Prekių katalogas

Fotoaparatas Sony RX100 V papildoma +1 metų garantija

 • Fotoaparatas Sony RX100 V papildoma +1 metų garantija

  Kodas: DSC-RX100M5
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Fotoaparato tipas
  Kompaktinis
  Maksimali vaizdo raiška
  5472 x 3648
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 13.2 x 8.80 mm ( 1.0" )
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Fokusavimo sistema
  Automatinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/2000 s, 1/32000 s
  Užrakto sparta
  24 kadrai /s
  Maks. filmavimo raiška
  4K (3840 x 2160) 30 k/s
  Ekrano tipas
  Paverčiamas ekranas
  Diafragmos reikšmė (maks. / min.)
  F1.8 - 2.8 / F22
  Ekrano dydis / raiška
  7.5 cm / 1 228 800 taškų
  ISO jautrumas
  125-12800
  Židinio nuotolis
  8.8 - 25.7 mm
  Židinio nuotolio atitikmuo
  24 - 70 mm
  Maks. diafragmos reikšmė
  F1.8–2.8
  Fokusavimo taškai
  315
  Laikmena
  SD/ SDHC/SDXC, Memory Stick Pro Duo/ Pro-HG Duo
  USB / HDMI
  + / Micro D
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-BX1
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 220 kadrų
  Matmenys
  101.6 x 58.1 x 41.0 mm
  Svoris
  272 g
 •  


  RX100 V – tai tobulas kompaktinis fotoaparatas, fotografuojantis ir filmuojantis ypač detaliai. Jame išlaikytas pripažintas RX100 serijos 1.0 tipo vaizdo jutiklis, o automatinis fokusavimas itin greitas – 0,05 sek. Pasaulyje didžiausias tokios rūšies 315 AF taškų fazės aptikimo diapazonas, nuolatinis fotografavimas iki 24 kadr./sek. sparta naudojant AF / AE sekimą ir išskirtinės 4K filmų kūrimo galimybės. 
   

  Naujai sukurtas 20,1 efektyvaus MP 1.0 tipo sluoksniuotasis CMOS vaizdo jutiklis su DRAM lustu suteikia galimybę filmuoti 960 kadr./sek. sparta stipriai sulėtintą vaizdą, taip pat yra ypatingai greitai veikiantis užraktas su apsauga nuo iškraipymo – 1/32 000 sek. greitis žmogaus akimis sunkiai pastebimas. Be to, 315 taškų židinio nuotolio fazės aptikimo AF užtikrina išskirtinai tikslų automatinį fokusavimą ir sekimą.
   
  BIONZ X vaizdo apdorojimo modulis, įgalinantis vaizdo jutiklio užfiksuotos šviesos konvertavimą į skaitmeninius vaizdus, fotoaparatui RX100 V toks pats svarbus, kaip ir jo objektyvas bei jutiklis. Itin greitas BIONZ X suteikia galimybę šiuo fotoaparatu fiksuoti nuotraukas ir filmuoti filmus, pasižyminčius tikresnėmis ir natūralesnėmis detalėmis, gausesne tonų gradacija ir mažesniu triukšmu. 
   
  Didelio skersmens „ZEISS® Vario-Sonnar T*“ 24–70 mm F1,8–2,8 objektyvu galite fiksuoti plačiakampius iki 24 mm vaizdus. Maksimali F2,8 šviesumo diafragma teleobjektyvo nustatymu padeda išvengti fotoaparato sujudinimo ir susiliejusių objekto judesių efekto, todėl galėsite užfiksuoti nuostabių kadrų (pvz., portretų) su gražiu „bokeh“ efektu fone. ZEISS® T* danga mažina dvejinimą ir atspindžius.
   
  Pirmą kartą RX100 serijos fotoaparate pristatyta spartaus hibridinio AF sistema, sujungianti puikų fazės aptikimo AF greitį ir išskirtinį kontrasto aptikimo AF tikslumą, sufokusuoja vos per 0,05 sek., todėl galite tiksliai sekti ir užfiksuoti objektus svarbiausiomis akimirkomis. Su RX100 V galima sparčiai nepertraukiamai fotografuoti didesne nei 20 MP raiška ir iki 24 kadr./sek. su AF / AE sekimu. Be to, fotoaparatas sumažina užtemdymą elektroniniame vaizdo ieškiklyje ir LCD ekrane, todėl galima sklandžiau stebėti judančius objektus ir lengviau užfiksuoti trumputes akimirkas.
   
  AF-A režimu fotoaparatas automatiškai perjungia AF-S režimą (vienos srities AF: fokusavimas fiksuojamas pusiau nuspaudus užrakto mygtuką) ir AF-C režimą (nuolatinis AF: pusiau nuspaudus užrakto mygtuką objektai fokusuojami toliau), jei fotografuojamame kadre netikėtai sujuda objektas ar pasikeičia šviesumas. 
   
  Filmuojant 4K (QFHD raiška: 3 840 x 2 160) filmus, kai visi pikseliai nuskaitomi, bet nesujungiami, fotoaparatas surenka maždaug 1,7 karto daugiau informacijos, nei paprastai reikia filmuojant 4K filmus. Dėl šio papildomo pavyzdžių atrinkimo efekto vaizdai yra išskirtinės raiškos, sumažinamas muaro efektas bei virpėjimas.
   
  Didelės raiškos 3,0 colių pakreipiamas ekranas puikiai tiks asmenukėms ir vaizdo komponavimui iš aukštai ar žemai. Juo galite pasinaudoti fotografuodami iš aukštai ar žemai, kad būtų lengviau užfiksuoti kūrybiškas kompozicijas. XAVC S formatas, ypač tinkamas rimtiems videografijos specialistams, suteikia galimybę pasinaudoti menku glaudinimu ir užfiksuoti aukštos kokybės filmus beveik be jokio triukšmo, net jei scenose gausu judančių objektų. Lengvas redagavimas ir bendrinimas naudojant AVCHD formatą. Šiame fotoaparate naudojamas 4K kodekas, kuris palaiko 4K filmų įrašymą iki 100 Mbps ir papildomai įgalina „Full HD“ vaizdų įrašymą.
   
  Naudojant nuotolinį valdymą vienu palietimu išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris veikia kaip vaizdo ieškiklis / nuotolinio valdymo pultas Bendrinimo vienu palietimu funkcija leidžia perkelti nuotraukas / vaizdo įrašus į įrenginį. „Android“ įrenginyje su NFC per „Wi-Fi“ tereikia įdiegti programą „PlayMemories Mobile™“, tada priliesti įrenginiu fotoaparatą, kad būtų prisijungta. Suderinamumas su QR kodu suteikia galimybę prisijungti prie išmaniųjų telefonų be NFC funkcijos.