Prekių katalogas

Galvutė trikojui Manfrotto 504X

 • Galvutė trikojui Manfrotto 504X

  Kodas: MVH504XAH
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Galvutės tipas
  Dvikryptė
  Medžiaga
  Aliuminis
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  12.0 kg
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  504PLONG
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Svoris
  1.93 kg
  Darbinis aukštis
  14.9 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  - / -
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -70° / +90°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip, 1 vnt.
 • • Naujas kompaktiškas dizainas ir išplanavimas, ergonomika slydimo ir pakreipimo srityje bei plokščias pagrindas
  • Natūrali ypač sėkmingos 504HD galvos evoliucija, patobulintas užraktas ir pasvirimo / pakreipimo judesiai, siekiant geresnio tvirtumo ir stabilumo
  • Nauja hidraulinio pasipriešinimo sistema, skirta ypač sklandžiam darbui įvairiose fotografavimo situacijose

  Fiksuoti sklandžius, patikimus, profesionalius siužetus yra būtina bet kuriam filmų ar nepriklausomam turinio kūrėjui, o naujoji galvutė 504X padeda turinio kūrėjams tai pasiekti kaskart. Vartotojams svarbiausia yra kokybė, patogumas naudoti ir našumas. „Manfrotto“ pritaikė išbandytos ir patikrintos 504HD tepalinės vaizdo galvutės aspektus ir sujungė juos su visiškai naujomis funkcijomis, tokiomis kaip sumažintas svoris ir plokščia bazė, kad patenkintų rinkos poreikius, pavyzdžiui, video komponentų moduliškumas, perkeliant kamerą nuo video stovo viršaus ant motorizuoto slankiklio (bėgių). Rezultatas yra video galvutė, kuri yra ypač universali atsižvelgiant į fotografavimo vietą, išorinę temperatūrą ir kameras.

  504X yra su reguliuojamąja hidraulinio pasipriešinimo sistema sistema (FDS) tiek judant horizontaliai (panoramuojant), tiek pakreipiant, o tai sukuria naują „Manfrotto“ našumo lygį, užtikrinant tolygesnį ir sklandesnį kameros judėjimą. Ji gali dirbti ekstremaliomis sąlygomis, esant temperatūros diapazonui nuo -30 iki 60 °.
  4 pakopų atsvaros sistemos dėka (nuo 0 iki 6,5 kg 55 mm virš galvos) fotoaparatas arba kamera visada bus greitai ir lengvai subalansuota. Tai leidžia jums naudoti galvą su įvairiausiais fotoaparatais, vaizdo kameromis bei įvairiais priedais. Nepriklausomi stabdžiai „TILT“ ir „PAN“ ašyse padidina galimybę sunkiąją įrangą laikyti saugią ir stabilią.

  504X saugi naudingoji apkrova yra 12 kg, o 75 mm plokščioji bazė užtikrina universalumą, nes gali būti naudojama su slankikliais, kranais ar kitais priedais . Sverianti vos 1,93 kg, 504X, taip pat yra 700g lengvesnė nei ankstesnė versija, todėl ją lengva valdyti. Be to, kadangi ji pagaminta iš aliuminio, nėra jokių kompromisų tvirtumo ar standumo atžvilgiu.
   
  Kita funkcija, palengvinanti naudojimą, yra nauja greitai tvirtinama „Side Lock“ slankioji plokštelė. „Easy Link“ jungtys pasižymi garsia „Manfrotto“ apsaugos nuo sukimosi technologija ir „Arri“ kaiščiu. Kairėje pusėje yra dangtelis, uždengiantis 3/8 colių jungtį arba rankenos tvirtinimą, kad būtų išvengta jungčių dėvėjimosi galvos naudojimo metu.  
   

 • Alternatyvios prekės