Fotojuosta Lomochrome Metropolis 100-400/36

 • Kraunamos nuotraukos

 • Pirmą kartą per 5 metus dienos šviesą išvydo nauja spalvota juostelė - pristatoma „LomoChrome Metropolis“ - originalus „Lomography“ juostelių gamintojo laboratorijos produktas. „LomoChrome Metropolis“ yra skirtas tyrinėti miesto džiungles visu savo grožiu.

  Analoginė juostelė su neprilygstamu lankstumu
  Galimi 35 mm, 120, 110 ir 16 mm formatai, „LomoChrome Metropolis“ žada suteikti naują perspektyvą kiekviename analogiško pasaulio kampelyje. Patirkite savo nuotykius į didesnį aukštį nei bet kada anksčiau naudodami unikalų išplėstą 100–400 ISO diapazoną ir puikią cinestyle grūdų struktūrą.

  #NoFilter reikalingas ryškiems spalvų pokyčiams
  Atsikratykite padirbtų ir iškeltų vaizdų potvynio, inscenizuotų atostogų kadrų, tuščios laimės, kruopščiai išgryninto spontaniškumo, daugybės selfių ir tuščių vaizdų, neturinčių prasmės, meilės ir nuoširdumo. Giliai įkvėpkite ir grįžkite prie analoginių pagrindų. Išmokite iš naujo netikėtumo ir tikrumo jausmo, užmegzkite tikrus ryšius su savo subjektais ir supraskite tikrąją vaizdų vertę.

  Kurkite lengvai
  Sukurtas universaliam C-41 procesui, „LomoChrome Metropolis“ gali būti lengvai ryškinama namuose ar beveik bet kurioje fotolaboratorijoje. Nepriklausomai nuo to, kokį ISO pasirinksite, kūrimo procesas išlieka tas pats.