš fiksuodami asmenukę. Toks lankstumas suteikia galimybę ir patogiai išlaikyti natūralią laikyseną bei stebėti sceną, kurią norite užfiksuoti iš apačios. Filmuodami nebijokite aparato laikyti rankose. Išmanusis aktyvusis režimas su modernia „Sony“ kadrų analizės technologija bei 5 ašių vaizdo stabilizavimu pašalins bet kokius fotoaparato sujudinimus. Šis režimas mažina liejimąsi, kuris dažniausiai atsiranda vaizduose fiksuojant juos aparatą laikant rankose arba sekant judantį objektą.
   
  Naudodamiesi nuotolinio valdymo vienu palietimu funkcija galite naudoti išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį kaip vaizdo ieškiklį ir nuotolinį skaitmeninio fotoaparato valdymo pultą, o bendrinimo vienu palietimu funkcija padės perkelti fotoaparate esančias nuotraukas ir vaizdo įrašus. Įdiegę „PlayMemories Mobile“ programą NFC palaikančiame „Android“ išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje, išvengsite sudėtingų nustatymų ir užmegsite belaidį ryšį tiesiog prilietę įrenginį prie fotoaparato. Dabar jūs galite valdyti fotoaparatą mobiliuoju telefonu ir daryti nuotraukas tokiose vietose, kurios anksčiau buvo nepasiekiamos, arba tiesiog būti grupės nuotraukoje. Be to, galite greitai perduoti nuotraukas į išmanųjį telefoną ir bendrinti jas socialiniuose tinkluose. Neturite NFC? Ne bėda. Įrenginius galite susieti ir rankiniu būdu.