Galvutė trikojui Gitzo GH2720QR

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: GH2720QR
  32800
  Į krepšelį 
  Galvutės tipas
  Dvikryptė
  Medžiaga
  Magnis
  Stovo spalva
  Sidabrinė
  Maksimali apkrova
  6.0 kg
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  GS5370MC
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Svoris
  0.7 kg
  Darbinis aukštis
  11.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  - / -
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  +110° / -110°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis

 •  
  Paukščių stebėjimas diktuoja visiškai skirtingus vaizdo ar foto įrangos poreikius. Nepaisant to, beveik visi paukščių stebėtojai naudoja paprastas trikojo galvutes video ar foto stovams, o tai reiškia, kad galvutės paprastai būna didesnės, sunkesnės ir sudėtingesnės, nei būtina paukščių stebėjimui.
   
  Ši nauja Gitzo dviejų krypčių tepalinė galvutė stovui yra sukurta turint omenyje tik vieną tikslą: padaryti ją pirmąja, vienintele, 100% paukščių stebėjimui skirta galvute! Kuriant šią galvutę, kuri garantuoja itin stabilų ir tikslų stebėjimą, buvo panaudotas netradicinis techninis požiūris, įdiegtos trys naujoves ir patobulinimai: tepalinės kasetės, ant horizantalios ir vertikalios judėjimo ašių, bendra užrakto sistema bei didelio tikslumo vidaus sudedamosios dalys ir mechanizmai.
  Tepalinė kasetė suteikia itin sklandų judėjimą, kuris puikiai prisitaiko prie greičio - nuo subtilaus kontroliavimo nedideliu greičiu (tai padeda  daug paprasčiau stebėti ir numatyti atstumus), iki didelio greičio, kai beveik visiškai nejuntama trinties ( naudinga, kai reikia greitai pertvarkyti įrangą). Bendroji užrakto sistema, tai dar viena naujovė, skirta paukščių stebėjimui. Horizantali ir vertikali judėjimo ašys yra valdomos lygiagrečiai viena didele rankenėle, todėl šios galvutės nustatymas yra paprastesnis, greitesnis ir veiksmingesnis, nei kitų panašių galvučių. Visi vidaus mechanizmai buvo formuojami, siekiant  kuo maksimaliau juos kontroliuoti ir pašalinti net ir mažiausius netikslumus.