Prekių katalogas

Krepšys Manfrotto Advanced M III

 • Kraunamos nuotraukos

  Krepšys Manfrotto Advanced M III

  Kodas: MB MA3-SB-M
  43 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Bepilotis orlaivis
  Krepšio išorės aukštis
  19.5 cm
  Krepšio išorės ilgis
  26.5 cm
  Krepšio išorės plotis
  12.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  14.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  25.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  11.0 cm
  Foto skyrius
  25 x 11 x 14 cm
  Tūris
  4.5 L
  Svoris
  0.38 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
 • Foto krepšyje Manfrotto Advanced M III lengvai telpa sisteminis fotoaparatas su 2 objektyvais. Jūs netgi galite įsidėti papildomus priedus ir būtiniausius daiktus dienos kelionei.
  Krepšys sukurtas sisteminėms kameroms, pvz., Sony Alpha arba Fujifilm XT serijoms arba DJI Mavic Pro/Pro2 bepiločiams orlaiviiams. Jis turi paminkštintą vidų su reguliuojamomis pertvaromis. Galite pritaikykite krepšį pagal savo poreikius pridėdami arba išimdami pertvaras pagrindiniame skyriuje, priklausomai nuo to, ką jums reikės nešiotis dieną. Per priekinį trikojo jungiamąjį dirželį galite nešiotis su savimi mėgstamą mažą trikojį, lengvai pritvirtindami jį raudona gumine jungtimi. Dvi mažos kišenės suteikia vietos susidėti papildomas baterijas, atminties korteles ir laidis. Išorinė mažesnė paminkštinta kišenė su užtrauktuku puikiai tiks jūsų išmaniajam telefonui ar piniginei. Galinėje dalyje yra atskira kišenė, kurioje telpa daugiau smulkmenų, tokių kaip raktai ir kortelės. Kitos šio fotoaparato krepšio dizaino ypatybės yra nuimamas paminkštintas peties dirželis, suteikiantis daugiau lankstumo.
  Šis krepšys yra ilgaamžis, tvirtas ir atsparus oro sąlygoms. Visas išorinis audinys yra impegnuotas, todėl krepšys yra atsparus vandeniui, o esant nepalankioms oro sąlygoms, jį galima dar labiau sustiprinti pridedama lietaus uždanga. 
 • Alternatyvios prekės

  Krepšys NG Australia 2350
  Kodas: NG AU2350
  89 
  Krepšys Manfrotto Advanced² L
  Kodas: MB MA2-SB-L
  45 
  Krepšys Manfrotto NX II Blue
  Kodas: MB NX-SB-IIBU
  29