Fotoaparatas Sony RX1R II

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: RX1RM2
  387600
  Į krepšelį 
  Fotoaparato tipas
  Kompaktinis
  Efektyvūs vaizdo taškai
  42 mln. taškų
  Vaizdo jutiklio dydis
  ~ 35.7 x 23.8 mm (FF)
  Garantinis laikotarpis
  24 mėn.
  Objektyvo jungtis
  Sony E / FF
  Fokusavimo sistema
  Automatinė / rankinė
  Maksimalus užrakto greitis
  1/4000 s
  Užrakto sparta
  5 kadrai /s
  Maks. filmavimo raiška
  Full HD (1920 x 1080) 60 k/s
  Papildomas vaizdo ieškiklis
  Elektroninis
  Ieškiklio raiška
  2 359 296 taškų
  Ekrano tipas
  Paverčiamas ekranas
  Ekrano dydis / raiška
  7.5 cm / 1 228 800 taškų
  ISO jautrumas
  100–25600
  Židinio nuotolis
  35 mm
  Maks. diafragmos reikšmė
  F2 - 22
  Fokusavimo taškai
  399
  Laikmena
  SD/SDHC/SDXC
  USB / HDMI
  USB / HDMI
  Maitinimo šaltinis
  Ličio jonų akumuliatorius NP-BX1
  Maitinimo elemento ekspl. trukmė CIPA sąlygomis
  ~ 220 kadrų
  Matmenys
  113.3 x 65.4 x 72.0 mm
  Svoris
  480 g
 •  

  Puikiomis galimybėmis išsiskiriantis kompaktiškas RX1R II fotoaparatas lengvai telpa delne. Viso kadro formato suderinamumas ir kiti pažangūs vaizdo jutiklio ir apdorojimo sprendimai užtikrina nepriekaištingą vaizdo kokybę. Šviesus fiksuoto židinio nuotolio objektyvas įkūnija pripažintą ZEISS® optikos vientisumą. 

  Didesnės raiškos viso kadro CMOS jutiklis 

  35 mm viso kadro „Exmor R™“ CMOS jutiklis užtikrina 42,4 megapikselių raišką15, jautrumą iki ISO 10240016, platų dinaminį diapazoną ir mažai triukšmų. Galinio apšvietimo konstrukcija praplečia naujų varinių laidų grandinės užimamą plotą, kad duomenys būtų nuskaitomi 3,5 k. greičiau17. Dėl patobulinimų RX1R II gali greitai pateikti nuskaitytus vaizdus, užtikrinti greitą AF atsaką ir nepertraukiamą fotografavimą. 

  Aukščiausios kokybės „ZEISS® Sonnar T*“ 35 mm F2 objektyvas su maksimalia F2 diafragma išsiskiria patentuotu AA (patobulintu asferiniu) objektyvo elementu ir minimaliu objektyvo judėjimu, todėl objektyvo cilindras yra labai lengvas ir kompaktiškas. Objektyvas ir jutiklio vaizdavimo plokštė yra sukalibruoti didinti raišką, kad visi vaizdai būtų vienodai aiškūs. Dėl 399 židinio plokštumos fazių aptikimo AF taškų ir 25 kontrasto aptikimo AF taškų spartusis hibridinis AF tampa labai greitas ir tikslus esant bet kokioms sąlygoms. Sistemoje naudojamas platus fazių aptikimo diapazonas (45 % vaizdo srities), 30 % greitesnis AF17 ir sekimas, užtikrinantis galimybę užfiksuoti lemiamas akimirkas. LCD ekraną lengva stebėti įvairiose fotografavimo padėtyse. Tai 3.0 tipo „WhiteMagic“ ekranas, su apytiksl. 1 229 K taškų, įskaitant šviesius baltus pikselius, gali būti pakreiptas / nustatytas maksimaliu 109 laipsnių kampu į viršų ir 41 laipsnio kampu į apačią. Taip bet kokioje situacijoje matysite gerai, net jei fotografuojate lauke ar šviesioje aplinkoje. RX1R II palaiko XAVC S filmų įrašymo formatą, kad galėtumėte fiksuoti „Full HD“ kokybės filmų įrašus, naudojant 60p (50p), 30p (25p) arba 24p kadrų dažnį ir didelę 50 Mbps bitų spartą. Tai suteikia galimybę fiksuoti natūralesnius vaizdus, kuriose matomos smulkiausios detalės, mažai glaudinimo triukšmų, slopinamas muaro efektas ir sujudinimai. Naudojant AF-C (nuolatinis AF) fokusavimo režimą RX1R II gali sekti judančius objektus išlaikydamas tikslų sufokusavimą, net jei naudojamas 5 kadr./sek. nepertraukiamas fotografavimas. Tai įmanoma dėl 399 fazių aptikimo ir AF taškų sistemos plataus automatinio fokusavimo lauko didelėje vaizdo srityje. RX1R II yra integruotas „Wi-Fi®“, kad galėtumėte lengvai perkelti nuotrauką arba MP4 filmą į išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį, tada įkelti tai į mėgstamą socialinio tinklo svetainę. NFC (artimo lauko ryšys) dar labiau supaprastina ryšio užmezgimą tarp fotoaparato ir įrenginio, jei naudojamas NFC palaikantis išmanusis telefonas arba planšetinis kompiuteris. Automatinė akių aptikimo AF RX1R II naudojama akių aptikimo AF, kuri automatiškai aptinka ir seka judančio objekto akis, kad galėtumėte laisvai komponuoti. Akių aptikimo AF galima net naudojant AF-C fokusavimo režimą.