Fotoaparatas Sony RX100 III

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DSCRX100M3.CE3
  56900
  Į krepšelį 

  IŠPARDAVIMAS - ieškantiems mažiausio ir kokybiškiausio

  Fotoaparato tipas
  Kompaktinis
  Maksimali vaizdo raiška
  5472 x 3648
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 13.2 x 8.80 mm ( 1.0" )
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Virpesių slopinimas
  Taip, objektyvas
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Užrakto sparta
  10 kadrų /s
  Maks. filmavimo raiška
  Full HD (1920 x 1080) 60 k/s
  Ekrano tipas
  Paverčiamas ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.5 cm / 1 228 800 taškų
  ISO jautrumas
  125-12800
  Židinio nuotolis
  8.8–25.7 mm
  Židinio nuotolio atitikmuo
  24 - 70 mm
  Maks. diafragmos reikšmė
  F1.8 - 2.8
  Fokusavimo taškai
  25
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC, Memory Stick Duo/Pro Duo/Pro-HG Duo
  USB / HDMI
  + / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-BX1
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 320 kadrų
  Matmenys
  101.6 x 58.1 x 38.3 mm
  Svoris
  263 g
  Komplektacija
  Kamera, kintamosios srovės adapteris, USB mikro jungties laidas, dirželis pakabinimui ant riešo, peties diržo adapteris, instrukcijų vadovas

 • Kompaktiškas skaitmeninis fotoaparatas Sony RX100III pasižymi plačiakampiu, šviesiu objektyvu ir integruotu OLED vaizdo ieškikliu su ZEISS® T* danga, BIONZ X® procesoriumi. Visa tai telpa aptakiame aparate, kurį patogu nešiotis ir smagu naudoti.
   
  Dėl 1.0" tipo „Exmor R®“ galinio apšvietimo CMOS jutiklio visose nuotraukose ir vaizdo įrašuose bus ryški ir aiški kiekviena detalė. Dėl unikalios „Sony“ galinio apšvietimo konstrukcijos užfiksuojama keturis kartus dagiau šviesos – šviesą užstojantys laidai perkeliami už jutiklio.

  24 mm plačiakampiu režimu telpa daugiau fiksuojamo vaizdo, kad būtų patogu užfiksuoti architektūrinius ar gamtos vaizdus, o 70 mm režimu (pasirinkus F2.8) galėsite fiksuoti portretus, stambaus plano vaizdus (30 cm atstumu) ir kurti foninio liejimo efektus. Kad ir ką pasirinksite, pritaikius daugiau nei 150 metų patirtį aukštos kokybės optikos srityje, ZEISS objektyvas užtikrins įrašų kontrastą ir ryškumą, o dėl kelių sluoksnių dangos nebus spindesio ir atspindžių.

  Integruotasis elektroninis vaizdo ieškiklis leidžia tiksliau ir interaktyviau komponuoti kadrą, ypač esant ryškiam apšvietimui. Kad fotografuoti galėtumėte patogiai ir intuityviai, akies jutiklis padeda akimirksniu įjungti vaizdo ieškiklį arba LCD ekraną. Automatinis akių fokusavimas padeda kur kas lengviau užfiksuoti idealų portretą. Norint užfiksuoti profesionalų portretą su dailiai sulietu fonu svarbiausia išlaikyti tikslų akių fokusavimą. Tai padės padaryti „Sony“ automatinio akių fokusavimo funkcija, nes leis visą dėmesį skirti objekto fotografavimui reikiamu momentu.
   
  Kartais norisi daugiau kūrybinės laisvės, nei suteikia automatiniai nustatymai. Jos suteiks rankinio fokusavimo (MF) režimas. Tokios funkcijos kaip pagalbinė rankinio fokusavimo priemonė (vaizdui padidinti) ir paryškinimas (sufokusuoto vaizdo kraštams paryškinti) padeda patogiai naudotis rankiniu fokusavimu fotografuojant, kai reikia daugiau lankstumo.
   
  Pakreipiamas didelės raiškos 3,0 colių ekranas suteikia galimybę tiksliai kadruoti, todėl galite fiksuoti pakėlę aparatą virš galvos ar nuleidę labai žemai. Filmuokite įvairiais vaizdo formatais. Užfiksuokite vaizdus didele sparta bitais naudodami AVCHD ar XAVC S kodeką, kad galėtumėte įrašus redaguoti ir paleisti dideliame ekrane; arba pasirinkite MP4 režimą, kad įrašus galėtumėte greitai įkelti ir bendrinti.
   
  Naudodamiesi nuotolinio valdymo vienu palietimu funkcija galite naudoti išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį kaip vaizdo ieškiklį ir nuotolinį skaitmeninio fotoaparato valdymo pultą, o bendrinimo vienu palietimu funkcija padės perkelti fotoaparate esančias nuotraukas ir vaizdo įrašus. Įdiegę „PlayMemories Mobile“ programą NFC palaikančiame „Android“ išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje, išvengsite sudėtingų nustatymų ir užmegsite belaidį ryšį tiesiog prilietę įrenginį prie fotoaparato. Dabar jūs galite valdyti fotoaparatą mobiliuoju telefonu ir daryti nuotraukas tokiose vietose, kurios anksčiau buvo nepasiekiamos, arba tiesiog būti grupės nuotraukoje. Be to, galite greitai perduoti nuotraukas į išmanųjį telefoną ir bendrinti jas socialiniuose tinkluose. Neturite NFC? Ne bėda. Įrenginius galite susieti ir rankiniu būdu.