Prekių katalogas

Juosmens krepšys Manfrotto Street

 • Juosmens krepšys Manfrotto Street

  Kodas: MB MS2-WB
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Krepšys per juosmenį
  Krepšio paskirtis
  Kompaktiškas fotoaparatas, Sisteminis fotoaparatas
  Krepšio išorės aukštis
  15.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  24.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  13.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  14.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  22.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  7.0 cm
  Foto skyrius
  19 x 7 x 12 cm
  Tūris
  2 L
  Svoris
  0.3 kg
  Krepšio spalva
  Tamsiai žalia
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
 • Manfrotto Street fotoaparato juosmens krepšys MB MS2-WB yra universalus kompaktiškas krepšys, kuriame patogu nešiotis fotoaparatą ir būtiniausius daiktus, idealiai tinkantis keliaujant į darbą ir atgal. Priklausomai nuo jūsų poreikių ir pageidavimų, jį galima naudoti dviem skirtingais būdais.
   
  Krepšį patogiai galite dėvėti ant klubų ar per petį 4cm pločio dirželiais su 2 reguliavimo taškais ir tvirta bei patvaria greitai atsegama sagtimi. MB MS2-WB juosmens krepšys turi didelį užtrauktuku užsegamą pagrindinį skyrių su anga iš viršaus į apačią, kad galėtumėte greitai paimti įrangą. Viduje yra pritaikomi, judantys skirtukai, kuriuose galite susidėti kompaktišką vlogerio kamerą, vaizdo įrašų priedai, pvz., prie kamerojos tvirtinamą mikrofoną, kompaktišką LED šviestuvą, taip pat telefoną, piniginę, raktus ir kt., kad viskas būtų tvarkinga. Arba galite sutalpinti kompaktišką sisteminę kamerą su papildomu mažu objektyvu.
   
  Paminkštintas vidinis įdėklas yra visiškai išimamas, tad krepšį galite paversti talpa bet kokiems kitiems smulkiems asmeniniams daiktams ir aksesuarams, kurių jums gali prireikti. Krepšyje taip pat yra du reguliuojami dirželiai, skirti tvirtinti mažą trikojį.
   
 • Alternatyvios prekės