Fotografo pirštinės Kaiser 6370

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 46557615
  2300
  Į krepšelį 

  Kaiser fotografo pirštinės - puikus pirštuotų ir bepirščių pirštinių derinys, leidžiantis patogiai valdyti kamerą ir idealiai apsaugo nuo šalčio.

  Gamintojas
 • Atsižvelgiant į šiandienos fotoaparatų dydį ir jų valdymo ypatumus, atsiranda vis daugiau ir daugiau reikalavimų fotografo rankoms. Fotografui neužtenka tik spustelti kameros užraktą, jis turi operuoti mažais ratukais ir dar mažesniais mygtukais. Žiemą tai daryti itin sudėtinga, nes dirbant plikomis rankomis pirštai greitai "nutirpsta", o pirštai pirštinėsje yra per stori valdyti fotoaparatą. Funkcionalios fotografo pirštinės KAISER lengvai išsprendžia šiuos sunkumus. Tai ideali kumštinių ir bepirščių pirštinių samplaika. Dėvint šias pirštines nešala rankos ir galite lengvai valdyti fotoaparatą. Pirštų ir nykščio apklotus galima užlenkti atgal, ir prisegti Velcro lipduku, paliekant pirštų ir nykščio galus neuždengtus. Pirštinės pagamintos iš orui pralaidžios, nealergiškos vilnos su papildoma neslystančia danga delnui.
   
  Išmaniuosius telefonus, MP3 grotuvus ir kitus mobiliuosius įrenginius šaltyje yra taip pat daug lengviau valdyti šiltais pirštais, todėl funkcionalios Kaiser fotografo pirštinės praverčia ne tik fotografuojant, bet ir buityje.