GITZO Century Traveler krepšiai

2017-08-02


 

 
Visi serijos modeliai yra sukurti siekiant patenkinti išrankiausių, į stilių orientuotų fotografų poreikius. Kruopščiai suprojektuoti ir pagaminti Italijoje iš aukščiausios kokybės medžiagų, jie sukuria itin patrauklų stilistinį derinį; tai naturali karvės oda su anglies pluošto raštu, primenančiu "Gitzo Traveler" trikojo kojas ir dėvėjimuisi atsparus hidrofobinis nailonas, užtikrinantis aukštą atsparumą įbrėžimams ir dilimui.
 
 

GITZO GCB100BP 

Kolekciją sudaro "GITZO Century Traveler" kuprinė, kuri iš naujo apibrėžia aukščiausios klasės funkcionalaus fotografinio krepšio sąvoką. Krepšio komfortas sukuriamas užtikrinant bet kokią pageidaujamą funkciją. Ši kuprinė turi erdvų, išimamą vidinį įdėklą, lengvai pritaikomą vidutinio dydžio DSLR arba CSC kameroms su 70-200 f/2.8 objektyvu ir 2 papildomais objektyvais. Dviguba šoninė prieiga leidžia savininkui pasirinkti iš kokios pusės jam patogiau išsiimti įrangą nenusiimant kuprinės, iš dešinės ar kairės pusės. Elegantiškas priekinis skirsnis puikiai tinka 0-inės ir 1-osios serijos Gitzo Traveler stovams ar panašaus dydžio trikojui tvirtinti. Išimamas įdėklas suteikia jums laisvę pasirinkti, ar norite susidėti fotografinę įrangą ir asmeninius daiktus, ar paversti kuprinę prabangiu kasdieniu krepšiu. Kuprinės viršutinis asmeninių daiktų ir nešiojamojo kompiuterio skyriai turi rakinamus užtrauktukus.
 
 
 

GITZO GCB100MM

Antrasis šios kolekcijos modelis, vidutinio dydžio "GITZO Century Traveler" krepšys, tai stilingiausias kasdienio fotografavimo sprendimas. Krepšys turi įdiegtą, specialią "G-lock" krepšio atvarto užsegimo sistemą, sukurtą "Fidlock®". Su šia magnetine spyna krepšį lengvai galima atidaryti ir uždaryti vienu paprastu gestu. Foto skyriuje su su reguliujamais skirtukais sutalpinsite vidutinį DSLR arba CSC fotoaparatą su standartiniu kintamo židinio objektyvu, plius du objektyvus (įskaitant 70-200 f/2.8) arba veidrodinį fotoaparatą su prijungtu 70-200 f/2.8 objektyvu, plius 2-3 objektyvus. Jame taip pat puikiai tinka nešioti DJI Mavic Pro ir jo priedus. Krepšio pagrindas slepia apatinę kišenę, skirtą nešti 0-inės ir 1-osios serijos Gitzo Traveler ar panašaus dydžio trikojį.
 
 

GITZO GCB100MS

Fotografams, kurie nori minimalistinio krepšio, puikiai tiks mažasis Gitzo Century Compact Messenger krepšys. Jis pasižymi visomis pažangiomis dydžiojo brolio funkcijomis. Jame tilps veidrodinis ar sisteminis fotoaparatas, su standartiniu kintamo židinio objektyvu ir dviem papildomais objektyvais, arba "DJI Mavic Pro" su priedais. Gitzo Century Compact Messenger įdiegta "G-lock" užsegimo sistema, sukurta "Fidlock®".
 
 
Visi trys krepšiai turi specialų "minkštą" skyrių, skirtą planšetei arba nešiojamam kompiuteriui. Visi modeliai parduodami su savo firminiu, maišeliu nuo dulkiu, kad apsaugotų  juos, kai jie nenaudojami.
 
Nepriklausomai nuo pasirinkto "Gitzo Century" modelio, inžinerinių interjero detalių, paslėptų kišenių ir nesuskaičiuojamų, sumanaus saugojimo sprendimų visai įrangai, reikmenims ir asmeniniams daiktams dėka, krepšio savininkas gali būti užtikrintas, kad jo fotoaparatas ir priedai yra apsaugoti.