Prekių katalogas

Gossen Digisky

 • Kraunamos nuotraukos
 • Stilingas, intuityvus, aukštos kokybės DIGISKY yra šiuolaikinės išvaizdos eksponometras. DIGISKY eksponometru lengva naudotis, jis sukurtas eksploatavimui tiek studijoje, tiek lauke. Pritvirtintas reguliuojamas šviesos sklaidytuvas plokštuminiams ir sferiniams šviesos matavimams. Šis eksponometras pajėgus matuoti tiek krintančią, tiek atspindėtą šviesą, skleidžiamą aplinkos arba blykstės. Ekspozicijos matavimai pateikiami 1, 1/2 ir 1/3 žingsniais, priklausomai nuo pasirinktų nustatymų. DIGISKY su dideliu tikslumu susitvarko visose standartinėse apšvietimo situacijose, su kuriomis susiduriama tiek analoginėje ir skaitmeninėje fotografijoje, tiek filmavime. Tai – laiko patikrinta kokybė.
   

  Idealus eksponometras fotografams

  Aplinkos šviesos matavimas gali būti vykdomas pasirinkus diafragmos arba išlaikymo prioritetą. Taip pat gali būti matuojamas ir objekto apšvietimo kontrastas. Kontrasto diapazonas rodomas ir analoginiu, ir skaitmeniniu formatu. Vidutinė, minimali ir maksimali reikšmių kombinacijos diafragmos/išlaikymo prioritetui gali būti keičiamos spaudžiant DATA mygtuką ir gali būti perduotos tiesiogiai į kamerą, norint fotografuoti HDR būdu. Matuojant blykstės šviesą eksponometrą galite įjungti per bevielį ryšį, su sinchronizavimo laidu arba per integruotą Elinchrom Skyport/Skyspeed suderinamą radijo modulį. Kai matavimas atliktas, diafragmos vertė konkrečiam sinchronizavimo laikui atsiranda ekranėlyje kartu su blyksčių efektyvumo procentine išraiška. Blykstės ir aplinkos šviesos santykis keičiamas reguliuojant išlaikymą, eksponometras iš karto automatiškai perskaičiuoja diafragmą ir procentinį blykstės šviesos apšvietimą. Ši funkcija ypatingai naudinga pritaikant užpildančią šviesą norint sušvelninti aplinkos šviesą. Galite pasirinkti iki 4 blyksčių grupių ir paleisti 8 skirtingais radijo kanalais funkcijų režime. Tokiu būdu įvairūs fotografavimo režimai gali būti atskirti vienas nuo kito. Jei Elinchrom RX ir BXRI blyksčių stiprumą reguliuojate radijo būdu per eksponometrą, išvengiate reikmės kas kartą eiti prie blyksčių ar naudoti papildomą distancinį pultelį. Elinchrom Skyport Universal radijo komplektai gali būti naudojami su kitų gamintojų blykstėmis patogiam DIGISKY valdymui ir matavimui.

  Idealus CINE matavimas filmuotojams

  Sensoriaus jautrumas, atviros diafragmos kampas, fotometriniai nustatymai ir korekcinis koeficientas filtrams gali būti nustatyti filmavimo režime. Ekspozicijos vertė atsiranda paprastoje ir suprantamoje analoginėje skalėje (ir papildomai – skaitmeninėje), leidžiančioje aptikti minimaliausius nuokrypius nuo norimo apšvietimo stiprumo. Didelis skaitmeninis ekranėlis gali būti perjungiamas į išmatuotą diafragmą ir apšvietimo stiprumą arba skaistį. Vidutinė, minimali ir maksimali reikšmės konkrečiai diafragmai, kaip ir minimali arba maksimali fotometrinės reikšmės, gali būti keičiamos spaudžiant DATA mygtuką. Filmuotojas gauna aiškią ir suprantamą informaciją su visomis, taisyklingai ekspozicijai nustatyti reikalingomis reikšmėmis.

   

  Ideali ergonomika

  Mažasvoris ir patogus DIGISKY sukurtas patogiam valdymui viena ranka. Eksponometras paprastai ir intuityviai valdomas nustatymų žiedu ir keletu mygtukų. 2,2" spalvotas ekranėlis ryškus ir tamsioje, ir šviesioje aplinkoje. Nustatymų meniu galite sukurti tris individualiai pasirenkamų fotoaparatų profilius ir filmavimo profilį. Ten pat pakeisite ir ekranėlio šviesumą, veikimo laiką, meniu kalbą (anglų arba vokiečių). Neatsiliekant nuo šiuolaikinių tendencijų, į eksponometrą įmontuota ličio jonų baterija, kuri įkraunama USB laido pagalba. Eksponometro programinę įrangą taip pat atnaujinsite per USB kabelį. Dėka kompaktiško, plono dizaino ir mažo svorio laisvai įsidėsite eksponometrą į bet kurią kelnių kišenę.