Prekių katalogas

Krepšys Manfrotto Advanced S III

 • Krepšys Manfrotto Advanced S III

  Kodas: MB MA3-SB-S
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Garantinis laikotarpis
  2 metai +3
  Krepšio tipas
  Krepšys per petį, Krepšys per juosmenį
  Krepšio paskirtis
  Sisteminis fotoaparatas, Veidrodinis fotoaparatas, Bepilotis orlaivis
  Krepšio išorės aukštis
  18.0 cm
  Krepšio išorės ilgis
  17.5 cm
  Krepšio išorės plotis
  12.0 cm
  Krepšio vidaus aukštis
  17.0 cm
  Krepšio vidaus ilgis
  16.0 cm
  Krepšio vidaus plotis
  11.0 cm
  Foto skyrius
  16 x 11 x 17 cm
  Tūris
  3 L
  Svoris
  0.32 kg
  Krepšio spalva
  Juoda
  Krepšio medžiaga
  Sintetinis audinys
 • Krepšys Manfrotto Advanced S III sukurtas sisteminiams arba veidrodiniams fotoaparatams. Kiekvienas krepšio intuityvus dizaino elementas yra sukurtas siekiant visiško funkcionalumo. Jame yra patogūs skyriai, skirti tvarkingai supakuoti sisteminį arba pradinio lygio DSLR fotoaparatą, papildomą objektyvą, priedus, baterijas ir atminties korteles.
  Ergonomiško dizaino dėka galėsite lengvai nešti sunkesnius krovinius ir akimirksniu pasiekti fotoaparatą bei įrangą. Reguliuojami skirtukai leidžia pritaikyti vidinę erdvę, kad tilptų jūsų apranga. atminties kortelės ir baterijos gali būti įdėtos į vidinę modulinę laikmenų kišenę, kad niekada nepasiklystumėte ir įsitikintumėte, kad jos yra saugios ir patikimos. Naudodami priekinį trikojo jungiamąjį dirželį, galite nešiotis savo mėgstamą mažą trikojį, nesunkiai pritvirtinę jį raudona gumine jungtimi. Kitos puikios šio fotoaparato krepšio dizaino ypatybės yra nuimamas paminkštintas peties dirželis, suteikiantis daugiau lankstumo.
  Visas išorinis audinys yra impregnuotas, todėl krepšys yra atsparus vandeniui, o esant nepalankioms oro sąlygoms, jį galima dar labiau sustiprinti pridedama lietaus uždanga. 
 • Alternatyvios prekės

  2900
  3500 Sutaupykite 600