Krepšys Manfrotto Advanced

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MB MA-M-A
  9900
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį
  Žiniakrepšis
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas
  Veidrodinis fotoaparatas
  Kompiuterio skyrius
  ~ 15"
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio išorės aukštis
  30.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  44.0 cm
  Krepšio išorės plotis
  18.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  29.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  42.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  15.0 cm
  Foto skyrius
  25 x 19 x 14 cm
  Svoris
  1.2 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Nailonas
  Komplektacija
  Krepšys, gobtuvas nuo lietaus

 • Naujasis Manfrotto krepšys MB MA-M-A Befree  yra skirtas profesionaliems fotografams ir entuziastams, norintiems su savimi nešiotis viską, ko reikia užfiksuoti ypatingas akimirkas. Jis turi daug kišenių smulkiems priedams, vidaus rankoves dokumentams ir 15" kompiuteriui; lanksčias, reguliuojamas paminkštintas pertvaras fotoįrangai ir firminę uždangą nuo lietaus, kruopščiai saugančią krepšio turinį.
   
  Vidinę krepšio erdvę ir įrangos išdėstymą galima koreguoti atsižvelgiant į naudotojo poreikius. Ją galima visiškai užpildyti profesionalia fotoįranga ar nešiotis kompaktišką sisteminį fotoaparatą ir asmeninius daiktus. Krepšyje tai pat galite sutalpinti bepilotį orlaivį DJI Mavic Pro ir kamerą DJI OSMO arba OSMO mobile. Befree krepšys, pašalinus paminkštintas vidines pertvaras gali tapti kasdieniu krepšiu.
   
  Krepšys turi specialų skyrių stovams: trikojį Manfrotto BeFree lengvai sutalpinsite į išplečiamą priekinę kišenę. Viršutinės prieigos prie įrangos dėka krepšys puikiai tinka fotografams, kurie nori būti pasirengę užfiksuoti kiekvieną kadrą greitai ir lengvai. Krepšys turi reguliuojamą diržą per petį su neslystančiu antpečiu, todėl jūs galite jį patogiai visur nešiotis.
   


   

 • Alternatyvios prekės