Galvutė trikojui Manfrotto 509HD

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 509HD
  91200
  Į krepšelį 
  Galvutės tipas
  Dvikryptė
  Medžiaga
  Aliuminis
  Stovo spalva
  Juoda
  Maksimali apkrova
  14.0 kg
  Tvirtinimo plokštelės tipas
  509PLONG
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +8
  Svoris
  3.9 kg
  Darbinis aukštis
  18.0 cm
  Panoraminis judėjimas
  360°
  Šoninis pasvyrimas
  - / -
  Pasvyrimas atgal / į priekį
  -60° / +90°
  Stovo jungtis
  3/8" / 1/4" sriegis
  Gulsčiukas
  Taip, 1 vnt.
 •  
  Manfrotto 509HD yra svarbus techninės evoliucijos rezultatas - puiki novatoriškoskos "tilto architektūros" ir Manfrotto pažangios inžinerijos sintezė. Naujoji, patentuota "tilto technologija" su šiandien naudojamomis aukštos raiškos kameromis padeda operatoriams ir fotografams siekti dar geresnių rezultatų. Patobulinta 509HD galvos tepalinė trinties sistema FDS (Fluid Drag System), grindžiama kintamos trinties skysčių kasetėmis, dabar naudojama panoraminės ir šoninės krypčių valdyme pastebimai pagerino valdymo ergonomiką. Judėjimas aplink ašis yra išlyginamas rutulinių guolių pagalba, kurie pašalina visas nepageidaujamas vibracijas. Visa tai garantuoja visišką filmavimo kontrolę ir puikią vaizdo kameros paramą, nesvarbu, kokioje situacijoje ar kokiu stiliumi filmuojate ir kokią įrangą naudojate. Keliamoji galia taip pat patobulinta: 509HD išlaiko iki 13 kg sveriančią įrangą. Dvi 3/8" sriegio jungtys ant viršutinės plokštės leidžia tvirtinti priedus, tokius kaip monitoriai ar alkūniniai laikikliai: taip panaikinamas papildomų laikiklių poreikis, taupomas paruošimo darbui laikas ir išlaisvinami vaizdo kameros "karštasis padas" bei kiti komponentai. 
  509HD turi pažangią kameros balansavimo sistemą ABR (Advanced Balancing Recorder), išsaugančią uždėtos įrangos balanso nustatymus, taupančią pasiruošimo darbui laiką ir paverčia šią operaciją daug veiksmingesne, tikslesne ir greitesne.
  1. Tepalinė pasipriešinimo sistema ergonomiškoms operacijoms.
  2. Lengvai pasiekiamos jungtys lankstesniam priedų tvirtinimui.
  3. Platesnė galvos paviršiaus plokštuma ir ilgesnė stumdoma plokštelė (slidė) papildomam stabilumui ir pusiausvyrai užtikrinti, naudojant vaizdo ar foto įrangą.
  4. Tvirtesnė galvos struktūra maksimaliam tikslumui ir pagerintam jautrumui.
  5. Atsvaros sistema, užtikrinanti greitą kameros paruošimą darbui ir optimalų jos veikimą.
  6. Rutuliniai guoliai tiksliam ir sklandžiam judėjimui.
  7. Šiuolaikinės lengvasvorės medžiagos optimaliam apkrovos ir dydžio balansui.
  8. Pažangi atsvaros įrašymo sistema ABR