Prekių katalogas

Gitzo Adventure

2018-04-18Gaminamos dvi GITZO Adventury kuprinių versijos: 45L ir 30L. Abi kuprinės, pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, atsparių atmosferos poveikiui ir yra skirtos saugiam sisteminių ir veidrodinių kamerų su ilgais lęšiais transportavimui bei suteikia vartotojams patogią ir lengvą prieigą prie įrangos iš nugaros bei šonų.

Kuprinė GITZO Adventury 45L yra puikus sprendimas paukščių ir gamtos fotografams, norintiems nešiotis visą fotografinę mantą viename, saugiame, erdviame ir universaliame krepšyje. Naujo GITZO G-Cushion fotografinio įdėklo dėka kuprinėje tilps profesionalus veidrodinis fotoaparatas (pvz. Canon 1DX MarkII arba Nikon D5), prie kurio pritvirtintas iki 600 mm f/4 teleobjektyvas, antra kamera su pritvirtintu objektyvu ir papildomi lęšiai. Moduliuojant įdėklo skirtukus kuprinėje galima sutalpinti bepilotį orlaivį DJI Phantom su nuotolinio valdymo pultu, fotoaparatą su pritvirtintu objektyvu, papildomą objektyvą ir priedus.

GITZO Adventury 30L kuprinėje įdėsite veidrodinį fototoapratą (pvz., Canon 1D Mark II arba Nikon D5) su pritvirtintu 70-200 mm f/4 objektyvu ir antrą kameros korpusą su papildomais 4 objektyvais arba 400mm f/4 teleobjektyvą, fotoaparato korpusą ir porą objektyvų su mažais priedais. Keičiamieji kuprinės skirtukai taip pat leidžia įmontuoti visą profesionalaus sisteminio fotoaparato komplektą (pvz., "Sony Alpha 7/9") plius sulankstomą bepilotį orlaivį su nuotoliniu valdymu ir priedais (DJI Mavic Pro serija).

Abu modeliai turi sumanų įdėklą fotografijos įrangai, kurį galima lengvai išimti, kai vartotojams reikia talpaus kasdienio krepšio. Patogi nugarinė prieiga prie įrangos užtikrina didžiausią įrangos apsaugą ir leidžia lengvai naudotis. Kiekviename modelyje taip pat yra skyrius nešiojamam kompiuteriui iki 15" (" MacBook Pro 15 ") ir planšetiniam kompiuteriui (" iPad Pro 12,9 ").

45L taip pat turi patogų reguliuojuomą juosmens diržą su kišene papildomiems priedams, kurį galima visiškai nuimti. Be to, šiame modelyje taip pat yra bedugnė kišenė šone, kuri išsiplėčia, kad sukurtų papildomą saugyklą, o atsegus apatinį užtrauktuką galite tvirtinti labai ilgą trikojį arba priedą.

"Gitzo Adventury" kuprinėse taip pat yra daug dirželių, kuriais galima tvirtinti didelį trikojį, pvz., Gitzo Systematic serijos stovą 45L kuprinėje arba Gitzo Mountaineer serijos stovą 30L kuprinėje, bei įvairius priedus priekyje ir šonuose. Malonų dėvėjimą užtikrina ergonomiškos reguliuojamos petnešomis ir ventiliacijos sistema nugaroje. Abi kuprinės turi išplečiamą atvartą - ritinį, kuriame galite sudėti asmeninius reikmenis, tai yra viską, ko reikia paukščių, laukinės gamtos ir kraštovaizdžio fiksavimui.

Dengtų užtrauktukų, vandeniui atsparaus audinio ir dengto dugno dėka kuprines galite naudoti drėgnoje aplinkoje. Taip pat yra lietaus uždanga ekstremalioms oro sąlygoms. Gitzo "Adventury" kuprinės yra pritaikytos laukinei gamtai.