Prekių katalogas

Gomatic Peter McKinnon Everyday

2022-04-13„Gomatic“ nuo 2018m. krepšius kuria kartu su fotografu ir vaizdo įrašų kūrėju Peteriu McKinnonu kai praėjusiais metais pristatytė „PM X Gomatic Travel Pack“ kuprinę. Sulaukę daug teigiamų atsiliepimų apie pirmąją kuprinę, „Gomatic“ ir „McKinnon“ toliau tęsia sėkmingą bendradarbiavimą, pristatydami tris naujus krepšius, kurie yra mažesnės, aptakesnės, kasdienių krepšių linijos dalis.

Naujoji Gomatic Peter McKinnon Everyday serija susideda iš kuprinės Everyday Daypack (25L), paraištės Everyday Slingbag (8L) ir priedų dėklo Everyday Tech. Everyday krepšiai siūlo geriausią pakavimo sprendimą fotografams, turinio kūrėjams, tinklaraštininkams ar tiesiog tiems žmonėms, kurie mėgsta „iki paskutinio milimetro“ apgalvotą pakavimo sistemą.

Foto kuprinė McKinnon Everyday Daypack 25L gali patenkinti kiekvieno poreikius. Kuprinė lenvai virsta iš visiško fotografavimo įnagio į kasdienį nešiojamąjį krepšį be foto įrangos. Šis krepšys skirtas individualizavimui. Norėdami sukurti neribotas galimybes, galite rinktis tarp įdėklų ar skirtukų, kuriuos naudosite kartu su lankstoma vidine pertvaros sistema. Krepšelio išorėje yra 2 išorinės kišenės vandens buteliukams, kurios veikia kaip trikojo kišenės. Kuprinė pasižymi patvariomis, vandeniui atspariomis medžiagomis, aukščiausios kokybės užtrauktukais, patogiomis petnešomis ir kuprinės dirželiais. EVA putplasčio nugarėlė su tvirtinimu prie lagamino. 
Galimos, 5 skirtingos „Everyday Daypack“ komplektacijos (su skirtukais ir įdėklais arba be jų).

Naujoji paraištė „Everyday Sling Bag“ (8L) skirta mažesniam kroviniui gabenti naudojant tokias pat patvarias ir vandeniui atsparias medžiagas kaip „Everyday Daypack“. Jame užtenka vietos patogiai sutalpinti sisteminį arba nedidelį DSLR fotoaparatą su papildomu objektyvu. Greito užsegimo viena ranka sistema ir tvirta vielinio rėmo konstrukcija bei skląsčio sistema palengvina prieigą prie krepšio ir  jo uždarymą.

Naujasis priedų dėklas „Everyday Tech Organizer“  (vandeniui atsparios medžiagos ir užtrauktukai) turi kišenes ir organizaciją visoms smulkesnėms reikmenims. Laikykite visus savo laidus, įkroviklius, veiksmo kamerą, adapterius, kortelių skaitytuvus, atminties korteles ir dar daugiau tvarkingai ir saugiai. 

Naujoji „Gomatic Peter McKinnon Everyday“ serija bus prieinama 2022m. gegužės mėn. 

Plačiau...