Prekių katalogas

Gossen Digiflash 2

 • Itin kompaktiškas, patogus ir lengvas naudoti, vos 40 gramų sveriantis DIGIFLASH 2 yra idealus pasirinkimas minimalią įrangą turinčiam, tačiau reikliam fotografui.
  Jis praplečia matavimo funkcijas rankiniu būdu valdomiems fotoaparatams, kad galėtumėte laisvai išmatuoti krintančią šviesą ir nustatyti teisingą ekspoziciją.
   
  Integruotas kontrasto matavimas taip pat nurodo, ar fotoaparato jutiklis gali susitvarkyti su diapazonu tarp šviesiausios ir tamsiausios vietos kadre. Su papildoma blykstės funkcija DIGIFLASH 2 yra mažiausias impulso šviesą matuojantis eksponometras savo klasėje. Laikmatis ekspozicijoms su išlaikymu, temperatūros rodikliu fotoaparato krepšiui ir laikrodis su žadintuvu – tai būtinos funkcijos, priklausančios DIGIFLASH 2 eksponometrui.
   
  Tiksli skaitmeninė matavimo technologija ir ryškus analoginis ekranėlis – visiškai unikalūs. Išmatuota ekspozicijos vertė perduodama į nustatymų langelį, kuriame gali būti peržiūrėtos visos diafragmos/išlaikymo kombinacijos, kaip ir  tradiciniuose analoginiuose eksponometruose.